Ekran Kartında Sinyal Gelmiyor

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Donanım ve Ekran Kartı Bölümünden Ekran Kartında Sinyal Gelmiyor ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 13
  safkan33
  Yeni Üye
  Reklam

  --->: Ekran Kartında Sinyal Gelmiyor

  Reklam  arkadaşlar benimde bilgisayarımda benzer bi problem var.
  ekran kartım nvdia gf t6400
  bilgisayarı açıyorum fakat monitöre görüntü gelmiyor monitörü denedim başka bir bilgisayarda onda bi problem yok çalışıyor. buradaki söylenenleri denedim ekran kartını söktüm güzelce temizledim uçlarında herhangi bi oksitlenme filan yoktu ona rağmen güzelce sildim alkolle ama bilgisayar hala aynı başka neden olabilir yada ne yapabilirim arkadaşlar.
  ForumAlev --->: Ekran Kartında Sinyal Gelmiyor

 2. 14
  safkan33
  Yeni Üye
  arkadaşlar ben bios pilinide çıkarıp taktım yine olmadı
  sonra işlemciyi söküp taktım yine olmadı sonra ram in birini çıkarıp taktım denedim yine olmadı en son tv kartını söktüm birde öyle denedim görüntü geldi fakat bios resetlenmiş ve bu seferde windows açılmıyor ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz.
  acil yardımlarınızı bekliyorum... 3. 15
  safkan33
  Yeni Üye
  arkadaşlar bilgisayar açılıyor ve bios, recovery , ve boot menü ye gırmek için kısayolları gösteriyor sadece bios ekranına girip işlem yapabiliyorum recovery yapmayı denedım ama klavye çalışmıyor ondan sonra hatta format atmak için xp cd sinide taktım ama klavye çalışmadığı için bişey yapamadım lütfen yardımlarınızı bekliyorum... 4. 16
  safkan33
  Yeni Üye
  arkadaşlar neden kimse yardımcı olmuyor ilk defa bu forumda bu kadar uzun süre cevap verilmediğini gördüm.moderatörler kaza filan mı geçirdi acaba bunu kızarak söylemiyorum çünkü hiç böyle olmamıştı önceden yardımınızı bekliyorum arkadaşlar

 5. 17
  fukul
  Yeni Üye
  merhabalar..
  geçenlerde fena bi şimşek çaktı power suply yandı yenisini taktım fakat yinede ekrana görüntü gelmiyor..
  monitör çalışıyor..
  onboard tada ekran kartında görüntü glmiyor..
  bşka ekran kartıyla da denedim gene yok.. ama şimşek çaktığı zaman ekran kartım takılı değildi onboard kllanıyordum tam olarak ne old bi fikri olan yardm edebilecek olan warmı ??

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi