Dostluk mesajı - Dostluk mesajları - Dostluk sözleri - Dostluk Smsleri

+ Yorum Gönder
Msn İletileri Msn Sözleri ve En Güzel Msn Nickleri Bölümünden Dostluk mesajı - Dostluk mesajları - Dostluk sözleri - Dostluk Smsleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Gülehasret
  Süper Moderatör
  Reklam

  Dostluk mesajı - Dostluk mesajları - Dostluk sözleri - Dostluk Smsleri

  Reklam  Dostluk mesajı - Dostluk mesajları - Dostluk sözleri - Dostluk Smsleri

  Forum Alev
  Dostluk mesajı- Dostluk mesajları- Dostluk sözleri - Dostluk Smsleri


  - Yürek Söz Vermi$se Bizde Sözden Dönülmez,kalp Kalbe Kalbe Gönül Vermi$se Bizde Sevgi Inkar Edilmez,bizde Yürek Zedelenir Ama Asla Dostluga,sevgiye Ihanet Edilmez.

  - Dostlar Kara Günler Içindir Senin Dostun Senin Iyi Gününde Bolluk Içinde Oldugun Bir Zaman Sana Iyi Davranipda Kötü Gününde Sana Yardim Etmiyorsa O Senin Gerçek Dostun Degildir.

  - Hayatta Kimse Icin Aglamaya Degmez Degenler Zaten Aglatmaz,eger Bir Gün Aglarsan Basini Dik Tutki Gözyaslarin Seni Aglatanlar Kadar Alcalmasin!!!

  - Bu Gönül Gülmeyi Unutur Bu Gönül Aglamayi Unutur Bu Gönül Sevilmeyi Unutur Bu Gönül Var Ya Bu Gönül Bitanecik Dostlarini Asla Unutmaz Ve Unutamaz Da.

  - Dostluklara Mesken Bu Yürek Aşka Değil Sevgilinin Gözlerine Değil Dostun Sözlerine, Selamina ,merhabasina Muhtaç Bu Yürek. Merhaba Ey Dost Bugünde Yürektesin...

  - Iki Dost Varmis Dünyanin Farkli Yerlerinde Birbirlerini özlediklerinde Sevgilerini Rüzgarlara Fisildarlarmis Disari çik Bak Dostum Ruzgar Nasil Esiyor...

  - Golgeler Dussede Yureginin Ustune. Gunesi Sakin Hic Sondurme. Eger Umut Yoksa Yasamak Cok Zor Gelir Insana Unutma Dostum Senden Bitane Yok Bu Dunyada...!

  - Dünyayi Sevginin Renklerine Boyayip Insanlara Dağit. Kendini Sevginin Bir Rengi Diye Tanit çünkü Varliğin Sevgiye En Büyük Kanit.

  - Git Rüzgar Dostuma Onu Nekadar özledigimi,sevdigimi Anlat.mutluysa Ses çıkarma Ve Dön Bana Ama Mutsuzsa Kulagın Dostun Her Zamam Yanında Diya Fısılda.

  - Bir Nasihat: Kendine Dikkat Et. Bir Rica: Sakın Değisme! Bir Dilek : Beni Unutma. Bir Yalan : Seni Hiç Sevmiyorum. Bir Gercek : Seni çok özlüyorum.

  - Zannetmeki Gözlerim Seni Gördükkçe Bikacak ölsemde Ruhum Senin Gibi Güzel Bir Dosta Anilarim Hatira Olarak Kalacak.

  - Her Dostluğun Gökyüzünde Bir Yıldızı Varmış Yeryüzünde Biten Bir Dostluk Için Ağlarmış Sana Ant Olsun Ki Bizim Meleğimiz Asla Ağlamıcak Belki önceden Olan Kırgınlıklarımız Vardır Ama Bundan Sonra Asla!!....

  - Zaman Gelir Yollarina Kar Yağar Etrafini Hüzün Bulutlari Sararsa Ne Zaman Bir Dosta Ihtiyacin Olursa Dost Oabildiğim Kadar Burdayim..

  - Dostluk..hic Haber Almazsanda Hic Görmesende Hic Yaptigini Bilmezsende, Adini Duydugunda Icine Sevginin Hücüm Ettigini Fark Edip Bu Insani Seviyorum Dedigin Andir.

  - Bir Damla Sarap Gibisin Içtigim Anda Beni Sarhos Edecek...masmavi Deniz Gibisin,dokundugumda Beni Titretecek...sen Harika Bir Dostsun Sonsuza Dek Sevilecek...

  - Dostlar Denizde Taş Toplamaya Benzer önce Teker Teker Toplarsın Sonra Teker Teker Atarsın Bazılarına Kıyamassın Işte Sen O Kıyamadıklarımdansın.

  - Dost Vurulunca Değil Unutulunca Kahrından ölürmüş Biz Dostlarımızı Kır çiçekleri Gibi Avcumuzda Değil Kurşun Yarası Gibi Yüreğimizde Taşırız.

  - Yıkılmak Ezilmek Hergün Biraz Dostlar Değişiyor Aldanmalar Değil Aksimizden Eser Yok Simdi O Sularda çirkin Olan Bisiz Aynalar Değil.ne Bir Anlayışlı El Ne Bir Dost Bakış Biraz ümit Biraz Biraz Hayal Sonra Aldanış En Güvendiğimiz Tepelere Kar Yağmış Deniz O Deniz Değil Dağlar O Dağlar Değil Hepsi Bir Aldanış.
 2. 2
  BELMA
  Bayan Üye

  Cevap: Dostluk mesajı - Dostluk mesajları - Dostluk sözleri - Dostluk Smsleri

  Reklam  Hayatın çekilmez zorlukları arasında gizlenmiş güzel şeyler vardır. Bunlardan biri de dostlarımız ve en yakın arkadaşlarımızdır. Onların değerini onlara duyduğumuz sevgi ve ile gösterebiliriz.+ Yorum Gönder
gönül alma sözleri,  gönül alma mesajları,  Dostluk smsleri,  dostluk sms leri,  gonul alma sozleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi