Mucize balık,İngiltere'de..

+ Yorum Gönder
İslami Konular ve Dini Sohbet Bölümünden Mucize balık,İngiltere'de.. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ROBİN
  Usta Üye
  Reklam

  Mucize balık,İngiltere'de..

  Reklam  Mucize balık,İngiltere'de..

  Forum Alev

  İngiliz The Guardian gazetesi dün bir tarafında "Allah" lafzı celali diğer tarafında ise "Muhammed" (s.a.v)'in adının yazılı olduğu bir balığın resmini yayımladı.

  Avrupa'da bazı gazetelerde Hz. Peygamber'e hakaret içeren karikatürlerin yayımlanmasına İslam dünyasından tepkiler artarken, İngiliz The Guardian gazetesi dün bir tarafından "Allah" ve diğer tarafından ise "Muhammed" yazan bir balığın resmini yayımladı. Gazete, balığın İngiltere'nin kuzeyindeki Bury şehrinde bulunan bir akvaryumcuda geçen hafta bulunduğunu yazdı. Balığın oscar türü bir balık olduğu kaydedildi. Balığın üzerinde "Allah" ve "Muhammed" lafızlarının Arapça yazıldığını ilk kez akvaryumcunun bitişiğinde "Oasis Fast Food" adında bir restaurantı işleten Muhammed Riaz Şahid'in gördüğü bildirildi.

  'BU ŞÜPHESİZ BİR İŞARET'

  Balığın bir tarafından "Allah" lafzı celali diğer tarafından "Muhammed" (s.a.v)'in adının çok açık bir şekilde yazıldığını belirten Muhammed Şahid, "Bu Allah ve Resulü'nün bir mucizesi" dedi.

  Şahid, "Yahudiler ve Hıristiyanların hepsi Allah'a inanıyor. Allah (c.c) bu mucizesiyle tüm insanlığa mesaj veriyor" diye konuştu. Balığı görenlerden İngiliz Peter Hurst, The Guardian gazetesine yaptığı açıklamada, "Bu şüphesiz Allah'tan bir işaret" dedi. Gazete, yüzlerce İngilizin balığı görmek için her gün akvaryumcuya akın ettiklerini kaydetti. İngilizlerden biri bunun bir mucize olduğunu ve balığı birkaç gün önce rüyasında gördüğünü açıkladı.

  alıntı..
 2. 2
  DOLUNAY
  Özel Üye
  Reklam  Allah'ın yüce kudretini ıspatlayan bir örnek daha. daha önceleri de bal peteği üzerinde bulutlarda ve birçok yerde "Allah" kelimesi yazdığını görmüştüm. şüphesiz bunların hepsi birer işaret 3. 3
  xpol
  Yeni Üye
  hala allah korkusu olmadan bu hareketleri ne mantıkla yaptıklarını anlamış değilim.ellerine sağlık kardeş 4. 4
  keremy
  Üye
  oncelıkle bu paylasımın ıcın sagol sonrasında ıse sunu bılmelıyız kı hersey her varlık ALLAH ın adını zikretmektedır bunu da bıze bu mucızevı olaylar acıkca gostermektedır

 5. 5
  duayen
  Yeni Üye
  Başka sitelerde de gördüğüm bu "mucize" konusunda TheGuardian'ın ilgili nüshasını net aracılığıyla buldum. Yeterli ingilizcesi olan herkes okuyabilir.Ama yazı daha çok magazinsel ince alaycı bir üslupla meseleyi aktarıyor.(Bakın nelere inanıyorlar bunlar böyle işte üslubunda. İngiltereyi atağa kaldırdığı falanda yok. Hatta gazeteden anlaşıldığı kadarıyla benzeri "ilginç"likler daha öncede görülmüş. Haberde Peter Hurst adı geçiyor fakat nette arattırdığınızda bu şahsın Hollywood kökenli biri olduğunu anlıyorsunuz.)Yorumsuz..(Mantıkende Allah'ın arapça bilmez ingilizinin ücra bir köşedeki balıkçısına üzerinde arapça mucize yazılı bir işaret göstererek ıslah etmesi bana pek inandırıcı gelmiyor. Bi arap oradan tesadüfen geçecek te durumu anlayıp bööleyken bööle diye açıklayacak da buna şaşıran kafirlerde imana gelecek..Nasıl? Sizler inanabiliyormusunuz?)

 6. 6
  kucuk aga
  Yeni Üye
  Alıntı ArifMardin Nickli Üyeden Alıntı
  Allah'ın yüce kudretini ıspatlayan bir örnek daha. daha önceleri de bal peteği üzerinde bulutlarda ve birçok yerde "Allah" kelimesi yazdığını görmüştüm. şüphesiz bunların hepsi birer işaret
  bende bu konuda arıf mardıne katılıyorum

 7. 7
  Sem
  Emekli
  teşekürler bu resmi paylaştığın için

 8. 8
  sevez
  Yeni Üye
  kardeşim kainatın her yerinde allah yazıyor yeterki bakmasını bilelim

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi