30 yıl sonra güneşi gördüler

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden 30 yıl sonra güneşi gördüler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  WİLD_BOSS
  Usta Üye
  Reklam

  30 yıl sonra güneşi gördüler

  Reklam  30 yıl sonra güneşi gördüler

  Forum Alev

  maymun.jpg


  Avusturya'da 30 yıldan bu yana HIV ile hepatit aşılarının yanı sıra bazı tıbbi testlere tabii tutulan bir grup maymun, 30 yıl sonra kafeslerinden kısa süreliğine dışarı bırakılırken güneş yüzü görebildi.

  Dünyaya gelmelerinden hemen sonra annelerinden alınıp Avusturya'da bir tıbbi araştırma merkezine verilen şempanzeler, 16 yıl boyunca deneylerde kullanıldı. Karanlık kafeslerde tutulan hayvanlara araştırmalar sırasında HIV ve sarılık virüsü verildi. Araştırmalar sonrası hayvanlar 14 yıl rehabilitasyon gördü. Herhangi bir virüs ya da salgın hastalığa neden olmamak için yıllardır kapatılan ve dışarı çıkarılmayan maymunlar, 30 yıl sonra ilk defa güneş ışığını görünce bir ara birbirlerine sarıldı sonra da bahçede zıplamaya başladı.
 2. 2
  İLKİN
  Bayan Üye

  Cevap: 30 yıl sonra güneşi gördüler

  Reklam  hayvanlara şükran borçlumuyuz acaba tüm deneyler onların üzerinde yapılıyor örneğin bir kimyasalın yakıp yakmadığını kontrol için tavşanın gözü yara olana kadar kimyasal sıkıyoruz şayet tavşanın gözü yara oluyosa etikete kullanmayın uyarısı vuruyoruz ne kadar adil düşünülmesi gerekiyor bu testler için daha insancıl yollar bulmalıyız 3. 3
  Ziyaretçi
  ilkin hanım haklı+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi