Pembe Renkli Aşk

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Güzel Aşk Sözleri Bölümünden Pembe Renkli Aşk ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  xRockİnGirLx
  Süper Moderator
  Reklam

  Pembe Renkli Aşk

  Reklam  Pembe Renkli Aşk

  Forum Alev
  Pembe Renkli Aşk..

  Rüyalara dalıpta mutlu olduğumu hayal ettiğim zamanlarda aklıma tek bir soru gelirdi.Neden rengin pembe?
  Koluma bağlanmış damardan verilen bir serum gibi benimde kanımda dolaştığın için olabilir.Yada uzayan saçımı kesmek için büyük uğraş veren berberin harcadığı değerli zamanını bana ayırmadığın içinde olabilir.
  Genelde ayrılanlar ayrılık şarkıları dinleyip kendilerini karanlığa ve yalnızlığa mahkum ederler.Ama ben nedense daha bir kalabalığa karışmak güneşin parlayan kısmına çıplak gözle bakmak için büyük uğraşlar veririm.Bizim buralarda yeni doğan kız çocuğuna pembe zıbın hediye ederler bahtı açık olsun diye.Köşeye sıkışınca söylenen küçük ve masum pembe yalanlar gibi seninde rengin pembe mi yoksa?
  Büyümeye çalışan bir fidanın yağmur yağdığında yaprağına değen her yağmur tanesiyle korku içerisinde yağmur yapraklarımı benden ayırır mı diye kendi kendini yemesi gibi misin yoksa?
  Hep pembeden kaçmışımdır.Nedense hep boğuk gelir bana.Sanki pembe benim kefenimin rengide beni bir şeylere mahkum etmek ister. Şu anda hep her zaman, her damlasına aşık olduğum yağmur yağıyor. Damlaların cama vuruşunun bile tadı yok.Yağmur yağıyor ve ben neden bu güzellik bana haram diye bağırıyorum avazım çıktığınca. Gecenin en sessiz ve en bana ait olan saatleri.Düşünüyorum da bu saatlerde nefes almaya başlarım ilkin. Canımı yakan nice geceler vardı, bir mezarla konuşacak kadar yalnız kaldığım gecelerde, ilk terk eden hep pembe oldu beni. Pembe bende her şey benim pembede hiçbir şeyim olduğu sayısız saatler. Yinede pembeyi her gördüğümde nefretten aşka sancılandı yüreğim.
  Ama sen ?Bana pembeyi bile sevdirdin.Rüyalarıma bile pembe girer oldu.Yumurtadan çıkmış civcivim sanki de renkleri yeni yeni tanımaya başlıyorum.Yeni doğan gibi umutlu,hevesli,yüzyıllık çınar gibi yorgun,argın ve bitkinim artık.Elime uzanan el,gözlerime değen bir çift göz vardı artık.Yüreğimde kıpırtı.kulağımda senden kalma tıngırtı ister oldum.Ellerimin ellerinde terlemesini.gözlerimin yalnızca senin gözlerinle kırpana kadar bakışmasını istemek çok mu lükstü?
  Paylaşımların esaretinde sevdim seni.Yorgun geçen yapayalnız bir gecenin kuşkonmaz sabahında sevdim seni.Yaprak nasıl yeşilken güzelse,kar uzaktan nasıl cezp edici geliyorsa aşkta böyle bir şeydir.Hayatta her şeyi akışına bırakmalı.Bilmemeli yarın ne olunacağı.Kestirmeyeceksin yaşanılanların rengini.Bu yüzden mi rengin pembeye çalmakta?
  Seni sevdiğimi anladığımda yüzyıllık bir esaretten kurtulan bir köle gibi mutlu ve şaşkındım.Gönlünün ülke sınırları sanki tel örgüyle çevriliydi ve ben ne zaman girmeye çalışsam yara bere içerisinde kalıyordum.Tel örgüden her kaçışımda kalbinin çıkmaz sokaklarının kaldırımlarına sevgi adına kilitler koymuşsun.Ömrün,ruhun ve seni sen yapan her şeyin ara toplamı gibi.Buna rağmen pembeye çalan rengine rağmen seni sevdiğim için gururluyum.
  Ilık bir akşam üstü…Hava hafif nemli ve yağmurumsu.Her aynaya bakışımda kendimi bulamıyorum artık.Aynadaki silüet sanki bana sana duyduğum sevginin bir kopyası iri ve diri.Geceleri daha bir uykuya sarılır oldum.Her gece benim sana doymamın tek yolu.Ellerini tutmak,gözlerine bakmak varken yokluğunla dost olmak bu kadar zor olsa gerek.İnsan dostu olduğu için üzülür mü?Ben bu yüzden karalar bağlar hale geldim.
  Yüreğimdeki gülüşün gizli sahibi.Küçük yalanlarımın pembe sebebi bitiyoruz farkında mısın?Ellerimdeki nasır seni saramadığı için belki de hiç iyileşemeyecek.Duvardan hıncını çıkaran yumruklarımdaki yaralar artık bar bağlamakta. Gecelerin sabahına her uyanışında aklıma düşüşün adını her anımsadığımda yüreğimin sıkışıp kasılmaları kelimelerin düğümlenişi ve onları sıraya koyamayışıma, anlamsız öylece havada asılı bıraktığıma inanamıyorum.
  Kaygısız düşüncelerim dökülür senin önüne , nedensiz acılarım ise her cümlemde toplanır bedenimde. Bilsen ah! bir bilsen benim içimdekileri , vücudumu saran şu derimin altındaki birikmiş hüzünleri akıtsam masanın üzerindeki küllüğe. Sigara içememiş ellerimle o küllükteki kötülükleri toplasam versem sana benim için atar mısın? Yoksa beni yine bırakır mısın?
  Kendimi toplayamıyorum beni bir sözünle darmadağın ediyorsun. Her sözün bana mecaz gelir, bir ok olur yüreğimde gerçeği bulur. Ama bilmezsin bunları, hiç susmazsın. Yavaş ne olur yavaş desem durdurabilir miyim seni? Cevabını sen ver bana ne olur! Artık de kurtar beni bu acıdan,sevdim de seni sevmedim başkasını sevdim de...
 2. 2
  Ziyaretçi

  Cevap: Pembe Renkli Aşk

  Reklam  cok güzel emeginize yüreginize saglık arkadaşlar+ Yorum Gönder
pembe ile ilgili sözler,  pembe renkle ilgili sözler,  pembe renk ile ilgili sözler,  pembeyle ilgili sözler,  pembe renkli sözler
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi