Kendin Yaz,Kendin Oyna Hayatı..

+ Yorum Gönder
Ciddi Konular ve Güzel Yazılar / Makaleler Bölümünden Kendin Yaz,Kendin Oyna Hayatı.. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Sevinç
  Bayan Üye
  Reklam

  Kendin Yaz,Kendin Oyna Hayatı..

  Reklam  Kendin Yaz,Kendin Oyna Hayatı..

  Forum Alev
  Kendin Yaz, Kendin Oyna Hayatı, Bir Gram Etmez Üzüntü Çekecek, Kaç Kişi Var ki Senin İçin Derdi Tasayı Dost Edecek, Hepsi de Elbet Eriyip Gidecek, Allah’ a İsyan Edince Kaderime Hüsran Düştü, Kederimi Kardeş Edicem Artık, Olmayım Her Gece...Elimde Kaldı Kalbimin Sevdiği İnsanların Ayak İzi Var Yüreğimde..

  Benim İçin Yoksulluk Sade Mutluluk Ve de Cebine Giren Ağır Yük, Taşıyabilir miyim Son Sorumluluk...Ağustos Ortası Kar Yağar Üstüme, Her Yer Sıcak Ama Kalp Üşümekte ! Elleri Titrek, Üzgün Genç, Beni Boşver Artık Bana Çok Geç.
  Olmadı, Olmazları Çok Gereksiz, Solmadı Güller, Çünki Hiç Açmadı...Vardı Mutluluk, O da Hiç Kalmadı,İstedim Ancak, Allah bile Canı Almadı.

  Kaç Kere Yüreğine Kor Düşüp, Umudunu Kaybeder İnsan? Düşünür O Vakit Ölümü, Bir Adım Daha Yaklaşsa !!!!! Al Emaneti Sık Şakağına, Kanları Dert Niyetine Boşa Atıver
  Olmadı, Bana El Ver !!!
  Şükür Edemedim Her Halime, Ciğerime Çektim Her Nefeste
  Nedenini Bilemeden Ağladım, Rabbim! Bana Bir Yardım...Bedenime Hakim Olmuş Öfke !!!
  Dilimde Küfürle Sahte Her Kelime, Yazgısı Olmayan Bir Cümle,Yaşanacak Her Sahne, Kaderim Ellerinde !!! İyi Bilen Olmadı Halimi, Bu Bedene Bu Kadar Acı Kafir !!! Gözlerim Nemli Islak, Yarim Kalbime Soktu Hançeri,Dostlarım Vardı, Bir Anda Hepsi de Çekti Gitti.Sırra Kadem Bastı Toprağa Gömdüm Kendimi.Kendim Çizdim Son Kalemi !!!

  Ben İstemedim Böyle Olsun, Çilekeş Tavrım: Bedenim Sevgiden Yoksun, Kafama Sıkın Bir Kurşun !!! Benim İçin Zaman Artık Bir Son Bulsun....Yaşanan Her Bir An Bana Bir Bir Vurgun. Yaşayamadım, Her Biri Durgun.

  Dünya Sana Yar Olsun !!!

  Dilime Vuramadım Sansür, İsyan Var! Ama Sana Değil Rabbim
  Kendime Ediyorum Ben Hep Küfür. Elimde Bir Kadeh Ve de Sigara, İçiyorum Zehiri Damarlarımda. Yaşanacak Günler Bana Haramsa, Al Bu Canı Rabbim Artık Yanına...

  Derdime Derman Aradım Ama Bulamadım, Ama Yinede Ben Yıkılmadım
  Yaşadım da. Darbeler Üstüne Darbeler Aldım
  Hayat Bir Romandı, Tümünü Okudum, Ama Yinede Ben Anlayamadım !!! Yine Bir Cigara Yaktım, Gözyaşlarımı Akıttım Ve de Ardıma Bakmadım. Kendimi Bulamadım ki Ne Fayda, Dostlar Arkadan Konuşmakta, Ve de Rol Yapmakta, Benimse Gözlerim Ağlamakta !!!
  Kalbimin Ortasında Sızılarım Çoğalmakta …

  Ben miyim ki Yaşayan ! Şimdi Soruyorum İnsanlara ??? Hayatıma Son Vermeyi Çok Düşündüm Aslında !!! Kaç Kere Dayadım Silahı Şakağıma, Yaşamak Bana Haram Olsun
  Al Beni Allah’ ım Yanına,Kastettiğim Bu Sen Olmasan da Affedebilme İmkanı Olabilecek
  Olasılıklara Sığdır, Sancılarımdan Tüten Dumanımı, Kapıma Kilidimi Vursam da,
  Şaşmasam da, Kendimi Kasmasam da Neye Yarar ki?? Kalbime Giren Çıkan Acıların Sayısı Belirsiz, Affet Allah’ ım Doğruyu Yanlışı Seçemedim !!! Kendime Gelemedim…..Yine İşimi Rabbime SevkEttim ! Melankolik Oldu Sözlerim, Hafife Alınan Tek Noktaydı Hislerim.

  Ben Bu Acılarla Yaşayamam ki, Zaten Dayanacak Gücüm Kalmadı ki
  Al Beni Allah’ ım Ne Olur Yanına, Ağlıyorum Şu An Kimseler
  Yok ki Yanımda……
 2. 2
  nur_1905
  Üye

  --->: Kendin Yaz,Kendin Oyna Hayatı..

  Reklam  PayLaşım için teşekkürler :) =)+ Yorum Gönder
kendin yaz kendin oyna,  kendin yaz kendin oyna hayatı
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi