F.Bahçe'ye kardeş takım

+ Yorum Gönder
Haber Bölümü ve Futbol Bölümünden F.Bahçe'ye kardeş takım ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  MaviAdam
  Özel Üye
  Reklam

  F.Bahçe'ye kardeş takım

  Reklam  F.Bahçe'ye kardeş takım

  Forum Alev


  Fenerbahçe, bağımsızlığına yeni kavuşan Kosova'dan, Besiana takımı ile kardeş takım oldu. Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, Poduyeva'da kurulu olan Besiana Kulübü'nün kurucusu ve başkanı Ertan Cihic'in, Fenerbahçe Kulübü'ne bir yazıyla başvurarak kardeş takım olma isteğini ilettiğini, bu isteğin olumlu bulunduğu bildirildi.


  Kosova olarak verdikleri mücadelede kendilerine büyük destek olan Türk milletine teşekkür eden Ertan Cihic'in, sporda da uluslararası seviyeye ulaşmak istediklerini ve Fenerbahçe'nin yolunda ilerlediklerini kaydettiği ifade edildi.

  Fenerbahçeli eski futbolculardan Fadıl Vokri'nin de kurucuları arasında bulunduğu ve Fenerbahçe ile aynı rengi taşıyan Besiana'nın kardeş takım olma isteğine bir yazıyla olumlu cevap veren Fenerbahçe Kulübü Asbaşkan Murat Özaydınlı, ''Kulübümüzle aynı renkleri taşımanız, Fenerbahçe'yi örnek alarak aynı hedefte yürümeniz ve bu doğrultuda kardeş takım olma talebiniz, kulüp olarak bizi çok sevindirmiştir. Bu talebinizin, kulübümüz tarafından da olumlu karşılanarak kabul edildiğini bildirmek isteriz'' dedi.

  Özaydınlı, Ertan Cihic'e, gelecekte Besiana ile ortak çalışmalara imza atma dileğini de iletti.
 2. 2
  fbauk3
  Emekli

  --->: F.Bahçe'ye kardeş takım

  Reklam  güzel olmuş kardeş takım olmamız+ Yorum Gönder
fenerbahçenin kardeş takımı kim,  fb nin kardeş takımı kim
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi