En çok temizlik ve hijyen sağlayan süpürge

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Ev Elektroniği Bölümünden En çok temizlik ve hijyen sağlayan süpürge ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  zişann
  Üye
  Reklam

  En çok temizlik ve hijyen sağlayan süpürge

  Reklam
 2. 2
  törpü
  Üye

  Cevap: En çok temizlik ve hijyen sağlayan süpürge

  Reklam  son dönem çıkan o kadar güzel ürünler var ki... en çok lafı bence yetersiz kalır... sulu, torbalı, torbasız kuru hazne vs. ama sanırım içlerinde en zayıfı sulu kalır. yani evi belki çok iyi temizliyor ama kendisi mikrop yuvasına dönüyor. bende vardı bir tane attım resmen bir süre sonra küf koktu istediğin kadar yıka içi kaypak kaypak oldu. 3. 3
  Ensar
  Özel Üye
  bu nasıl :) tamamen insan gücü ile temizlik :)

 4. 4
  haticeasln
  Üye
  @Galus çok hijyenik ve tasarruflu bir teknoloji =)

  Kesinlikle, alerjim var zaten bu açıdan benim için çok iyi bir süpürge.

  Çamaşır suyu ne kadar zararlıda olsa temiz yapıyor ama zararlı işte.

 5. 5
  gulsah10
  Üye
  şimdi toz torbasızlar var daha kullanışlı gibi geldi bana

  2100 watt iyiymiş valla

  bu şekilde olması astım hastaları içinde iyi olur değilmi ?

  @törpü çok güzel açıklamışsın. aslına baktığında en öenmli ev aleti süpürgelr. sonucta evlerde az bakteri kir pas olmuyor

  bu süpürgeler buharlı çalışmasından dolayı parkelere zarar verirmi ?

  ooo iyi düşünmüşler helal valla

  her insan için ideal. evinde küçük çocuğu olan, hayvan belseyen her kesime hitap ediyor

  benimde acil çamasır makinamı ve elektrik süpürgemi değiştirmem lazım. bu süpürgeyi en uygun nerden alabilirim sizce

  öyle gözüküyor :)):))

  yok cnm sorun olur belki çamasır suyu

  aynen öyle onu zaten kullanım kılavuzundada belirtirler

 6. 6
  foralev
  Üye
  Galus harikasınız.. Çocukluk günlerim geldi aklıma...

  @zişan sizin isteğinize bağlı birşey..heheheh:) Süpürgenin hemen önü olur, kapının kenarı olur...Hayal gücünüzüe göre..:)

  @zişan sizin hayal gücünüze bağlı..:) ister süpürgenin önü ister kapının kenarı... heheheh

  Bu süpürge evcil hayvan besleyenler için de ideal bence. Hayvanların tüyleri evde uçusur durur süpürge ile çekmek zor oluyor. Ama buhardan dolayı yapışıp kalacağından daha verimli bir temizlik olur.

  Genel olarak hijyeni seven biriyim. Evcil hayvan beslemiyorum ama temizliğe önem veririm.

  Çocuğu ve bebeği olanlar için çok ideal..

  Zişann çok doğru söylemişsiniz. Astımı veya alerjisi olanlar için vk9820scsny buharlı süpürge çok ideal. Bu makine sayesinde hayvan sevgisini doyasıya yaşayabiliriz..

  Çamaşır suyu fikrini hiç düşünmemiştim ama temizlik hastası olan biri olarak fikir bana çok cazip geldi..:)))

  Aslında biraz çamaşır suyu konulursa olabilir diye düşündüm ama makineye zarar verebilir..

  :D Tamam ben de konulabilir diye ısrarlarımı geri alıyorum.. Duru suyla yaparız biz temizliğimizi...:)

 7. 7
  zişann
  Üye
  Aradığımı buldum ben Galus sağolsun:D
  Torbasız ve sulu çekim yapmayanlar tozları nerede biriktiriyor ?

 8. 8
  törpü
  Üye
  çalı süpürgesi:) onun arkasında bıraktığı telleri temizlemek için bir süpürge daha gerekirdi :) bir de gırgır vardı yılın icadı...Allahım eskiler ne zorluk çekmiş ya... @zişann bazılarında torba yok toz haznesi var o da biriken kirleri sıkıştırarak kalıp haline getiriyor. o şekilde hazneyi daha rahat boşaltıp temizleyebiliyorsunuz. benim bildiğim bir kaç marka var biri Electrolux ErgoEasy 2100 Watt toz torbasız Hepa Filtreli süpürge, diğeri lg vk9820scsny toz torbasız elektrik süpürgesi

  tozları çektiği hazne haricinde ayrı bir hazneye daha sahip makine. oraya doldurduğunuz bir miktar su sayesinde buhar gücü meydana geliyor. ister sadece klasik şekilde kuru süpürerek temizlik yapın, ister buhar gücünden faydalanın...

  evet bence ıyı olur sonucta klasık makıne ne kadar ceksede yınede hava akımı yuzunden tozları havalandırabılıyor ama buhar tozların dırekt yapışmasını sağlar süpürge ucuna... bence daha güçlü bir temizlik olur

  normalde makine 2,2 lt toz haznesine sahip buhar yaratma gücünü tam olarak bende bilemiyorum. makineyi çalıştırdığınızda süpürge ön kısımdan tozları çekerken arkadan buhar vererek temizleme işletimi gerçekleştiriyor. sanırım çalışma biçimi kazanlı ütüler gibi yaklaşık 1lt su sayesinde yoğun bir miktar buhar üretiyor... internettede baktığım kadarı ile bu miktarın kesin bir bilgisi yok

  evcil hayvan besleyenler için bence çok mantıklı gerçekten 2 kedi sahibi biri olarak soyleyebilirim ki onların tüyüyle uğraşmak gerçekten zor. hergün temizlik yapılmasına rağmen havada uçuşan tüyleri rahatlıkla görebiliyorsunuz.
  @gulşah10 vk9820scsny'de parke ayarı bulunuyor dolayısıyla zarar vermeyecektir

 9. 9
  zişann
  Üye
  @törpü yardımcı olduğun için teşekkür ederim, tavsiye ettiğin iki süpürgeyide inceledim, özellikleri gerçekten çok iyiymiş, lg'nin vk9820scsny süpürgesinin dikkatimi çeken bir özelliği oldu, buharla temizlik yapması, bana pek mantıklı gelmedi, toz torbalı sulu çekim yapmayan bir süpürge nasıl buharlı temizleme yapar, hiç mantığı yok, sen ne dersin.

  İnan çok şaşırdım törpü, çift hazneli bir süpürgenin varlığından haberdar değildim, su haznesinin hacmi ne kadar bilgin varmı, yada ürettiği buharın miktarından ?

  Benimde üç adet muhabbet kuşum var, ben çok fazla rahatsız olmuyorum tüylerinden ama annem çok rahatsız oluyor, bu süpürge onu bu dertten kurtaracak gibi.

  Evcil hayvan besleyipte çok temiz ve titiz olan insanlar var benim gibi mesela, temizlik dürtüm sevdiğim hayvanla vakit geçirmeme, eğlenmeme engel olmamalı, lg vk9820scsny süpürge sayesinde hayvan sevgsi ve temizlik, titizlik dürtüsü bir arada gayet güzel bir şekilde yaşanabilir.

  Ailelerin çocukların çok istedikleri evcil hayvanları satın almamaları için bir neden kalmadı bu süpürge sayesinde.

  Acaba bu süpürgenin su haznesine çamaşır suyu eklesek makineye herhangi bir zararı olurmu bilgisi yada fikri olan varmı arkadaşlar ?

  Biraz düşününce banada mantıksız geldi, çünkü buharı vermek için suyu yüksek derecede ısıtıyor bu süpürge, bu kimyasallar aşırı sıcakta tehlikeli sonuçlar doğurabilirler, süpürge için olmasada sağlığımız açısından tehlike arz edebilir.

  Makineye değilde bizlere zarar verebilir, o kimyasalların normalde bile kokuları tüm solunum yollarımızı mahvediyor, ısıtılınca çok etkili olur, o nedenle sorumuda fikrimide geri alıyorum :)

+ Yorum Gönder
LGVK9820SCSNY Buharlı Temizlik Makinesi,  hijyenik süpürge,  gırgır süpürge
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi