Volkan demirel:'Alves'in gözlerinin içine baktım'

+ Yorum Gönder
Haber Bölümü ve Futbol Bölümünden Volkan demirel:'Alves'in gözlerinin içine baktım' ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  lordmsk
  Üye
  Reklam

  Volkan demirel:'Alves'in gözlerinin içine baktım'

  Reklam  Volkan demirel:'Alves'in gözlerinin içine baktım'

  Forum Alev
  Üç penaltı kurtaran Volkan NTV SPOR'a o anı anlattı: "Alves'in gözlerinden başka hiç bir yere bakmadım ve sadece o anı yaşadım. Topa gelirken ona, 'serbest vuruştan bana gol attın, ama bunu atamayacaksın' dedim

  Kurtardığı 3 penaltıyla Sevilla zaferinin en önemli isimlerinden biri olan Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel, NTV SPOR'dan Nermin Kartal Örkmez'e açıklamalarda bulundu.

  Karşılaşmada Daniel Alves'in attığı son penaltıyı kurtardığı anı anlatan Volkan, "Alves'in gözlerinden başka hiç bir yere bakmadım ve sadece o anı yaşadım. Topa gelirken ona, 'Serbest vuruştan bana gol attın, ama bunu atamayacaksın' dedim. Vurduğu topu çıkartınca da dünyanın en mutlu insanı oldum" diye konuştu.

  Sevilla'da çok güzel bir gece yaşadıklarını ifade eden milli kaleci, "Benim için çok karışık duygular yaşadığım bir maçtı. İlk 10 dakikada yemiş olduğum 2 gol vardı. Bana hiç yakışmayan gollerdi. Ama daha sonra arkadaşlarım çok iyi mücadele ettiler. Bana penaltılarda üstüme düşen görevi yapmam için fırsat verdiler. Onlara gerçekten çok teşekkür ederim. Tek isteğim maçın penaltılara kalması ve kendimi affettirebilmekti. Bu da gerçek oldu. Benim için dua edenleri, bana güvenenleri mahçup etmediğim için çok mutluyum" dedi.

  UĞUR BORAL: DÜŞTÜĞÜMÜZ YERDEN KALKMASINI BİLDİK
  Maçın bir başka yıldız ismi Uğur Boral ise, karşılaşmanın başında yedikleri 2 golle geriye düşmelerine karşın asla pes etmeyi düşünmediklerini söyledi.

  İlk 15 dakikanın çok zor olacağını bildiklerini belirten Uğur, "Sevilla'nın baskılı başlayacağını maçtan önce konuşmuştuk. Aynen düşündüğümüz gibi oldu. Bu arada 2 gol yedik. Ancak biz bu maça inanarak çıkmıştık. Tabii ki umutsuzluğa kapılanlar olmuştur ancak kendi adıma konuşuyorum, hiç umutsuzluğa kapılmadım. Karşımdaki insanın benden iyi olmadığını düşünerek mücadelemi verdim. Takım olarak da düştüğümüz yerden kalkmasını bildik" diye konuştu.

  Fenerbahçe'nin yetenekli oyunculardan kurulu olduğunu belirten Uğur, bunun yanına mücadeleyi de koyunca Avrupa'da başarının geldiğini belirtti. Genç futbolcu, takım olarak çok daha başarılı işlere imza atmak istediklerini de sözlerine ekledi. 2. 2
  Sena
  Bayan Üye

  Cevap: volkan demirel:'Alves'in gözlerinin içine baktım'

  Reklam  fenerbahçenin etkili futbolcularından volkan demirel saha içindeki aykırı davranışları ile gündeme gelen fenerbahçenin ve milli takımımızın başarılı kalecisidir saha içindeki etkili kurtarışları ve hareketleri basında sık sık çıkmaktadır+ Yorum Gönder
dani alves volkan
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi