Köpek Balığı Saldırısının İlginç Haberi

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Köpek Balığı Saldırısının İlginç Haberi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Toprak
  Özel Üye
  Reklam

  Köpek Balığı Saldırısının İlginç Haberi

  Reklam  Köpek Balığı Saldırısının İlginç Haberi

  Forum Alev  Hala kolunda derin bir yara taşımasına sebep olan köpekbalığıyla umutsuz bir mücadeleye girmiş bu adamın hikayesi bütün dünyada yankılandı.

  Ancak köpekbalığı saldırısına uğradığını iddia eden 34 yaşındaki Scott Wright, polis kaynakları tarafından hırsızlık yapmak için bir eve girerken kolunu yaraladığının iddia edilmesinden sonra demir parmaklıklar arkasına atıldı.

  Güney Avustralyalı işsiz yolcunun ardından, sansasyonel olaylar geldi.Mahkemede iyice bandajlanmış koluyla oturan Wright, soygun ve araba hırsızlığıyla suçlandı.
  Polis kaynakları, Wright'ın köpek balığıyla Sydney'in en meşhur plajı olan Bondi Beach'te olan çılgınca dövüş hikayesine inanmadı ve bunu olmayacak bir şey olarak nitelendirdi.

  Bu haftanın başında Wright gazete ve televizyonlarda tüm dünyaya, yaşamı için verdiği inanılmaz mücadeleyi anlatıyordu.Wright, kolundaki derin yaralarla, hastaneye tedavi olmaya geldiğinde, "Köpek balığı bana saldırdı, kolumu ısırdı ve gitmeme izin vermedi" şeklinde ifade verdi.

  "Daha sonra burnunu yumruklayarak onunla dövüşmeyi denedim.Gidici olduğumu düşünmeye başladım, öleceğimi sandım."

  Polis kaynakları bunun, jilet gibi keskin köpekbalığı dişlerinden alınan yarayla alakası olmadığını söyleyerek, bu yaraların, pencereden eve girmeye çalışırken keskin cam parçaları tarafından oluştuğunu iddia etti.Polisin söylediğine göre olay, Wright'ın köpek balığı hikayesini uydurmasından birkaç gün önce gerçekleşmiş.Wright'ın iddiasına göre, kıyıda yüzmeye çalışırken köpekbalığı saldırısına uğradı, ertesi sabah kıyıya yakın bir mağarada kız arkadaşı tarafından yarı baygın halde bulundu.

  Cankurtaranlar, köpekbalığının, tüm sahili baştan başa saran köpekbalığı engelleme ağlarından geçmesine şaşırdıklarını söylediler.Bu 70 yıldır gerçekleşen ilk saldırıydı.İddiasına göre, kız arkadaşı onu mağarada bulduktan kısa bir süre sonra, Bondi sahili kıyısındaki dükkan sahibi bir kadın, kolundaki bu ciddi yaraları nasıl aldığını sordu.Kadına, köpekbalığı tarafından ısırıldığını söyledi ve hikaye böylece yayıldı.
  Sydney hastanesinde koluna dikiş atılırken, yalan ifadesini sürdürmeye devam etti, ancak polis Bondi bölgesindeki hırsızlık olaylarını araştırıyordu.

  Dedektifler cankurtaranlarla konuşup, köpekbalığı saldırısıyla ilgili olayı öğrendikten sonra Wright'ın kendini, dedektifler tarafından sorgulanırken bulması uzun sürmedi.Soyulan evdeki olay mahallinde bulunan kan örnekleri bu olaya açıklık kazandırdı.Hastaneden çıktıktan sonra da olmak üzere önceki hırsızlıklardan sorumlu olan Wright, 18 Şubatta gerçekleşecek sonraki duruşma için hapishaneye yollandı.
 2. 2
  İLKİN
  Bayan Üye

  Cevap: Köpek Balığı Saldırısının İlginç Haberi

  Reklam  haber köpek balığı ısırması haberi değil hırsızlık yüzünden kolu yaralanan fakat hırsılık yaptığını örtbas etmek için kolumu köpek balığı ısırdı diyen bir adamın hikayesi adalet her zaman yerini bulur diye yorumlamak gerekiyor+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi