Dünyanın En Uzun Bacaklı Kadını ve En Kısa Adamı

+ Yorum Gönder
Ciddi Konular ve Guinness Rekorlar Kitabı Bölümünden Dünyanın En Uzun Bacaklı Kadını ve En Kısa Adamı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hozukcan
  Emekli
  Reklam

  Dünyanın En Uzun Bacaklı Kadını ve En Kısa Adamı

  Reklam  Dünyanın En Uzun Bacaklı Kadını ve En Kısa Adamı

  Forum Alev
  Dünyanın En Uzun Bacaklı Kadını ve En Kısa Adamı
  Çinli He Pingping ise sadece 73cmlik boyu ile dünyanın en kısa adamı

  Dünyanın en uzun bacaklı kadını dünyanın en kısa boylu adamıyla karşılaşırsa ne olur? İşte bu sorunun cevabını, Guinness Rekorlar Kitabı'nın 2009 baskısı için çekilen fotoğraflar veriyor.

  dunyanin-en-uzun-bacakli-kadini.jpg

  LONDRA- Dünyanın en kısa insanı olarak bilinen ve Guinness Rekorlar Kitabı'na adını yazdıran Moğolistanlı He Pingping, dünyanın en uzun bacaklarına sahip Rus model Svetlana Pankratova'nın bacakları arasında böyle poz verdi.

  Guinness Reorlar Kitabı'nın 2009 yılı için hazırlanan baskısı için hazırlıklara girişen yetkililer, dünyanın en'lerini buluşturdu. 74 santimetre boyundaki He Pingping, sevimliliğiyle dikkatleri çekerken, model Svetlana Pankratova'nın uzun bacaklarının arasından kameralara gülümseyerek el salladı.

  131 santimetre uzunluğundaki bacaklarıyla dünyanın en uzun bacaklarına sahip kadın unvanını elinde bulunduran model Svetlana Pankratova'nın çekimler boyunca eğlendiği her halinden belli oluyordu.


  dunyanin-en-kisa-adami.jpg 2. 2
  tilbenaz
  Üye

  --->: Dünyanın En Uzun Bacaklı Kadını ve En Kısa Adamı

  Reklam  hehehehe gerçekten kadında bir bacak varr hehe küçük adamda çok tatlı boya baksana yaa =) 3. 3
  Ziyaretçi
  şaka gibi adamın boyu ve kadının bacakları+ Yorum Gönder
dünyanın en uzun kadını ve en kısa erkeği,  dünyanın en uzun kadını ve erkeği,  dünyanın en uzun bacaklı kadını,  dünyanın en uzun tırnaklı kadını,  dünyanın en kısa adamı ve kadını
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi