Para Kazandiran Program

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Genelbilgi ve İpucu Bölümünden Para Kazandiran Program ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi
  Reklam

  Para Kazandiran Program

  Reklam  Para Kazandiran Program

  Forum Alev
  internetten para kazandıran program
  Siz uyurken internetten para kazandıran program
  PROGRAMI ÇALIŞTIRIN,
  BİLGİSAYARINIZ SİZİN İÇİN GÜNDE YAKLAŞIK 10 $ VEYA DAHA FAZLASINI KAZANSIN!!!-
  Online olduğunuz zaman?
  - Ekran arkasında?
  - Hiç masraf etmeden?
  GENEL:Google ve Yahoo gibi firmalar büyük miktarlarda para kazanıyorlar!Amerika’da Google ve Yahoo gibi para kazanmak isteyen buna benzer birçok Arama Motoru var.
  Bu Arama Motorları diğerleri gibi büyüyebilmek amacıyla kullanıcılarına sayfalarını kulandıkları sürece para ödüyorlar.Geçerli olan ilke: “Arama motoruna tıkla ve kazan”AMA bunun için çok zaman ve enerjiye ihtiyacınız var!ÇÖZÜMBilgisayarınızda küçük bir program ile enerji ve zaman harcamanıza gerek kalmadan da kazanabilirsiniz.Bu kullanım klavuzu ile şu andan itibaren yaklaşık 26 arama motorundan para kazanabilirsiniz.Tabiki bu işi bilgisayarınız sizin için yapacak!
  İHTİYACINIZ OLAN ŞEYLER:Bilgisayarınızİnternet bağlantınızBu kullanım klavuzuŞu an program içerisinde çalışan birçok arama motoru var.Eğer internet bağlantınız süresince bu programı da çalışır durumda bırakırsanız, teorik olarak günde 0,5 – 20 $ kazanabilirsiniz.

  Gelecek aylarda programa katılacak yeni arama motorları ile günlük kazancınız dahada artacaktır.Servis sunucu bu arama motorlarına bir reklam tasarımı sunuyor. Bu tasarım ile, bu sayfaları kullandığınızda size ait olan bir ID numarası üzerinden hesabınıza para yazılıyor. Belki de Google veya Yahoo’yu açılış sayfası olarak kullanan birilerini tanıyorsunuzdur. Varsayın ki Google’u her tıkladığınızda hesabınıza para yazılıyor. Yapmanız gereken tek şey programı bilgisayarınıza yüklemek ve çalıştırmak. Program arama motorlarını otomatik olarak kullanacak ve sizde bu arada para kazanacaksınız.Sistem Network yoluyla çalıştığı için aylık kazancınızı çok kısa sürede birkaç bin Dolara çıkarmak mümkün. Bunu başarmak ise oldukça kolay çünkü program için para ödemek zorunda değilsiniz ve çalıştırması çok kolay. Ayrıca programı çalıştırmaya başladığınız an kazanmaya başlıyorsunuz.

  HAYDİ BAŞLAYALIM

  Aşağıda ki internet sayfasını tıklayarak üyeliğinizi tamamlayın.

  http://www.rotatormaster.com/registe...=1&RefId=38639

  Formu aşağıda açıklandığı gibi eksiksiz doldurun.Login: Nick isminizi yaziniz (programa giriş için kullanacağınız herhangi bir isim olabilir).
  Passwort: Şifrenizi girin.
  Re-type Passwort: Şifrenizi tekrar girin.
  Company name: RotatorMaster yazınız.
  Contact Person: Adınız ve Soyadınızı yazın.
  Tax ID: n/a (buraya gerçektende n/a yazın).
  E-mail: E-mail adresinizi yazın ( ama E-mail adresinizin içinde kesinlikle nokta (.) olmasin. Örnekte göründüğü gibi olmasın “Onur.Kocaman@herhangi.net”)
  Adresse: Adresiniz ve ev numarası.
  City: Oturduğunuz şehir.
  State: none yazınZip:
  Posta kodu.Country:
  Ülke adı (Turkey).
  URL: www.rotatormaster.com yazınız.Daha sonra “Register” butonuna tıklayın ve işlemi bitirin.Ş
  imdi Nick ve Passwort’unuzu yazın.
  Kontrol kutucuğunu doldurun.

 2. 2
  wkemal
  Üye

  --->: Para Kazandiran Program

  Reklam  arkadaşım bu paralar bize nasıl ulaşıyor acaba biraz açıklama yaparmısın bankayamı adresemi bu programı yükledik şimdi biz internete bagladıgımız zaman başka bir programı çalıştırmamız lazımmı biraz açıklama yaparmısınız 3. 3
  wkemal
  Üye
  üstatlar sayın modlar bu arkdaş konuyu açtı ve bir daha görünmedi lütfen bu olayı biraz açıklarmısınız ben veya başka arkadaşlar zarar görsün istemem 4. 4
  orcun23fb
  Üye
  evt nasıl para gelcek bence saçma bişey pek inandırıcı gelmedi

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi