Mortal Kombat cinayeti

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Mortal Kombat cinayeti ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  IIMyErenII
  Özel Üye
  Reklam

  Mortal Kombat cinayeti

  Reklam  Mortal Kombat cinayeti

  Forum Alev
  Mortal Kombat cinayeti

  Dünyanın en çok satan bilgisayar oyunlarından Mortal Kombat'ın karakterlerinden Sonya bir aile faciasına sebep oldu..

  Genç kız bilgisayar oyunundaki dövüş tekniklerini yedi yaşındaki kardeşinin üzerinde denedi. Kardeşi darbeler yüzünden ölünce 18 yıl hapse mahkum oldu.

  DÜNYANIN en çok satan bilgisayar oyunlarından Mortal Kombat ABD’de aile faciasına sebep oldu. Colorado eyaletinde yaşayan 17 yaşındaki Heather Trujillo, yedi yaşındaki üvey kardeşi Zoe Garcia’ya akşam evde bakıcılık yapıyordu. Erkek arkadaşı Lamar Roberts’i de eve çağırdı. Alkol alan ikili daha sonra bilgisayarda bu oyunu oynamaya başladı. Oyundaki kadın karakter Sonya’yı örnek alan Heather, bilgisayarın başından ayrılıp hareketleri kardeşinin üzerinde denemeye kalktı.

  Bulduğu sert cisimlerle kardeşine acımadan vurmaya başladı. Talihsiz Zoe’nin vücudu aldığı darbeler yüzünden yara bere içinde kaldı. Son olarak oyundaki “Finish her” (İşini bitir!) sahnesini taklit eden Heather küçük kardeşinin ölümüne sebep oldu. Zoe’ye yapılan otopside 20 yara izi, boynunda darp, elinde kırık, omurgasında ezikler ve beyninde kanama tespit edildi. Erkek arkadaşı Lamar da aleyhinde tanıklık edince mahkeme kardeş katili Heather’in 18 yıl hapis cezasına çarptırılmasına karar verdi. Genç kız 6 yıl sonra şartlı tahliye edilebilecek. 2. 2
  pulsegzm
  Üye

  --->: Mortal Kombat cinayeti

  Reklam  bu quike 4 oynasaydı ne olurdu acaba 3. 3
  tatem
  Yeni Üye
  17 yaşında ama akıl yokmuş erkek arkadaşının üstünde denesene yat şimdi mal.... 4. 4
  kitap_kurdu
  Üye
  ..Evet aklı yokmuş. .....

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi