14 yaşında iğrenç ilişkiler içinde!

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden 14 yaşında iğrenç ilişkiler içinde! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Tenha2190
  Emekli
  Reklam

  14 yaşında iğrenç ilişkiler içinde!

  Reklam  14 yaşında iğrenç ilişkiler içinde!

  Forum Alev
  Bursa'da babasından boşanan annesinin ikinci evliği yapmasından sonra anneannesi ile yaşayan 14 yaşındaki G.İ. kendisine tecavüz etmekle şuçlanan 4 kişiden davacı olmadı. G.İ. mahkeme sonrası "Hadi eve gidelim' diyen annesine, "Ben özgürlüğümü doya doya yaşamak istiyorum. Seninle gelmeyeceğim" diyerek karşı çıktı.

  Bursa'da geçen Ekim ayında evden kaçan G.İ.'ye, yardımcı olmak vadiyle çeşitli tarihlerde tecavüz ettikleri öne sürülen tutuklu sanıklar Arif Tekin (24), Abdulbasit Seyrek (25) ile tutuksuz yargılanan Murat Tunç (21) ve İbrahim Barin'in (18) yargılanmasına 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde başlandı.

  CİNSEL İLİŞKİYİ KENDİM İSTEDİM
  Haklarında `Küçük yaştaki kız çocuğuna tecavüz' suçundan 15 yıla kadar hapis cezası istenen tutuklu ve tutuksuz sanıklar suçlamayı kabul etmeyip, "Biz onunla cinsel ilişkiye girdik. Fakat zorla olmadı. Kendi isteğiyle gerçekleşti" dedi. Mahkemede hazır bulunan G.İ. de, ilk verdiği ifadenin aksine, sanıklardan şikayetçi olmadığını, girdikleri ilişkinin ise kendi rızasıyla gerçekleştiğini söyledi. Mahkeme, duruşmayı eksik evrakların beklenmesi, tanıkların dinlenmesi için ertelerken, tutuklu sanıkların tahliye istemini kabul etmedi.

  EVE GİTMEDİ 'ÖZGÜRCE YAŞAYACAĞIM' DEDİ
  Tecavüz sonrası koruma altında tutulması için verildiği Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yurdundan da kaçan G.İ.'nin duruşmasını annesi Saadet Zümrütkaya'da (36) izledi. Mahkeme sonrası kızının yanına gelip, "Yavrum hadi eve gidelim. Artık benimle kal" diyen annesine G.İ.'nin tepkisi ağır oldu. "Hayır, ben seninle gelmeyeceğim. Özgürlüğümü özgürce yaşamak istiyorum. Yurtta da koruma altında tutulmak da istemiyorum" diyen G.İ., annesinin şikayeti üzerine polis karakoluna götürüldü. Yurttan kaçtığı tespit edilen G.İ. çocuk polisi tarafından Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne teslim edildi.

  ANNE VE BABASIZ BÜYÜMÜŞ
  Kızının `tehlikeli özgürlük' istediğini söyleyen Saadet Zümtürkaya, "Kızım 8 aylıkken babasından ayrıldım. İkinci evliliğimi yaptım. Yavrumu zorunlu olarak annemin yanına verdim. Annesiz ve babasız olduğu için kızımın başından bu olaylar geçti. Çok üzülüyorum" dedi.


  Kızmıyorum, Acıyorum :S
 2. 2
  KeşmekeŞ
  Özel Üye

  --->: 14 yaşında iğrenç ilişkiler içinde!

  Reklam  ibretlik bir olay paylaşım için teşekkürler 3. 3
  gözde_442
  Üye
  yazık kıza ya ...özgürlük kavramının anlamı buysa abi kimse özgür olmasın.. 4. 4
  menekşe
  Bayan Üye
  bencede yazık :S bende 14 yaşındayım ama özgürlük kavramını bu şekilde yanlış tanımladığımı düşünmüyorum :S

 5. 5
  albaytrex
  Emekli
  acımak allaha hasdır hıcbır kul bırısıne acıyamaz:S

 6. 6
  sagocu_kız
  Bayan Üye
  İşte birçok olayda '''aile'''nin ne kadar önemli olduğunu görüyoruz :rolleyes:
  Hepimiz çok şanslıyız bence bir aileniortamında yetiştiğimiz için
  Bütün suç kızda değil bence küçücükken onu sahiplenmeyen anne ve babasında...! :mad:

 7. 7
  se7en
  Usta Üye
  Burada kızı da suçluyorum ama %90 aileyi suçluyorum..kızı ne baba almış ne de anne almış..yollamışlar anneannesine.. çocukların en iyi ve ilk öğretmenleri aile olduğu gibi onların bu duruma düşüp düşmemesi de aileye bağlı..Allah yardımcısı olsun kızın ve bizlerden de uzak etsin..Halimize sonsuzlarca şükürler olsun..

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi