Özlemek özlenmek sevmek sevilmek istiyorum

+ Yorum Gönder
Ciddi Konular ve Güzel Yazılar / Makaleler Bölümünden Özlemek özlenmek sevmek sevilmek istiyorum ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  nukrank
  Yeni Üye
  Reklam

  Özlemek özlenmek sevmek sevilmek istiyorum

  Reklam  Özlemek özlenmek sevmek sevilmek istiyorum

  Forum Alev

  Bu gece yüreğime demliyorum seni birtanem.. Yaşadıklarımızın tadına varmak ,yudum yudum seni özlemek ,seni yaşamak artık yetmiyor bana..mür biçmedim ki zamana.Bu gece de seninleyim.Her yerde sen varsın.. Kötü anlar yaşasak da her şey iyi gidiyor aslında..Varlığından mutluyum.İlginden,sevginden ve kendinden mahrum etme sakın beni..
  Öyle özledim ki seni..Sıkıca sar beni sevgini özledim..Nasıl öpersin,nasıl seversin,kokarsın sen biliyorum.. Özledim kokunu çabuk gel de kokunu içime çekeyim..İnan ki yüreğime sıcacık bir şeyler akıyor sen yokken ama rolümü iyi oynuyorum içimdeki feryatlar susmazken..
  Parmaklarımı yumuşacık,sıcacık yüzünde dolaştıramadığım,saçlarını tel tel sevgiyle, koklayarak okşamadığım için üzgünüm..Bugün ‘seni çok seviyorum’tüm saatlere ,tüm zamanlara kalıcı iz bırakan haykırışım oldu.Çığlıkları geçtimde,çığları bile unuttum artık..
  Yüreğimin okyanuslarında atıyorsun şimdi.. Nice engellerden , nice ayrılıklardan ,acılardan sonra buldum seni..Yaşamımın yaprak yaprak,penceredeki vazodaki çiçeği,su içindeki mavisi, turuncusu..Sen ,ait olmadığın dünyadan rahatı iterek tehlikelere atılmayı ,bir başınalığı,farklılığı seçecek kadar cesur,ben se senin sevginle başkalaşımların kırılganlığı ile sana kanat açacak kadar hazırım..Hiç bir şey için korkmana gerek yok.. Seni tül kanatlarda taşırım ben mutluluğa..Sen hep ve her şeyim ol çünkü seni anlatılmaz seviyorum ve istiyorum..
 2. 2
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Cevap: özlemek özlenmek sevmek sevilmek istiyorum

  Reklam  İnsanın sevmeye de sevilmeye de ihtiyacı vardır. Bazen bu duygu bazı kişilerde ağır basmaktadır. Bu sevgi yoğunluğuna da aşk adı verilmektedir.+ Yorum Gönder
özlenmek için dua
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi