Anlatımlı Lila Renkli Örgü Çanta Yapımı

+ Yorum Gönder
Örgü Dantel ve El Örgü Örnekleri Bölümünden Anlatımlı Lila Renkli Örgü Çanta Yapımı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  mynq
  Emekli
  Reklam

  Anlatımlı Lila Renkli Örgü Çanta Yapımı

  Reklam  Anlatımlı Lila Renkli Örgü Çanta Yapımı

  Forum Alev
  Lila Örgü Çanta Nasıl Yapılır ?

  Lila renklerin hakim olduğu, çiçek üzerine düğme ile süslenmiş çanta yapılışı

  Banu yün ve 3.5 numaralı tığ kullanılarak, 5 zincir çekilerek halka yapılır. Daha sonrada halkanın üzerine 16 tane ikili trabzan yapılır. 2. sırada her ilmeğe çift batarak ikili trabzan yapılır. 6 ilmek bırakıp sıra başlarında çift batarak ikili trabzan yapılır ve 17 sıra örülür. Bu modeli deryabaykal.com yazarı burcuozkok yapmıştır. Ellerine sağlık. Kendilerine teşekkür ediyoruz.


 2. 2
  ayperim
  Usta Üye

  Cevap: ( Anlatımlı ) Lila Renkli Örgü Çanta Yapımı

  Reklam  ( Anlatımlı ) Lila Renkli Örgü Çanta Yapımı

  ( Anlatımlı ) Lila Renkli Örgü Çanta Yapımı.jpg

  5 numaralı şişle 44 ilmek atarak 3 sıra haroşa örgü örün ve 10 sıra düz örgü örneği örün. 3 sıra haroşa örgü, 10 sıra düz örgü, 3 sıra haroşa örneği, 10 sıra düz örgü, 3 sıra haroşa örgü modeli, 10 sıra düz örnek modeli, 3 haroşa örnek modeli, 10 sıra düz örgü modeli, 3 sıra haroşa örneği, 10 sıra düz yüz örgü örneği ev son sıra olarak 3 sıra haroşa ters örgü modeli örüp şişteki 44 ilmeğin hepsini kapatın..

  haroşa ve düz örgüden örülen up uzun bir örgü çanta parçamız oldu.

  sonra örgü çanta modelinin çanta sapını yapmak için istediğiniz çanta sapı uzunluğunda 8 ilmek veya 10 ilmekle haroşa örgü örün ve örülen çanta örgüsüne bu çanta saplarını çanta modelini ters çevirip tersten dikin. en sonunda kahverengi kurdeleye dikilmiş kare boncuklardan oluşan şeriti örgüye dikin. ve uç kısımlarına kahverengi yünle küçük saçaklar yaparak süs yaparak dekora yapın. kolay gelsin.+ Yorum Gönder
yunle çocuk cantasi yapimi
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi