Dinimize Göre ÇIPLAKLIK

+ Yorum Gönder
İslami Konular ve Dini Sohbet Bölümünden Dinimize Göre ÇIPLAKLIK ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  By_HC
  Üye
  Reklam

  Dinimize Göre ÇIPLAKLIK

  Reklam  Dinimize Göre ÇIPLAKLIK

  Forum Alev
  ÇIPLAKLIK

  Erkek ve kadınların sağlıklı bir cinsel hayat yaşamaları için müstehcen giyimden kaçınmak gerekir.
  Kadının aşırı takıp takıştırması ve soyunması, kendini karşı cinse cazibe merkezi haline getirmesi ve bundan zevk duyması, toplumda hakim olan zihniyetle de yakın ilgilidir. Bu anlayışta kadın, verdiği zevk oranında değer taşır. Artık kadın ilahi bir emanet ve insanı oluşturan iki temel parçadan biri olmaktan çıkmış ve yalnızca çekici bir beden haline gelmiştir. Taşıdığı değer, Bedeninin güzel görüntüsü kadar olacaktır. Böyle bir toplumda kadının bütün varlığı görülmekte ve alıcının gözü ile değerlendirilmektedir. Kadın sadece görünüşünden ibarettir. Kadın için giyim, vücudu örtmek için değil teşhir için bir araçtır. Yani kadının kişiliği önemli değildir, ancak cinsi bir metadır.
  Soyunmak bir ruhi sapma mı?
  Psikiyatrik açıklamalarda yer alan cinsi sapıklıklardan biri de teşhirciliktir (ekshibisyonizm). Bu tür rahatsızlığı olanlar aslında cinsel yetersizliği olan ruh sağlığı bozuk kişilerdir. İşte, çıplak gezenlerde de böyle bir sapıklığın emarelerini bulabiliriz.
  Erkek ve kadınların sağlıklı cinsel hayatları içinde müstehcen giyimden kaçınmak gerekir. Sık ve yersiz uyarılan erkekte cinsel soğukluğun gelişme ihtimali daha büyüktür.
 2. 2
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Cevap: Dinimize Göre ÇIPLAKLIK

  Reklam  Çıplaklığın çeşitleri bulunmaktadır. Çıplaklığı düşündüren durumlar takı takmak, dar kıyafetler giymek dikkat çekici kıyafetler giymek ya da namahrem olanlara bedeni göstermek insanı farklı yönlere sürülmeye neden olmaktadır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi