Cumaniz Mubarek Olsun

+ Yorum Gönder
İslami Konular ve Dua Bölümünden Cumaniz Mubarek Olsun ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  tuzgölü68
  Yeni Üye
  Reklam

  Cumaniz Mubarek Olsun

  Reklam  Cumaniz Mubarek Olsun

  Forum Alev
  Allahim!
  Senin af ve magfiretinin dairesi, bizi bela ve musibetlerden uzak tutacak kadar genistir. Bize rahmetinle muamele buyur Allahim! Gazabindan bizi emin kil Rabbim.

  Allahim!
  Sen'den dünya ve ahirette af ve afiyet diliyoruz. Her türlü semavi ve arzi afet ve belalari üzerimizden uzaklastirmani istiyoruz.

  Allahim!
  Bilerek veya bilmeyerek isledigimiz hatalarimizi, günahlarimizi bagisla. Bizlere merhamet buyur. Süphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin.

  Allahim!
  Kalb katiligindan, gafletten, dalaletten, zilletten, miskinlikten, küfürden, fisktan, nankörlükten, riyadan, sadece Sana siginiriz. Sen bizleri koru. Güç yetiremeyecegimiz bela, fitne ve musibetlerle bizi imtihan eyleme Allahim!

  Allahim!
  Fayda vermeyen ilimden, ürpermeyen kalpten, doyma bilmeyen nefisten, yasarmayan gözden ve icabet edilmeyen duadan sana siginiriz. Bildigimiz ve bilmedigimiz seylerin serrinden Sen bizleri koru Allahim!

  Allahim!
  Ihsan buyurdugun nimetlerini geri almandan, azabinin ansizin gelip çatmasindan, gazabina sebep olacak seylerden Sana siginiriz.Bizlere yol göster Allahim!

  Allahim!
  Sana itaat edilir, Sen karsiligini verirsin; Sana isyan edilir, Sen bagislar ve af edersin, darda kalanlara icabet eder, zarari, sikintiyi ortadan kaldirip, hastalara sifa, dertlilere deva verir, günahlari bagislar, tövbeleri kabul edersin. Sen bizlerin dualarini kabul buyur Allahim!

  Allahim!
  Sen ölümlerin en güzeli ile bizi huzuruna al Allahim! Ölümümüzü her türlü serden kurtulup rahata erme vesilesi yap Ya Rabbi! Allahim! Bizleri Sen'i çok zikreden, Sana çok sükreden, Sen'den çok korkan, Sana çok itaat eden, Sana karsi saygi ile dopdolu olan, ahu efgan edip dua dua yalvaran ve durmadan Sana teveccüh eden kullarindan eyle.


  *** *** *** *** *** ***


  Allahim!
  "Kimsesiz kimse yok, herkesin var kimsesi,
  Kimsesiz kaldik medet ey, kimsesizler kimsesi"

  Güç ve kuvvet ancak kendisine has olan yüce ve büyük Allahim! Mahlukatin adedince, Zatinin rizasi, arsinin agirligi ve kelimelerinin mürekkebince Hz. Muhammed (sas) ve O'nun ehli ve ashabi üzerine salat eyle.

  Ey Merhametlilerin en Merhametlisi! Bela ve musibetlerin saganak saganak üzerimize yagdigi, ardi arkasi kesilmeyen depremlerle inim inim inleyip çaresiz kaldigimiz su günlerde, çaresizlerin yegane çaresi Sensin deyip Sana yalvariyor, halimizi Sana arz ediyoruz. Celalinden cemaline, kahrindan lütfuna siginiyoruz. Bizim Rabbimiz Sensin. Sen, bizleri semavi ve arzi musibetlerin eline teslim etmeyecek kadar merhametlisin. Bizleri her türlü kötülüklerden muhafaza buyur!

  Amin.. Amin... Amin...


  *** *** *** *** *** ***


  Tüm Dost ve Arkadaslarim!

  Cumaniz Mübarek Olsun, Rabbim Yapacaginiz Her Türlü Ibadet Ve Taatlerinizi Kabul Eylesin.
  __________________

  AYRICA BAYRAMINIZI YENİDEN TEBRIK EDERIZ 2. 2
  delmandede
  Üye

  --->: Cumaniz Mubarek Olsun

  Reklam  bütün müslüman aleminin cuması ve ramazn bayramı mübarek olsun 3. 3
  deniz54
  Yeni Üye
  Aminnn ...sizlerin De Cumaniz Mubarek Olsunnn 4. 4
  blackjack54
  Üye
  mubarek cumamız ve mubarek bayramamız mubarek olsun mubarekli günler

 5. 5
  kalbimsin06
  Üye
  mübarek ramazan bayramınızı ve cuma nızı n hayırlara vesile olmasını diliyorumm...sağlıcakla kalınn

 6. 6
  SkyReader
  Üye
  cumaniz-mubarek-olsun.jpg
  Cumanız Mübarek Olsun inşAllah.

  Allahümme yâ ganiyyü, yâ hamîdü, yâ mübdiü, yâ mu’îdü, yâ rahîmü, yâ vedûd. Eğninî bihalâlike an harâmike ve bifadlike ammen sivâke.


 7. 7
  dans
  Yeni Üye
  Allahümme yâ ganiyyü, yâ hamîdü, yâ mübdiü, yâ mu’îdü, yâ rahîmü, yâ vedûd. Eğninî bihalâlike an harâmike ve bifadlike ammen sivâke.
  Hayırlı cumalar

 8. 8
  Sevinç
  Bayan Üye
  Cumanız Mubarek Dualarınız Kabul Olsun...


 9. 9
  Osmanlı Torunu
  Özel Üye
  Hayirli Cumalar Cumaniz Mubarek Olsun

 10. 10
  alicanavar
  Özel Üye
  Cumanız mübarek , kıldığınız namazlar makbul, ettiğiniz dualar kabul ve yaptığınız hayırlar Allah indinde kabul olsun değerli forum üyeleri

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi