Programsız Trojan Temizleme !!!!

+ Yorum Gönder
Programlar ve Güvenlik Programları Bölümünden Programsız Trojan Temizleme !!!! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  cimbom158
  Yeni Üye
  Reklam

  Programsız Trojan Temizleme !!!!

  Reklam  Programsız Trojan Temizleme !!!!

  Forum Alev
  Evet Arkadaşlar Sizlere Programsız Trojan Temızleyemeyi Anlatacağım!!! Aslında Trojan Hakkında Bilginiz Olması Lazım ama ben Anlatmaya başlıyorum....başta makinanıza trojan girdiğini nasıl anlarsınız buna değinelim.. ..

  Başlat- çalıştır`a girip `msconfig` yazıyoruz ve oradanda Başlangınç (startup ) kısmına giriyoruz. (Aşağıda bizim bilgisayarımız başlatığımızda nelerin çalışıp, nelerin çalışmadığını ayarlayabildiğimiz kısımdır). Şmdi de Eğer makinamızda trojan varsa orada `patch` yada `server `yada herhangi bir trojan server dosyasının açıldıktan sonraki ismi (işte bilgi biraz burada gerekiyor. )Eğer siz trojan serverları hakkında bilginiz varsa işiniz çok kolay...Eğer gözunuze patch yada baska bir server ismi takılırsa onun yaninda ki `check` işaretini kaldırın.. Tamam diyip çıkın. Büyük ihtimalle bilgisayarı yeniden başlatmak istiyormusun diye bir yazı belirecektir..tamam deyin bilgisayar yeniden başlaşın..

  Bilgisayarınız açıldılktan sonra daha işimiz bitmedi .. Windows klasörüne girip patch yada server.exe i aratıyoruz bulunca siliyoruz..ve işlem burada sona eriyor...
 2. 2
  yyunuss
  Emekli

  --->: Programsız Trojan Temizleme !!!!

  Reklam  Patch ve ya server isimlerine nasıl bakıyoruz? 3. 3
  bobican06
  Emekli
  Evt Patch Yada Server.exe Yi Nerden Bulupda Silcez Cvp Ve Yardım Plsss:!!!! 4. 4
  Kharadun
  Yeni Üye
  ComboFix programı sUBs tarafından geliştirilmiş ve bilgisayarınızda bilinen zararlı yazılımları (malware) tarayarak bulduklarını otomatik olarak sisteminizden temizleyen güçlü bir güvenlik uygulamasıdır. USB belleklerde taşınarak bilgisayarlara bulaşan yaygın zararlı yazılımlardan olan amvo.exe, kavo.exe ve buna benzer diğer popüler ve yaygın malware, spyware ve trojanları bilgisayarınızdan silmek için kullanabileceğiniz ComboFix uygulaması bir uzman tarafından tavsiye edilmedikçe veya kullanılmadıkça sisteminizin normal çalışmasında değişikliklere yol açabilir.

  ComboFix indirmek için tıklayın...

+ Yorum Gönder
trojan temizleme,  trojen silme,  trojen temizleme,  trojan temizleyici,  trojan silme programı
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 6 kişi