Yeter artık !.. Bana biraz huzur lazım !..

+ Yorum Gönder
Öğretim ve Edebi Türler Bölümünden Yeter artık !.. Bana biraz huzur lazım !.. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Reklam

  Yeter artık !.. Bana biraz huzur lazım !..

  Reklam  Yeter artık !.. Bana biraz huzur lazım !..

  Forum Alev
  Biraz dert, biraz gamsızlık var ve korkudan mı, üşümekten mi, yoksa sinirden mi titrer bu eller anlamadım. Bana biraz uyuşturucu lazım, alkol gibi mesela. Çakırkeyiflik lazım ama sarhoşluk hiç değil. Bana biraz sen lazımsın ama tam anlamıyla benim olmaman kaydıyla. Bana biraz da şefkat lazım ama okşanmadan. Bana biraz sessizlik lazım, duvarların çığlıkları olmadan..

  Yapmak ve etmek fiilleri arasındaki fark kadar sendim ben. Benlik senle benlikti de ben senin benliğinde sona kaldım, dona kaldım. Bu yüzden titriyor bu eller anladım..

  Anlamak zordu, zordu ama başardım.. Dilim tutuklu, dişlerim parmaklık, dudaklarım gardiyan.. Yok mu beni burdan çıkaracak olan?. Söz benim sükut senin, çok önceden dilini kesmiştim be habibim, pardon muhribim , sen bak işine, her yol senin her yol senin !.

  Dokunma bana, yerin dibi ve ben ayrılmaz ikili bundan sonra,kasma, durma, koşma, yorma, bakma, takma kafana, gelecek güzel günler, ama inanma bana!.. Yalancının biriyim, unutmadım ben hala, 2 paket sigara, her çekim sana ithafen..

  Kırılmaktı "git" , hüzündü saçlarına dolanıp, kulaklarına uğultu olup akan yel.

  Yeter artık !.. Bana biraz huzur lazım !..
 2. 2
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Yeter artık !.. Bana biraz huzur lazım !..

  Reklam  kalabalık ortamlar, hayatın insanın üzerinde bıraktığı yorgun ve stresli günü ardından evinde istediği biraz huzur. evet herkese biraz huzur lazım+ Yorum Gönder
bana biraz huzur lazım
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi