Bacakları Zayıflatma Hareketleri - Bacakları Zayıflatma Egzersizleri

+ Yorum Gönder
Sağlık ve Diyet Beslenme Bölümünden Bacakları Zayıflatma Hareketleri - Bacakları Zayıflatma Egzersizleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hozukcan
  Emekli
  Reklam

  Bacakları Zayıflatma Hareketleri - Bacakları Zayıflatma Egzersizleri

  Reklam  Bacakları Zayıflatma Hareketleri - Bacakları Zayıflatma Egzersizleri

  Forum Alev
  Bacaklarımızı zayıflatabilir, kollarımızın kalınlığından şikayet edenler, kollarındaki fazla yağlardan kurtulabilirler. Kollarından şikayetçi olanlar aşağıdaki ilk 4 hareketi, bacaklarından şikayetçi olanlar son 3 hareketi uygulayabilirler. İkisini uygulayarak tüm bölgeyi çalıştırmak egzersiz açısından daha sağlıklıdır.


  Bu egzersizleri iyi bir beslenme programıyla tekrarlamak, tabi ki daha iyi verim almamızı sağlayacaktır. Onun için, size en uygun beslenme programını temin edebilmeniz için, diyetisyene başvurmanız, gerekmektedir. Vücudunuz metabolizması hangi besinlere karşı tepki veriyor, vermiyor. Ya da hangi besinler size kilo aldırıyor, aldırmıyor ? Bunu doktor gözetiminden geçtikten sonra anlayabiliriz. Size program versek de, vücudunuzu, bünyenizi bilmediğimiz için, sağlıklı olan yol diyetisyenle diyalog kurulmalıdır.


  Bacak zayıflama hareketlerini, kendinize bir program yaparak uygulayabilirsiniz. Örneğin Pazartesi bu hareketleri uyguladıktan sonra, salı günü kendinizi dinlenmeye bırakın. Çarşamba günü tekrar aynı hareketleri uygulayın. 1 gün, dinlenme 1gün, çalışma şeklinde egzersiz hareketini günlük yaşamınıza katın. Egzersizleri yemekten 30 dakika sonra yapın.


 2. 2
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Cevap: Bacakları Zayıflatma Hareketleri - Bacakları Zayıflatma Egzersizleri

  Reklam  Bacaklarda kan akışını hızlandıracak hareketler çeşitlidir. Bacak hareketlerinde hangi hareket yapılırsa yapılsın kesinlikle sonuç alınır fakat düzenli yapak gerekir.+ Yorum Gönder
zayıflatma hareketleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi