70 yaşında anne oldu, kocası ise 77 yaşında!

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden 70 yaşında anne oldu, kocası ise 77 yaşında! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  IIMyErenII
  Özel Üye
  Reklam

  70 yaşında anne oldu, kocası ise 77 yaşında!

  Reklam  70 yaşında anne oldu, kocası ise 77 yaşında!

  Forum Alev
  70 yaşında anne oldu, kocası ise 77 yaşında!
  70 yaşındaki kadın ile 77 yaşındaki kocanın ikiz bebeği oldu..Nasıl olur demeyin oldu işte. Doktor hastanede kadını ilk gördüğünde şok geçirmiş..
  The Telegraph gazetesinin haberine göre, hamileliğinin sekizinci ayında ikiz doğuran Omkari Panwar isimli kadın dünyanın en yaşlı annesi.

  Başkent Yeni Delhi'nin kuzeyindeki Muzaffar Naga bölgesinde yaşayan Panwar, doğumu buradaki Jaswant Hastanesi'nde gerçekleştirdi. Doktorlar, annenin sağlık durumunun iyi olduğunu, bebeklerin de yaşamalarının umulduğunu belirtti.

  Hastanedeki Jinekolojist Nisha Malik, "Panwar'ın ilk gördüğümde bir kaza geçirdiğini yada kanser olduğunu sandım. Hamile olduğunu öğrenince şoka uğradım. 20 yıldır çalışıyorum ve ilk kez böyle bir durumla karşı karşıyayım" dedi.

  Ancak 5 torun sahibi kadının 'en yaşlı anne' ünvanı kanıtlaması zor görünüyor. Çünkü Panwar'a ait bir doğum sertifikası yok ve kesin doğum tarihini bilinmiyor. Kadının yaşı, Hindistan'ın İngiltere'den bağımsızlığını ilan ettiği 1947'ye göre hesaplanıyor. Panwar'ın o tarihte 9 yaşında olduğu belirtiliyor.

  Dünyanın en yaşlı annesi, 2005'te 66 yaşındayken bir kız çocuğu dünyaya getiren Romanyalı Adriana Iliescu olarak kayıtlara geçmişti. 2. 2
  pulsegzm
  Üye

  --->: 70 yaşında anne oldu, kocası ise 77 yaşında!

  Reklam  Allah çocuklarını ananlı babalı büyütsün:D:D+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi