Desenli tırnak modası

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden Desenli tırnak modası ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ZEYCANSU
  Emekli
  Reklam

  Desenli tırnak modası

  Reklam  Desenli tırnak modası

  Forum Alev
  Şekilli Tırnak Modelleri

  Tırnakların da tarzı ve modası var. Daima klasik olan renkler, sezon renkleri ve desenler. Yazın tüm renkler çok daha kullanılabiliyor. Ve hepimiz biliyoruz ki neredeyse hiçbir kadın yazın plajlara ojesiz inmiyor!
  Son zamanlarda herkesin tırnaklarında desenler, çiçekler, simgeler hatta parlak taşlar görüyorum. Güzellik merkezlerinde uygulanan bu motifler yapıştırma veya boyama ile yapılıyor. Desenli tırnaklar ellerde olduğu kadar ayaklarda da çok zarif görünüyor. Ayaklarda tüm tırnaklara değil de bir veya birkaç yere uygulanması çok daha estetik duruyor. Nişan, düğün benzeri özel günler için kalpler veya nazar boncukları gibi özel desenler de uygulanıyor. Bunun yanında Fergie gibi daha çarpıcı uygulamalarla herkesin dikkatini çekmek mümkün! Veya Ashley Judd gibi tırnaklarınıza harfler çizdirerek çarpıcı mesajlar da verebilirsiniz!


  Fransız maniküründe sanki tırnaklarda hiç bir şey yokmuş gibi görünse de en zarif, en sade şekli o verir. Bakımlı ve temiz bir şıklığı vardır. Vakti ve sabrı olanlar evde kolayca yapabilsin diye Fransız manikürü setlerini kozmetikçilerde bulmak mümkün! Bu setler genelde parlatıcı, beyaz, tırnak rengi ojelerden ve tırnağın beyazını sürmeyi kolaylaştırmak için kullanılan bantlardan oluşuyor. Beyaz ojenizin fırça ucunu verev keserseniz, ince beyaz çizgileri daha kolay çizebilirsiniz!  Kırmızı oje her zaman kla------. Hem şık hem spor kıyafetlerle birlikte kullanılabilir. Her renk kıyafete ve aksesuara uyar. Şimdiye kadar kırmızı ojenin yakışmadığı hiçbir kadın görmedim! Bence kırmızı oje rengi her kadını mutlu eder!  Ve sezonun en son akımı siyah oje! Giyimde grunge, rock, punk akımları devam ederken tırnakların da siyahlara bürünmemesi içten bile değildi! Siyah oje kırmızı oje kadar klasik olamadı belki ama siyah oje de her kıyafetle harika uyum sağlıyor! Kalıcılığını sağlamak için koruyucu ojelerle desteklenmeli. Aksi halde ufacık kusurlar bile göze çarpabiliyor. Bu arada, siyahın ardından mavi, yeşil ve kırmızının koyu tonları geliyor! Benden söylemesi!
 2. 2
  AZADE
  Bayan Üye

  Cevap: Desenli tırnak modası

  Reklam  Günümüzde artık giyim ve saç modası var ise tırnaklarında modası vardır. Değişik renkli ojeler ve desenler günümüzde artık daha çok kullanılmaktadır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi