Roman Gipsy Kış Koleksiyonu

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik - Moda Bölümünden Roman Gipsy Kış Koleksiyonu ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  RüzgarGülü
  Bayan Üye
  Reklam

  Roman Gipsy Kış Koleksiyonu

  Reklam  Roman Gipsy Kış Koleksiyonu

  Forum Alev
  Roman Gipsy koleksiyonu

  sade gibi fakat iddialı. Renkler duru, kesimlerin kadın dişiliğini ortaya çıkardığı da söylenemez, hatta çoğu modelin bol olduğu bile söylenebilir, dekolte sınırlı, öyle ise iddia Roman Gipsy koleksiyonunun neresinde? Bu sorunun cevabını markanın düşkünü olanlar bilirler. İddia, Roman olmasında. Her zaman kendi çizgisinde ve farklı şıklıkta. Roman Gipsy sonbahar ve kış koleksiyonu da beklediğimiz gibi.


  Koleksiyonda pastel tonlar kullanılmış. Pudra ve taba renklerinden de kolay vazgeçilememiş. Bunun dışında siyah ve gri tonlar aynı zamanda da benzer birden fazla renkten oluşan kombineleri de yer alıyor. En çok elbise modellerinde hareketlenme var. Yaka ve sırt bölümünde pileler ya da büzgüler abartılı sadelikten kurtarmış. Bol kesim kabanlardan hoşlanıyorsanız Roman gibi rahat ve şık bir seçeneğiniz olduğunu unutmayın.
 2. 2
  shnz3
  Yeni Üye

  --->: Roman Gipsy 2011 Kış Koleksiyonu

  Reklam  Koleksiyonda pastel tonlar kullanılmış. Pudra ve taba renklerinden de kolay vazgeçilememiş. Bunun dışında siyah ve gri tonlar aynı zamanda da benzer birden fazla renkten oluşan kombineleri de yer alıyor. En çok elbise modellerinde hareketlenme var. Yaka ve sırt bölümünde pileler ya da büzgüler abartılı sadelikten kurtarmış. Bol kesim kabanlardan hoşlanıyorsanız Roman gibi rahat ve şık bir seçeneğiniz olduğunu unutmayın.


  izmir lazer epilasyon 3. 3
  yolcu365
  Emekli
  paylaşım için teşekkürler.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi