Takma tırnak nasıl kullanılır ?

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden Takma tırnak nasıl kullanılır ? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sen_AY
  Usta Üye
  Reklam

  Takma tırnak nasıl kullanılır ?

  Reklam  Takma tırnak nasıl kullanılır ?

  Forum Alev
  Takma Tırnak Nasıl Kullanılır ?

  İşte takma tırnak seçerken dikkat etmeniz gerekenler...
  Takma tırnak seçerken sorulması gereken en önemli soru neden takma tırnak takmak istediğinizdir. Örneğin tırnak yeme alışkanlığı olan kişiler takma tırnakların çoklu modellerini tercih ederler. 24'lü olan takma tırnaklar olduğu gibi 100'lü paketler içinde olanlarıda mevcuttur.

  Özel günler için French'li modelleri var

  Eğer özel günlerde kullanmak isterseniz kendinden french'li ve hazır şekilleri olanları tercih etmelisiniz.(24'lü olanlar bu şekildedir).Ayrıca, bu iki modelinde günlük kullanılabileceğini unutmamak gerekli. Genelde bayanlar ilk takma tırnak denememizi endişe duyduğumuz için kalitesiz olanlarını alarak başlarız ama tam tersine kaliteli tırnaklarla başlamamız daha iyidir.

  Takma tırnaklarla ilgili sorulan başlıca sorular

  Takıldıktan sonra nekadar süre kalacağı ve çıkarmak istediğinde nasıl çıkarılacağıdır.Takma tırnaklar takıldıktan sonra siz çıkarmadıkça kolay kolay çıkmazlar. Takma tırnağı çıkarmak içinse ılık asetonlu su da ellerinizi bekletmeniz yeterlidir kendiliğinden çıkacaktır. Bir de tırnak çıkarma sıvısı kullanabirsiniz. Bu sıvılar ellere zarar vermeden tırnakları eriterek çıkarır.

  Takma tırnaklar nasıl yapıştırılır?

  Bir diğer soruda takma tırnak yapıştırıcılarının ayrı bir şekilde satılıp satılmadığıdır. Takma tırnaklarda genelde japon yapıştırıcısı diye bilinen yapıştırıcılar kullanılmaktadır. Bu yüzden size yakın bir kırtasiyeden japon yapıştırıcısı alıp kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
 2. 2
  ZİREGÜL
  Bayan Üye

  Cevap: Takma tırnak nasıl kullanılır ?

  Reklam  Takma tırnak herkesin seçeneği olmasa da bir çok kişinin ilgi odağı olduğu söylenebilir. Şıklığın tamamlayıcısı olan tırnaklar bayanlar için zarif bir görüntü ve tarz oluşturmak için önem verilmektedir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi