Erkekler İçin Liposuction

+ Yorum Gönder
Erkeklere Özel ve Erkek Modası Bölümünden Erkekler İçin Liposuction ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  gökçe34
  Özel Üye
  Reklam

  Erkekler İçin Liposuction

  Reklam  Erkekler İçin Liposuction

  Forum Alev
  Türkiye'de erkekler artan bir şekilde estetik cerrahi yaptırıyorlar. Bütün erkek kuaförlerinde pedikür yapıldığını düşünürseniz buna da şaşmamak gerek (kadın erkek eşitliğini hep tek taraflı düşünmemek lazım). Türk erkeklerinin en sık yaptırdıkları estetik ameliyat burun ameliyatı. İkinci sırada da liposuction geliyor.
  Erkeklere yapılan liposuction kadınlarınkinden biraz farklı. Bir kere erkeklerin yağlanma bölgeleri sadece göbek deliği etrafı, karın ve her iki yanda bel bölgesiyle sınırlı. Bu yağların altında, en zayıf erkekte bile hatırı sayılır bir karın kası kütlesi var. Dolayısı ile bu ameliyatta amaç göbek bölgesindeki yağların mümkün olan en çoğunu almak. Kadınlarda bütün yağları almak çok erkeksi ve kaslı bir görüntü yaratabileceği için genellikle daha az yağ alınıyor.
  Bu ameliyat için ideal erkek tipi spor yapan ama düzensiz ve yüksek kalorili beslenen, kilosu normalin biraz üzerinde erkekler. Erkek derisinin kendini toparlama yeteneği de çok iyi olduğu için bu hastaların bel "simitlerini" tamamen almak mümkün.
  Amaç kasları ortaya çıkarmaktır. Deri altı yağ dokusu inceldikçe orta hatta duran ve "baklava baklava" gözüken kasları ortaya çıkarmak mümkün.
 2. 2
  CANGÜLER
  Bayan Üye

  Cevap: Erkekler İçin Liposuction

  Reklam  Değişik bölgelerden yağ aldırma estetik ameliyatların sadece kadınlara yapıldığı zamanlar artık gerilerde kalmıştır.Erkeklerin de kendi görünümleri üzerinde bu yöntemlerden faydalanmaları artık kadınlara yaklaşmış durumdadır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi