Aptal Espriler

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Fıkra Bölümünden Aptal Espriler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  hidayet007
  Üye
  Reklam

  Aptal Espriler

  Reklam  Aptal Espriler

  Forum Alev
  Yat dedi yattım, aç dedi açtım, aletini çıkarıp soktu, işini bitirdiğinde kan gelmeye başladı, çok korkmuş ve acı çekiyordum; çünkü ilk kez diş çektiriyordum!

  Her gün ağzına al, okşarcasına dudaklarının arasında gezdir, zevkin doruklarına ulaştığında daha da hızlan ve sonra macunu tükür, firçayı temizle diş sağlığına dikkat et.

  İki uzaylı benzin istasyonuna gitmişler, biri benzin pompasını tutmuş dötüne sokmuş, diğeri ona şaşkın bir bakışla: "Bu yaptığın normal mi?"demiş. Diğeri ise:"Hayır kurşunsuz.".demiş.

  Kocamandı, elimde tam olarak tutamıyordum, çok büyüktü, aşağı yukarı salladım tam fışkıracakken ağzıma dayayıp hepsini içtim coca-cola yı çok seviyorum.

  Baba der ki:"Oğlum müjde sana iş buldum." Çocuk heyecanlanır:"Ne işi baba?" Baba cevaplar:"Aşağıdaki büfede yedigün vereceksin."

  Bütün gece uğraştım bir türlü delinmedi, o kadar zorladım bana mısın demedi, sabret sevgilim şimdi olacak OOOOhhhhh, delindi, kulaklarına takabilirsin küpeni.

  Sen sen ol kapı önünde aşk yapma, aşkın gözü kördür ama komşununki asla.


  Dereceye girmek için çok çalıştı; ama hasta oldu derece ona girdi.

  Elleriyle beyaz vücuduma ellediler, dudaklarıyla emdiler, ateşleriyle yaktılar, bilmem ne istediler benim gibi sigaradan.

  Ey dağları taşları her şeyi yaratan rabbim, her şeye bir güzellik ayrı bir tat insanlara akıl, mantık, zeka dağıtırken bu mesaja mal mal bakan bu öküzü niye unuttun?

  Boynuma sürterek göğüslerinin arasından, aşağıya, kalçamın yanına kadar getirip, yuvasına oturttum, çıkan şılak sesi bana güven veriyordu, sende emniyet kemeri tak

  Devlet'i Osmani Ali'de terfi'i temayuzilim irfan ile olmaz .Ya olacak kuvvetli iltimas, ya olacak medeni haz ,ya da olacak delikle temas.

  Adamın biri araba almak için galeriye gitmiş,, alamayınca kan kaybından ölmüş.

  Bu güzellik, bu zeka, bu akıl , hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü. Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim senden ne haber.!?

  Amerikan üroloji üst kurulunun yaptığı bir araştırma sonucu sex hayatında başarısız olan insanlar mesajları okurken telefonları sağ ellerinde tutuyorlar.

  Bu mesaj özel bir frekansla gönderilmiştir, zekilerde hafıza kaybı, aptallarda kısa süreli körlük,yumuşaklarda ise bir anlık gülümseme yapar.!!

  Şu anda her 100 kisiden 35'i uyuyor, 10'u yemek yiyor, 25'i çalışıyor, 15'i sex yapıyor, 10'u araba sürüyor 4'ü ders çalışıyor bir tane salakta elinde telefon sms okuyor.

  Güçlü kolları ile beni koltuğa oturttu, üstüme abandı, eline aldığı kocaman aletini ağzıma soktu, çok canım yandı ve ağzımdan kanlar akıyordu; ama çürük dişimi sonunda çekmişti.

  Erkekler araba gibidir. Dikkat etmezsen altında kalırsın.

  Üfff yavrum, anam, yalarım, yutarım, döşerim.. Sayın abonemiz lütfen ürkmeyiniz bu Telsim 'in motivasyon mesajidir, biz buna cep-to taciz diyoruz. Belki başkaları da bu uygulamaya başlar ha ne dersiniz fena olmaz değil mi?

  Bir Daha Kumar oynamayacağıma Bahse girerim;

  Temel ile Dursun Trabzonda KAZI yapıyorlarmış. Kaz ölmüs.

  Bütün bisikletlere bindim, Bisan a binemedim..

  En iyi motor kadınınkidir. Çünki her pistona uyum sağlar kendinden yağlamalıdır. 2. 2
  Ziyaretçi

  Cevap: Aptal Espriler

  Reklam  Elma bıçağa ne demiş ?
  Beni soyma çok utanıyorum senden demiş ..:)))))))+ Yorum Gönder
mal espriler,  aptal espriler,  en mal espriler,  mal mal espriler,  aptalca espriler
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi