PNY NVIDIA Quadro FX 570 256 MB 128Bit 16X

+ Yorum Gönder
Donanım ve Ekran Kartı Bölümünden PNY NVIDIA Quadro FX 570 256 MB 128Bit 16X ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  WebStyle
  Özel Üye
  Reklam

  PNY NVIDIA Quadro FX 570 256 MB 128Bit 16X

  Reklam  PNY NVIDIA Quadro FX 570 256 MB 128Bit 16X

  Forum Alev
  Profesyonel Kullanıcılar Quadro Ekran Kartı Kullanır !
  Profesyonel kullanıcıların bildiği gibi oyunlar için tasarlanmış standart grafik kartları ile profesyonel uygulamalarda maksimum verimli çalışmak mümkün değildir. Profesyonel iş istasyonları bu işlere özel sürücü ve firmware'e sahip profesyonel ekran kartları ile kurulur. Siz de diğer bileşenleri için yüksek paralar harcadığınız sisteminizin AutoCAD, 3D Studio Max gibi uygulamalarda düşük performans göstermesini istemiyorsanız çalışma alanınıza yönelik bir nVIDIA Quadro serisi grafik kartı alarak profesyonel yazılımların getirdiği tüm özellikleri yüksek performans ile kullanın.
  Neden Quadro?
  Performans: Profesyonel grafik uygulamalarında gerekli olan OpenGL desteği için optimize edilmiş GPU(grafik işlemci) ve özel sürücülerle farklı yazılımlarda daha yüksek performans sunmaktadır.
  Yüksek Üretim Kalitesi: Quadro, dünyada sadece belirli firmalar tarafından üretilir. Avrupa ve Amerika bölgesine sadece PNY tarafından üretilmektedir. Bu sayede her zaman için en yüksek üretim kalitesi ile üretilmiş ve standart grafik kartlarına göre hem soğutma hem de arıza oranı açısından çok daha sorunsuz ürünler profesyonel kullanıcılara sunulur.
  Test Edilmiş, Uyumlu, Onaylı: Profesyonel uygulamalarla test edilerek optimize edilen Quadro sürücüleri yazılımlarla tam uyumlu olup program geliştiricileri tarafından da onaylanmıştır.
  Uzun Kullanım Ömrü: Profesyonel nVIDIA Quadro grafik kartları piyasaya ilk çıkışlarından itibaren 24-36 ay boyunca temin edilebilir. Bu süre zarfında da sürücü desteği ve güncellemelerle desteklenir.
  Built for Professionals (Profesyoneller İçin Üretilmiştir): nVIDIA, profesyonel tasarım/üretim programlarına kendini adamıştır. Donanım, yazılım, sistem ve endüstriyel çözümlere sürekli yatırım yapmaktadır.
  Built for Professionals (BFP) Programı Nedir?
  BFP; profesyonel kullanıcılara özel tasarlanan nVIDIA Quadro ekran kartlarının, AutoCAD, 3d Studio Max, Adobe CS4(Photoshop, After Effects ve Premiere Pro) gibi profesyonel tasarım/üretim yazılımlarında daha yüksek performans ve gelişmiş özellikler sunmasını amaçlayan bir programdır. Adobe Creative Suite 4'te yeni nesil nVIDIA'nın GPU hızlandırma özelliği desteklenmektedir. Ayrıca nVIDIA'nın Autodesk ile beraber geliştirdiği özel sürücüler sayesinde AutoCAD, 3D Studio Max uygulamalarında performans ve modelleme kalitesi daha da artmaktadır.
  Autodesk AutoCAD ve 3D StudioMax: Özel Sürücüler İle Daha Verimli Çalışma
  NVIDIA ve AutoDesk'in ortak çalışması ile geliştirilen "MAXtreme" ve "AutoCAD Performance" sürücüleri sayesinde, 3ds Max ve AutoCAD programlarında Quadro ekran kartları ile daha yüksek performans alınmakta ve gerçek zamanlı işlemlerde standart grafik kartları ile kullanılamayan pek çok gelişmiş özellik kullanılabilmektedir. AutoCAD çalışmalarınızda nVIDIA Quadro'nun yüksek kapasitesinden yararlanarak, iş akışınıza yüksek kaliteli ve kompleks 3D modeller ekleyebilirsiniz. Profesyonel Quadro çözümleri ile OpenGL destekli uygulamalarda hem daha oturmuş sürücü ve firmware desteği ile daha uyumlu bir çalışma hem de standart DirectX destekli kartlara göre çok daha yüksek performans elde edebilirsiniz.
  Quadro ile Uyumlu Autodesk Yazılımları: AutoCAD, AutoCAD Vertical Solutions, 3ds Max, Alias Studio, Combustion, Flame, Inferno, Inventor, Lustre, Maya, MotionBuilder, Mudbox, Revit, Showcase, Smoke, Toxik, Viz

  Adobe Creative Suite 4: Şimdi nVIDIA GPU Hızlandırma Destekli!
  Photoshop CS4 : nVIDIA Quadro ekran kartları ile görüntü çevirme, yakınlaştırma, kaydırma gibi görünüm değişimlerini çok hızlı ve pürüzsüz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Adobe Photoshop CS4, Quadro ile 2 boyutlu ve 3 boyutlu kompozitleme imkanı sunar ve yüksek-kaliteli antialiasing yeteneğiyle (32x'e kadar) yazı ve resimlerdeki kırılmaları giderir.
  After Effects CS4: Videolara grafik ve görsel efektler eklemek istediğinizde yeni Adobe After Effects CS4 ile birlikte Quadro sizin için en ideal ikili! Quadro ile alan derinliği, iki yönlü bulanıklık etkisi, su akışı veya bayrak dalgalanması gibi düzensiz ses ve çizgi film efektlerini nVidia'nın CUDA teknolojisinin desteği ile çok daha hızlı şekilde gerçekleştirilebilir. Quadro ile hem iş akış hızınız artar, hem de konseptten sonuca daha hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.
  Adobe Premiere Pro CS4: nVIDIA Quadro ekran kartları ile Premiere Pro CS4'te hareket, opasite, renk ve görüntü distorsiyonu gibi yüksek kaliteli efektlerin uygulanmasında GPU hızlandırma özelliği ile maksimum performans alabilirsiniz. Quadro tabanlı grafik çözümleri, çoklu HD videoların düzenlenmesi ve grafik kaplamaların uygulanması işlemlerini hızlandırır ; yüksek kaliteli önizleme için görüntü portu, komponent TV veya sıkıştırılmamış 10-bit/12-bit SDI gibi çeşitli video çıkışları da sunmaktadır.
  PNY nVIDIA Quadro FX570 256MB GDDR2
  FX570, AutoCAD kullanıcılarının iş istasyonlarında kullanabilecekleri en yüksek fiyat/performans oranına sahip karttır. Benzer fiyat aralığındaki bir standart grafik kartından farklı olarak AutoCAD'de size ek özellikler ve daha yüksek performans sunar.
  nVIDIA Quadro Ailesi

  Bilgisayar Destekli Tasarım / Üretim (CAD / CAM / CAE) :
  AutoCAD, Solid Edge, SolidWorks CATIA, Inventor, Pro / ENGINEER ...
  Üç Boyutlu Animasyon (DCC) / Video Düzenleme :
  3ds Max, Adobe After Effects / Premiere Pro, Houdini, Illustrator, Lightwave, Maya, Softimage XSI ...
  Teknik Özellikler
  • Bellek Miktarı ve Tipi: 256MB - GDDR2
  • Bellek Arayüzü: 128 - bit
  • Belek Bant Genişliği: 12.8 GB/sn
  • Görüntü Çıkışları: 2 x DVI-I
  • Maks. Çözünürlük: 2560 x 1600 (60Hz), Maks. 16x FSAA
  • Güç Tüketimi: 38 Watt
  • DirectX 10.0, OpenGL 2.1, Shader Model 4.0, C Programlama dil desteği

  Vga Bellek Hızı
  400 MHz (DDR1)


  Standartlar
  Microsoft DirectX 10
  Shader Model 4.0
  Open GL 2.0


  Garanti Süresi
  24 Ay


  Çıkış Birimi
  2 x DVI
  1 x S-Video (Tv Çıkışı)
  1 x VGA (Monitör Çıkışı) 2. Alev
  Özel Üye

  PNY NVIDIA Quadro FX 570 256 MB 128Bit 16X Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi