Pes 5 - Alemin En Kral Oyunu

+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve Freeware Oyunlar Bölümünden Pes 5 - Alemin En Kral Oyunu ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  übbergen
  Yeni Üye
  Reklam

  Pes 5 Demo - Alemin En Kral Oyunu

  Reklam  Pes 5 Demo - Alemin En Kral Oyunu

  Forum Alev
  Pes 5 Demo - Alemin En Kral Oyunu


  pes-5-demo.jpg
  Çocukluğumuzun mahalle maçları vardır. Hani top kiminse herşey onun istediği gibi gerçekleşir. Takımları o belirler, oynanacak yeri o belirler... Hatta kaleye geçmeyecek yegane kişi de o dur. Ardından maça başlanır. Plastik toplarla, iki ağaç arası kalelere atılan minicik goller... Kaybetmek yoktur aslında, var olan tek şey çocukluklarımızın paylaşımından ibarettir. Bu yüzden dizlerdeki yara bereler acımaz. Çünkü onlar, keyifli birkaç saatin, bedende bıraktığı izleridir...

  Gelişen teknoloji ile herşey sanal aleme adapte edilmeye başladı. Büyüklerimiz, çocukluklarında oynadıkları oyunlarından bahsetseler, bırakın oynamayı adını bile bilmiyoruzdur. Öyleki odamızdaki bir PC veya konsol, bize her duyguyu yaşatıyor sanıyoruz. Ancak dışarıda da bir dünya var. Arkadaşlarınızla oynadığınız bir halı saha maçının yerini ne tutabilir? Elbette hiç birşey! Ancak illa ki; o havayı, o harcanan enerjiyi, o gol attıktan sonra arkadaşlarınızın size doğru nidalarla koşuşturmalarını yaşamak istemiyorum, diyorsanız: PC’nizin başına geçip Pro Evolution Soccer oynamaktan başka çareniz yok! Malum monitörlerin gösterdiği en gerçekçi oynanışa sahip, yegane futbol oyunu Pro Evolution Soccer!

  Bir Konami mucizesi!

  2003 yılının Kasım ayında ilk kez PC kullanıcılarıyla buluşan PES, 3. versiyonuyla PC’de fırtınalar estirmişti. O döneme kadar futbol oyunlarını FIFA hegemonyası altında kabul eden kullanıcılar, PES ile tanışarak, Playstation’ın en gözde futbol oyununu oynayabilmek ile mükellef oldular.

  PES 3, gerçekçi oynanışı ile sanal alemde bir futbol markası olmuş FIFA’yı, adeta tahtında salladı. PC kullanıcıları arasında bir çığ gibi büyüyen PES fırtınası, Konami’nin PES 4’ü de PC’ye çıkarmasıyla katlanarak büyüdü! Uzak doğudan gelen bu rakip karşısında Amerikalıların popülaritesi oldukça sarsıldı. Bunun üzerine EA, FIFA’da bir çok olumlu geliştirmeye gitti ancak hiç biri PES’e yetişmesine yetmedi. Şimdi Konami arayı açmak için bir hamle daha yapıyor! Pro Evolution Soccer 5, sonbaharda PC’leri sallamak için tekrar geri geldi!


  Dosya Boyutu: 258,00 MB
  Lisans: Demo
  Platform: Windows (Tümü)
  Uninstall Seçeneği? Evet
  Limit: Deneme amaçlı
  Dil: İngilizce ama dil desteği var  DOWNLOAD: İNDİR:
  http://www.fifasoccer.info/pes5/pes5...o_VO_4play.zip

 2. 2
  madned
  Emekli

  --->: Pes 5 - Alemin En Kral Oyunu

  Reklam  soal knk bnd lımdı teşş +rep vermicem:D 3. 3
  ahmety1907
  Yeni Üye
  Yahu Şu Oyunlari Nİye Kapatiyorsunuz Durun Bİ Bİzde Bİ Alalim KardeŞİm ,+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi