Bitkilerle kilo verme - bitkisel çaylarla nasıl kilo verilir

+ Yorum Gönder
Sağlık ve Diyet Beslenme Bölümünden Bitkilerle kilo verme - bitkisel çaylarla nasıl kilo verilir ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hozukcan
  Emekli
  Reklam

  Bitkilerle kilo verme - bitkisel çaylarla nasıl kilo verilir

  Reklam  Bitkilerle kilo verme - bitkisel çaylarla nasıl kilo verilir

  Forum Alev

  Doğal bitkiler sayesinde ne kadar kilo verirseniz verin,
  geri gelen ve erimemekte direnen yağlardan kurtulabilir,
  çok daha fit ve zayıf görünebilirsiniz.

  Tüm zayıflama rejimlerine karşı beden sanki bağışıklık kazandı! "Kilo verdim, ancak onları geri almadığım zaman olmadı" diyenler son zamanlarda çoğunlukta. Başta mate yaprağı ve keten tohumu olmak üzere toplam 10 bitkinin öğütülmüş formu, her fırsatta geri gelen kilolara çare oldu.

  Yüzde 100 doğal bir yağ çözücü takviyesi olan bu bitkiler, aynı zamanda iştah kesici ve tok tutucu özelliklere sahip. En önemli özellikleri ise, hareketsizlik ve aşırı gıda tüketimi sonucu vücutta oluşan yağ stoklarını yakması. İçeriklerinde kesinlikle kimyasal herhangi bir bileşim bulunmuyor. Tok tutucu ve yeme alışkanlığını düzenleyebilen bu bitkilerin vücutta stoklanmış yağları parçalayarak yakılmasını sağlaması kilo vermek isteyenlerin yüzünü güldürüyor.

  Zayıflatan şifalı bitkiler alanında uzmanlığıyla tanınan Doğal Ürün Uzmanı, aynı zamanda yazarı Volkan Kurt, bu sezon yağları çözen bitkilere büyük bir talep olduğunu belirtti. İnsanların artık bu konuda bilinçli davranması gerektiğini vurgulayan Kurt, bitkilerin yağ eriten sırlarını anlattı. Uzmana göre, senelerce diyet yapıp faydasını göremeyenler ve zayıflama hapı kullanmak istemeyenler, "kilo verdim ancak onları geri almadığım zaman" diyenlere çare olan bir yöntem bu. Birçok kişi istediği formda olamamaktan şikâyetçi. Çok aşırı kilolu olanlar yağları eritememekten, zayıflamış olanlar da bölgesel olarak incelemediklerinden yakınıyorlar.

  Dirençli yağları eriten doğal güç
  Yüzlerce insanla iletişim kuran Herbalium adlı kurum, asıl sorunun yağların yakılmasında ve giden kiloların bumerang gibi geri gelmesinde olduğunu belirledi. İçeriklerindeki etken maddelerle iştah kapatan, açlık hissini bastıran bitkileri tespit eden şifalı bitki uzmanları, bunları bir araya getirerek, vücuttaki bazı bölgelerdeki ısrarlı yağların da erimesine çözüm buldu.

  sitesinde bilgisi verilen bu doğal yöntem, düzenli kullanan kişilerde kısa süre içinde vücudun sindirim sisteminde rahatlamaya yol açıyor ve vücudun yakma mekanizmasını hızlandırıcı bir etki yapıyor. Kilo kaybında etkili olacak şekilde, doğanın bir mucizesi olarak zenginleştirilmiş bu bitkilerle, hemen her yaştan insan zayıflıyor. Sağlık amaçlı kullanılan bitkilerle öğütülerek harmanlanmış bu karışım bir uyarıcı içermiyor ve yan etkisi yok. Hiçbir zararlı yan etkisi şimdiye kadar görülmedi.

  Bumerang kilolara çare oldu...

  İnsanlığı bekleyen şişmanlık ve obezite tehlikesine doğal yoldan çözüm bulunması son derece sevindirici bir durum. “Diyet ve sporla kilo veremedim, ek bir çözüm yok mu?” diyenler içinse müjde oldu.

  Ofiste ve evde devamlı atıştıran insanların iştahını kesmesiyle birçok insanın günlük ritmi değişti. Herbalium Doğal Ürünler Merkezi'nin Müdürü Volkan Kurt'un ülkemizin topraklarında yetişen bu şifalı bitkilerin özellikle seçildiğini ve tam anlamıyla bir zayıflama kaynağı olduğunu belirtiyor ve metabolizmayı hızlandırmadaki katkısının ispatlanan, yağları yakan, köklerin, tohumların ve yaprakların insanlığın en büyük sorunlarından biri olan kilo problemine çözüm getirdiğinin altını çiziyor.

  Avrupalı Türkler de kullanıyor!
  Metabolizmanın harekete geçmesine ve düzenlenmesine, artan metabolizma hızı yağ yakma kapasitesinin artmasına, hazmı kolaylaştırmaya yarayan bu mucize bitkiler sayesinde, vücudunuzdaki fazla yağlarınızdan kurtulmanız kaçınılmaz. Ancak her insanın farklı bir yaşam tarzı, beden yapısı ve beden ritmi olduğunu hatırlatan Kurt,
  "Her bedenin tepkileri, kilo alması ya da vermesi bir olmaz. Bu yüzden kilo verme hızınızı başkaları ile mukayese etmeyin" diyor. Bariz bir başka özelliği de iştahın dengelenmesi ve abur cuburun engellenmesi... Bitkisel kilo çözümleri arasında en etkili ve en zararsız olma özelliği ile en çok tercih edilen ürün haline gelmiş olması da yadsınamaz bir gerçek.

  Obezlerde de etkili
  Avrupa'da yaşayan Türkler’in de ilgi gösterdiği bu bitki karışımı, aylık 4 - 5 zayıflatıcı etkiye sahip. Kimi kullanıcılar, ilk 7 günlük kullanımın sonunda etki görebiliyor. Kimi kullanıcılar 30 günlük dönemde ancak etki görebilmekte iken, bazıları için daha erken veya geç olabiliyor. Bu değişkenliğin sebebi her insanın metabolizmasının; sindirim, dolaşım ve boşaltım sisteminin eşit hızda çalışmaması...

  Bu formül obezite ile mücadelede de çok etkili oluyor. En fazla ilgi çekici yanı da yakılan yağların bir daha geri gelmemesi. Yani “gerçek kilo verme” denilen kalıcı zayıflamanın sağlanması.

  Artık siz de bu doğal yolla farkında olmadan kilo verebileceksiniz. Zayıflama amaçlı kullanılan bu mucizevi bitkiler üstelik cildi de farkında olmadan güzelleştiriyor ve moral olarak da daha canlı bir yapı kazandırıyor
 2. 2
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Cevap: bitkilerle kilo verme - bitkisel çaylarla nasıl kilo verilir

  Reklam  Kiloların hızlı ve düzenli bir şekilde verilebilmesi için yağları yakan gıdaların tüketilmesi gerekir. Papaya çayı yağları yakma özelliği ile bilinen doğal bir çaydır. Zayıflamak isteyenler kullanmaktadır.+ Yorum Gönder
nasıl zayıflanır bitkisel,  nasıl kilo verilir bitkisel,  doğal olarak nasıl zayıflanır,  hangi bitkiyle zayıflanır,  hangi bitki ile zayıflanır
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi