Mc Donald’s Video Game

+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve Freeware Oyunlar Bölümünden Mc Donald’s Video Game ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  OR@L
  Usta Üye
  Reklam

  Mc Donald’s Video Game

  Reklam  Mc Donald’s Video Game

  Forum Alev
  Mc Donald’s Video Game
  Mc Donald's Video Game, oyun dünyasına farklı bir bakış açısı getiren ve diğer oyunlardan farkı olan eşsiz bir oyun. Çünkü; bu oyunda amaç, ne bir savaş stratejisi geliştirmek, ne de bir yarış kazanmak. Bu oyunda amaç bir şirket yönetmek !
  Mc Donalds's gibi dünyada ün yapmış ve piyasaya oturmuş bir şirket, nasıl bu kadar gelişmiş, üretimi nasıl, yönetimi nasıl işliyor... ? tüm bunları görecek ve bizzat yönetimini yapacaksınız.
  Mc Donalds'ın besi yerinden tarım kısmına, hayvan kesiminden müşteriye sunumuna, tezgahtara, personele ve daha da önemlisi şirketinizin borsa daki yerine, tv reklamlarına tamamen siz hakimsiniz ve şirketin her türlü işleri ve yönetimi, daha da doğrusu kaderi sizin elinizde ! Şirketi ya üst seviyelere çıkararak tavan yapacaksınız, ya da iflas'ın eşiğine getirerek, piyasadan silineceksiniz. Bu sizin ticari kabiliyetinize bağlı.
  Kendinizi devamlı geliştirebileceğiniz ve başından kalkmadan büyük bir zevkle oynayabileceğiniz bu oyunu şimdi daha yakından tanıyalım;

  * Yukarıda görülen 4 pencere arasında geçiş işlemi yaparak bölümleri gezeceksiniz;
  Tarım Bölümü: Bu bölümde hayvanlarınızın yiyeceği ürünleri (soya fasulyesi vs.) yetiştireceksiniz ve hayvanları kesime kadar burada besleyeceksiniz.
  Kesim Bölümü: Kesilme zamanı gelen hayvanlar buraya gelecek ve kesim işlemini yaparak, köfte ve hamburger olması için fast food'a göndereceksiniz.
  Fast Food: Kesilen hayvanların eti burada işlemlerden geçerek hamburger haline gelir ve aldığınız tezgahtarlar sayesinde müşteriye sunulur.
  Merkez Ofis: Şirketin yönetimi ile ilgili kararlar burada alınır. Şirketinizin borsa ve piyasadaki yerini buradaki işlemleriniz ve verdiğiniz reklam vs. hareketler gösterecek.
  Şirketinizin kasasındaki parayı gösterir, gözünüz devamlı burada olsun, çünkü; -35 000 lere düştüğünüz takdirde iflas edebilirsiniz.

  Bu bölüm ise hazırdaki hamburger ve sandviçleri gösterir, hamburgerleriniz azaldığı takdirde, hayvan kesimini artırmalısınız, çünkü müşterilerinizi boş çevirmemeniz gerekmektedir.
  Sizin en önemli yerlerinizin başında Fast Food bölümü gelmektedir. Çünkü şirketin kaderini, sizin burada yaptığınız satışlar ve personelinizle ilgili tutumunuz gösterecektir.
  *Bu bölümde 3 kasiyer ve 3 te hamburger hazırlama bölümünde çalışacak personel olmak üzere toplam 6 personel çalışacaktır. Personel almak istediğiniz bölümün üzerine giderek, mouse unuzla birkez tıklayarak personel alabilir, işten çıkarabilir, personele ödül verebilirsiniz.
  *Unutmayınki sorumsuz davranan personeli hemen işten çıkarmanız gerekmektedir. Çünkü; sorumsuz bir personel demek, müşterilerin sizden kaçması demektir. Yalnız çalışan personellere de ödül vermelisiniz ki çalışma kapasitesi artsın.
  Tüm bu yönleri ile harika bir oyun olan Mc Donald's Video Game ile eğlenceli saatler geçireceksiniz. İyi eğlenceler...
  Dosya Boyutu: 1,88 MB Lisans: ÜcretsizDil: Türkçe
  Platform: Windows (Tümü) Uninstall Seçeneği? Hayır Limit: Yok
  DOWNLOAD:
  http://www.mcvideogame.com/mcdonalds-exe-tur.zip
 2. 2
  50curtis50
  Usta Üye

  --->: Mc Donald’s Video Game

  Reklam  süPer bi oyun bu ya ben oynamıŞtım 2 yıL Once:D o günden bu güne bulamadım ama... bu güne nasipmiŞ:D+ Yorum Gönder
mekdanıls oyunu
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi