AirTies RT-205 Modem Driver

+ Yorum Gönder
Donanım ve Driver İstekleriniz Bölümünden AirTies RT-205 Modem Driver ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Kadir
  Özel Üye
  Reklam

  AirTies RT-205 Modem Driver

  Reklam



  AirTies RT-205 Modem Driver

  Forum Alev
  RT-205
  125Mbps Wireless ADSL2+ 1 Port Modem

  Kablosuz, hızlı ve güvenli Internet erişiminde komple çözüm!
  ADSL2+ Modem, Router, Firewall, 1 Ethernet Portu
  125Mbps G++ Kablosuz Erişim Noktası

  AirTies RT-205 ile evinizde veya işyerinizde ADSL hattınızdan güvenle Internet’e erişebilir ve kablosuz yerel ağınızı kurarak erişiminizi 253 bilgisayara paylaştırabilirsiniz.

  AirTies RT-205, ADSL2+ (24 Mbps indirme / 4 Mbps yükleme hızında) modem, gelişmiş router ve firewall fonksiyonlarının yanısıra, G++ teknolojisi sayesinde 125Mbps’e varan hızlarda ve daha geniş kapsama alanı sağlar.

  RT-205’in desteklediği AirTies Mesh Teknolojisi® ile çok katlı ya da betonarme yapılarda, geniş alanlarda ortaya çıkan sinyal zayıflaması ve kapsama alanı sorunları çözülür. Mesh uyumlu Kablosuz Erişim Noktası cihazları (AirTies AP-300 gibi) kullanarak kablosuz kapsama alanı genişletilebilir.

  RT-205’in desteklediği kablosuz güvenlik standardları (WPA, WPA2, WEP, 802.1x) ve gelişmiş anti-DoS SPI firewall sayesinde data güvenliğinizi sağladığınız gibi, yerel ağınızdaki bilgisayarların Internet erişimini URL, IP ve MAC adresi bazında kısıtlayabilirsiniz.

  ADSL Sayacı ile aylık bazda indirdiğiniz/gönderdiğiniz veri miktarını ve anlık veri indirme hızınızı görebilir, limitli ADSL hattına sahipseniz masrafınızı kontrol edebilirsiniz.

  RT-205, QoS trafik önceliklendirme ve SIP passthrough özellikleri ile
  VoIP’e hazırdır. Bir VoIP ses geçidi cihazını kolaylıkla bağlayabilir, “Internet Üzerinden Ses” uygulamalarında (VoIP) yüksek ses kalitesi elde edersiniz.

  Tak&Çalıştır özelliği ile Türk Telekom ayarları önceden yapılmış olan modeminizle Internet’e bağlanmak için AirTies Türkçe Sesli İnteraktif Kolay Kurulum CD’sini bilgisayarınıza takmanız ve sadece ADSL abonelik bilgilerinizi girmeniz yeterli. Kolay Kurulum CD’siyle birlikte bilgisayarınıza kurulan AirTies ADSL Hizmet Programı RT-205’in ADSL ve kablosuz güvenlik ayarlarını yapar, RT-205’e girdiğiniz kablosuz şifreyi bilgisayarınıza otomatik olarak girer. Bu sayede kablosuz ağınızı otomatik olarak şifrelemiş ve bilgisayarınıza da gerekli olan ayarlamaları yapmış olursunuz.

  AirTies ADSL Hizmet Programı modeminizin Firmware’inde bir güncelleme olduğunda sizi bilgilendirir ve istemeniz halinde modeminizin Firmware’ini otomatik olarak günceller. Güncel Firmware’i yüklemek, modeminizden yüksek performansı almak ve en yeni teknolojilerden yararlanabilmek için gereklidir.

  AirTies RT-205, AirTies’ın Türkiye’deki AR&GE ekibi tarafından, en gelişmiş çipler kullanılarak, Türk Telekom ADSL hatlarına ve Türkiye şartlarına uygun olarak geliştirilmiştir.

  Windows 98 - Windows ME - Windows 2000 - Windows XP Windows Vista MacOSx - Linux

  Firmware RT-205 1.0.41 - 04.05.2007 (Standart)

  Firmware RT-205 1.0.41 - 02.05.2007 (Smile)

  Firmware RT-205 1.0.25 - 22.08.2007 (Türk Telekom)

  Kolay Kurulum CD'si RT-205 v4.2.2.4 - 19.10.2007

  ADSL Hizmet Programı RT-205 4.2.5.9 - 14.04.2008



 2. 2
  surgeon35
  Üye

  --->: AirTies RT-205 Modem Driver

  Reklam



  eline sağlık ama iki şey sormak istiyorum.
  1:) Bin dosyasını nasıl kullanacağız.
  2:) Ben hangi yazılımı indirdiysem adsl kullanıcı adını istediğim gibi yapamadım yani sonuna smileadsl.net getirmem lazımmış ama her seferinde kendiliğinden smileadsl.com oluyor
  yardım edersen sevinirim.







 3. 3
  niko
  Özel Üye
  eline sağlık ama iki şey sormak istiyorum.
  1:) Bin dosyasını nasıl kullanacağız.
  2:) Ben hangi yazılımı indirdiysem adsl kullanıcı adını istediğim gibi yapamadım yani sonuna smileadsl.net getirmem lazımmış ama her seferinde kendiliğinden smileadsl.com oluyor
  yardım edersen sevinirim.
  Bu dosyaları ıp üzerinden yani İnternet explorerdan modeme girip Araçlardan Firmware Güncellemesi yaparak yüklemen lazım (Bİn dosyası bu şekilde yüklenir)

  2. Soruna gelince hangi internet sağlayıcısından destek alıyorsan bunun firmwarenı yüklemen lazım

  Daha açık anlatmam gerekiyorsa modemin bir yazılımı vardır ve bunlar satın aldığın yerde yani TTnet,Smileadsl bunlar size modemi verdiklerinde kendi yazılımını yüklerler ve başka bir internet sağlayıcısından yararlanmayasınız diye ha bunun bir çözümü varmı tabiki var buda Firmware güncelleyerek yani dediğim şekilde








+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi