Bebeği doğurup sifonu çekti.

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Bebeği doğurup sifonu çekti. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Kolera-rap
  Usta Üye
  Reklam

  Bebeği doğurup sifonu çekti.

  Reklam  Bebeği doğurup sifonu çekti.

  Forum Alev
  sifon.jpg  15 yaşındaki kız hamileliğini korse takarak gizledi. Ağrıları artınca hastaneye kaldırıldı. Sonrası tam bir vahşet  Hamileliğini ailesinden gizleyen genç kız hastanenin tuvaletinde dünyaya getirdiği bebeğini klozete attıktan sonra sifonu çekti

  İstanbul Sultangazi'de oturan 15 yaşındaki F.Ö. adlı genç kız K.M. adlı 25-30 yaşlarındaki kişiyle bir şenlikte tanıştı. K.M. ile birlikte olan genç kız birkaç ay sonra hamile olduğunu fark etti. Genç kız beline korse takarak hamileliğini 6.5 ay boyunca ailesinden gizledi. İki hafta önce sancıları artan genç kız anne ve babası tarafından apandisit şüphesiyle Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

  KLOZET TAŞINCA

  Muayene olurken bir anda midesine müthiş bir sancı giren genç kız hemen hastanenin tuvaletine gitti ve burada doğum yaptı. Anne ve babası da hastanede olduğu için korkuya kapılan F.Ö. bebeğini klozete atıp sifonu çekti. Klozet taşınca çığlık atan F.Ö.'nün uzun süre çıkmamasından şüphelenen annesi tuvalete girerek durumu öğrendi. Çevredeki kanları bir miktar temizleyen anne-kız durumu babaya belli etmedi. F.Ö. babasına ağrısının geçtiğini söyledi.

  GÖREVLİ BEBEĞİN KAFASINI GÖRDÜ

  Olaydan habersiz baba otomobili getirmek için otoparka gitti anne ve kızı hızlıca hastaneden uzaklaştı. Olaydan 3 saat sonra klozetin kapağını kaldıran temizlik görevlisi klozete atılan bebeğin kafasını gördü. 2 saat süren çalışma sonrasında klozet kırıldı ve bebeğin cansız bedeni çıkartıldı.

  KAYITLARDA GÖRÜLDÜ

  Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro dedektifleri hastanenin kamera kayıtlarını inceleyerek olayın gerçekleştiği saatlerde karnını tutarak koridorda gezen F.Ö. ve annesini tespit etti. Dedektifler anne-kızın bindiği otomobilin arka camındaki yazıdan yola çıkarak tespit ettikleri adrese gitti. Dedektiflere kapıyı F.Ö. ve annesi açtı. Olayı anlatan F.Ö. adliyedeki ifadesinin ardından serbest bırakıldı. F.Ö.'nün yargılanmasına bebeğin ölüm nedeninin tam olarak belirlenmesinin ardından karar verilecek. 2. 2
  sagocu_kız
  Bayan Üye

  --->: Bebeği doğurup sifonu çekti.

  Reklam  Yuh artık ya... :mad:
  Başka bir söz bulamıyorum... :S 3. 3
  _Player_
  Yeni Üye
  bu kadarıda olmaz ya:mad: 4. 4
  BayÖzgür
  Yeni Üye
  Alıntı Kolera-rap Nickli Üyeden Alıntı
  Hamileliğini ailesinden gizleyen genç kız hastanenin tuvaletinde dünyaya getirdiği bebeğini klozete attıktan sonra sifonu çekti.
  Burada Okumayı Bıraktım.

 5. 5
  yagamugur
  Yeni Üye
  Cık cık cık, insanlık hiç iyiye gitmiyor. Ufacık bir bebek yaa, hiç mi acıma duygusu yok...


 6. 6
  çaresizlik
  Yeni Üye
  pislik seni ne anneler var

 7. 7
  gulsah10
  Üye
  inanamıyorum ya bu nasıl birşeydir

 8. 8
  foralev
  Üye
  Annesi nasıl farkedememiş?

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi