TMNT: Ninja Kaplumbağalar (Demo)

+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve Freeware Oyunlar Bölümünden TMNT: Ninja Kaplumbağalar (Demo) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  OR@L
  Usta Üye
  Reklam

  TMNT: Ninja Kaplumbağalar (Demo)

  Reklam  TMNT: Ninja Kaplumbağalar (Demo)

  Forum Alev
  TMNT: Ninja Kaplumbağalar (Demo)
  Sinemalarda geçtiğimiz hafta gösterime giren Ninja Kaplumbağalar filmi box officete gerçekten çok başarılı bir hafta sonu geçirdi. Ubisoft firması tarafından filmin oyunu yapıldı. 3 Boyutlu bu oyunun demo versiyonunu denemenizi tavsiye ediyoruz.
  Oyunda genç Ninja Kaplumbağaların kontrolünü elinize alıyorsunuz. Gerçekten hem çizgi film zamanlarındaki hemde filmde gördüklerinizi artık sizde uyguluyabiliceksiniz. Kahramanların en sevdiğiniz komboları özellikleri hepsini oyunda yapabiliceksiniz. Bu yeni TMNT oyunu CGI filmindeki aynı karanlık, tehlikeli çevre ve maceraperest temaları kullanıyor. New York City sokaklarında suçlulara ve yabancılara karışı Kaplumbağlar tek başlarına veya ailece deneyim kazanarak gelişicek ve tertemiz bir dünya yaratma amacında ninja disiplinini ve birliğini koruyucak.


  Raphael, Donatello ve Michelangelo, Leonardonun liderliğinde ve sadakatli baba figürü olan Splinter ustanın öğretileri doğrultusunta ninja turtles her sokak köşesinde kötülüğe karşı savaşını vericek.


  Oyunda gerçekten çok akrobatik olan ve çok fazla combo seçeneğine sahip genç ninja kaplumbağalarla oynarken kamera açısı sizi çok mutlu edicek. Güçlü dövüş sahneleri ve hareketleriyle tatmin olucağınıza inanıyoruz.
  Demo versiyonunun özelliği sizlere hem oyun hakkında bilgi veriyor hemde dövüş konusunda nasıl şeylerle karşılaşıcağınıza dair örnekler sunuyor. Oyunu almadan önce mutlaka oynamalısınız ve ne kadar başarılı olucağınız demo esnasında bile belli oluyor. New York City sokaklarında kötülükle olan savaşımızda en güzel dövüş comboları yapmak artık bizim elimizde.

  Sistem Gereksinimleri:
  1.5GHz CPU minumum işlemci
  512 MB RAM
  300 MB boş hard disk alanı
  64MB DirectX 9-uyumlu ekran kartı (pixel shader 1.1 ile birlikte)

  Dosya Boyutu: 246,93 MB Lisans: Demo Sürümü, $29.99
  Platform: Windows XP Uninstall Seçeneği? Evet Limit: Sadece Bir Tutorial LevelıDil: İngilizce

  DOWNLOAD:
  http://dw.com.com/redir?pid=10643055...-10643055.html 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: TMNT: Ninja Kaplumbağalar (Demo)

  Reklam  ninja kaplumbağalar çocukluğunda muhakkak herkesin birkerede olsa izlediği bir çizgi filmdir daha sonra sinemalarda gelişmiş animasyonlu filmlerde ve insanlarında oynadığı filmlerde olmuştur+ Yorum Gönder
ninja kaplumbağa oyunları
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi