Sportif şıklık trendleri

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik - Moda Bölümünden Sportif şıklık trendleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Reklam

  Sportif şıklık trendleri

  Reklam  Sportif şıklık trendleri

  Forum Alev
  Günlük yaşam ve spor giyimin yenilikçi ve özgün markası Rodi, geniş koleksiyonu ile gençlerin olduğu kadar kendini genç hisseden sportmen ve dinamik ruha sahip herkes için 2006–2007 kış trendlerini ve temalarını belirledi.

  Rodi Club, College Camp, Elit Sport ve Mix Magic olmak üzere dört farklı ana konseptten oluşan Rodi Koleksiyonu’nda birbirinden şık ve farklı trendleri bir arada bulacaksınız.

  Genç kuşak Rodi Club şıklığıyla tanışıyor...

  Genç kuşağın vazgeçilmezi Rodi, bu kış yepyeni çizgiler taşıyan casual koleksiyonu "Rodi Club" ile günlük hayatınızı rahat ve şık çizgiler ile donatıyor. Koleksiyonda yer alan chino, kadife ve gabardin pantolonlar, gömlekler ve kazaklar beylerin, kadife takımlar, trench coatlar ve kaşe pantolonlar ise genç bayanların şıklığına farklı yorumlar getirecek.

  Gençlerin yeni gözdesi, Rodi College Camp

  Rodi’nin her kış sezonu yeni moda akımlarına göre şık ve spor bir tema haline dönüştürerek tasarladığı "College Camp" konsepti, sonbahar kış sezonu için hem hafta sonu hem de hafta içi rahatlıkla giyilebilecek tasarımlar sunuyor. Üniversite öğrencilerinin genç ve dinamik hayatlarına renk katmak için hazırlanan koleksiyon, oldukça canlı ve neşeli renklerden oluşuyor. Kargo pantolonlar ve eteklerin yanı sıra arma baskılı örmelerden oluşan pamuklu kazaklar, çizgili pololar, Rodi Trendy Denim koleksiyonu ile birleşerek genç kuşağın moda trendlerine dönüşüyorlar.

  Spor şıklığın yeni adı, Rodi Elit Spor

  Özgün stiliyle şık ve şehirli bir tarzın tüm detaylarını yansıtan Rodi, rahat ve şık tasarımlarıyla şimdi kışa yumuşak bir geçiş sağlıyor… Kışa hazırlanan soğuk ve serin, keyifli sonbahar günlerinde şık ve sportif görünmeniz için yaratılan "Elit Spor" koleksiyonu, genellikle ufak baskılar ve armaların kullanıldığı tasarımlar, hafta içi iş yerinde ve günlük hayatta kullanılabileceği gibi hafta sonu doğa ile iç içe olunacak anlarda rahatlığınız ve dinamizminiz için yaratıldı.

  Rodi Mix Magic'ten mistik dokunuşlar ve baharat kokuları

  Geçmiş ve günümüz moda dünyasının sönmeyen yıldızı spor giyim, bu kış Rodi’nin "Mix Magic" koleksiyonu ile sportif şıklığın mükemmel yorumlayıcısı halini alıyor. Baharat renklerinin ağırlıkta olduğu koleksiyonda Uzakdoğu’nun mistik havası kullanılarak, doğu çizgilerinin egzotik dokunuşları tasarımlardaki yerini alıyo
 2. 2
  suikastci
  Üye

  --->: Sportif şıklık trendleri

  Reklam  Rodi'nn Reklam yazısı gibi geldi bu bana bana göre en ii marka ve o dediin sportif şıklık trendi DOLCE & GABBANA e bana göre tabe.. 3. 3
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Sadece Trend Olan yeni Bi serisi olduğu için paylaşmak istedim.. Markayıda marka takıntısı olanıda sevmem.. 4. 4
  suikastci
  Üye
  Alıntı YapRock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Sadece Trend Olan yeni Bi serisi olduğu için paylaşmak istedim.. Markayıda marka takıntısı olanıda sevmem..
  Sana neyi sevip neyden hoşlanıp hoşlanmadıını söylemedim sadece Reklam gibi geldi ve bence en ii ürün dediim ürün dedim.. Ok..

 5. 5
  LoveNess
  Bayan Üye
  Ben Spor Olarak Dar Paça Eşofmanları Seviyorum :)
  Teşekkürler ;)


+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi