Avize yapimi - kurdeladan yapilan avizeler

Müzik ve Eğlence Bölümünden Avize yapimi - kurdeladan yapilan avizeler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Avize yapimi - kurdeladan yapilan avizeler

  Reklam  Avize yapimi - kurdeladan yapilan avizeler

  Forum Alev
  Avize yapimi - kurdeladan yapilan avizeler  Temini:

  Asetat saten kurdele - 1 "geniş (Saten asetat şerit en zanaat mağazalarda veya çiçekçi de mevcuttur. Genellikle çok 100 metre bir cıvata satılan ucuz's.
  3 ****l tekne yüzük orta ve büyük küçük. (I " 14 kullanılan 9" ve 5 "çapında)
  Kart destesi renklerini bir çift
  Beyaz kumaş kaplı tel - 18 "uzun (tekne mağazaların çiçek bölümünde Available)
  El sanatları üzerine Çiçek şeklinde zanaat punch (Kaydet böylece Martha Stewart Meslekler yok) mükemmel bir zanaat yumruk seçim var
  Yaprak şeklinde craft punch
  Sıcak tutkal tüfek ve tutkal çubukları
  Makas
  Tel kesme makinaları

  Başlarken:

  Şerit size ilk olarak yüzüklerin çevresi belirlemek gerekir gerekir miktarını hesaplamak için.

  Bunu yapmak için her bir halkasının çapı ölçüm ve 314 ile çarpın (sonra) numarasını çevrelemektedir

  19 x 314 = 44 "
  15 x 314 = 29 "
  5 x 314 = 16 "
  Total = 89 "

  Her çevresi inç için 14 "kurdele. Her üç daire circumferences 89 inç buldu gerekir. 89" x 14 "= 1246" (bu şerit yaklaşık 35 metre ... her zaman iyi eşit bir çift ekstra yard almak iyi ölçmek)

  Bir tutkal tabanca ile çok iyi bir fikir başlamadan önce gazete kağıdı veya kasap kağıdı ile çalışma yüzeyi korumak için çalışma olacak.

  Talimatlar:

  1. 14 "boylarda Cut Your Ribbon. Tek bir renk veya birden fazla gölgeler kullanabilirsiniz. Iki renk; kullanmayı tercih krem ve sarı tereyağı.

  2. Kimse kesme şerit uzunlukları yatay aşağı önünüzde yılında Sat. Sol tarafından 65 inç ölçün burada ve kırışık katlayın. Sola doğru kurdele kalan inç Fold ve kırışık bir döngü yapmak. (bkz. A)

  3. Açık döngü yer kadar bir yapıştırıcı sadece kırışık solundaki 1 "işareti ve nokta kat 1" sekmesini () B şekle bakınız serbest bırakarak kapalı

  4. Adımları tekrarlayın 2 ve 3 katlı ve üç yüzük için yeterli sayıda döngüler.

  5. Sıra birinin döngü halkası altında 1 "kırışık isabetli halka ile. Küçük yapıştırıcıları halka sol şerit döngü bir nokta Yer ve kat 1" sekmesini halka üzerinden güvenli için. (C ve D incir bakınız)

  6. Halka etrafında döngüler ekleyerek yolunuzu İş kadar kapalı ve size ilk "pasta katman oluşturduk. Yukarıdaki adımları tekrarlayın ve eklemek döngüler yapmak için orta ve büyük katmanları.


  7. Kaplı tel kumaş 3 ipliklerini alın ve küçük tabakasının halkası ekleyebilirsiniz. Onlar eşit halka çevresinde aralıklı emin olun. (E incir) Üyelik teller görmek ve bir döngü yapmak. İlave tel keserek. (Bkz.. F) halkası ve halka en üst arasındaki mesafe yaklaşık 6 olmalıdır ".

  8. Orta ve büyük katmanları için tekrarlayın adım 7 ve yapmak askıları.

  9. 3 kat tel askı döngüler bağlı kısa bölümleri kullanarak katılın. Sen katmanları tarafından örtüşme istersiniz bir inç en az zaman askıda. Ikisini de büyük verdiğimiz sonra küçük ve orta tabaka ilk katılın.

  10. Senin pasta asmak için bir yer bulun. Eğer elleriniz serbest Bu son adımı tamamlamak için daha kolay.

  11. Birkaç kağıt çiçek ve yaprakları dışarı Punch. Rasgele büyük kek tabakasının üstünde senin sıcak tutkal tabancası kullanarak takın. (I incir bakınız)

  12. Düğün resepsiyon ya da duş Gelin adresinde Wedding Cake Avize görüntüleyin.

  ..
 2. 2
  AYKIZ
  Bayan Üye

  Cevap: Avize yapimi - kurdeladan yapilan avizeler

  Reklam  çok güzel çok şık oluyor perde gibi bu arada lambayı gören varmı :) ama işçilik çok güzel ve kaliteli ve dekoratif bir lamba olacakAVİZE NASIL YAPILIR,  avize nasil yapilir
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi