Sony Video Kameraman Profesyonellerine Seslendi!

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Dijital Video Kameralar Bölümünden Sony Video Kameraman Profesyonellerine Seslendi! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  Reklam

  Sony Video Kameraman Profesyonellerine Seslendi!

  Reklam  Sony Video Kameraman Profesyonellerine Seslendi!

  Forum Alev
  HD yayın dünyasına gerek eğlence, gerekse profesyonel alanda geliştirdiği ürünlerle öncülük eden Sony, profesyonel HD çözümlerini tanıttı  Sony, yayıncılık sektöründe yeni HD stüdyo çözümleri ve XDCAM HD ürün ailesiyle ilgili yeniliklerini “HD Stüdyo Çözümleri ve XDCAM HD Semineri”nde tanıttı.
  Sony Sistem Kameraları Ürün Müdürü Yasuo Takeuchi, Sony Resim Masaları Ürün Müdürü Manny Neto ve Sony XDCAM Ürün Müdürü Richard Brooking’in konuşmacı olarak katıldığı seminerlerde, NAB 2009 Fuarı’nda kullanıcılarla buluşan HD stüdyo kameraları, resim masaları ve HD stüdyo çözümleri ile ilgili detaylı bilgilendirme yapıldı.
  Konuşmacılar ayrıca, XDCAM HD kamera ve kayıtçılarından oluşan ürün ailesine yeni katılan ürünler, güncellemeler ve yeni uygulamalarla da ilgili bilgiler verdiler ve yöneltilen soruları cevapladılar.

  Sony, HD Stüdyo Çözümleri ve XDCAM HD Semineri'nden profesyonel HD çözümlerini tanıttı

  Sony’nin yeni stüdyo çözümleri sayesinde ulusal ve yerel TV kanallarının HD teknolojisine sahip olma maliyetleri düşerken, eklenen yeni özellikler sayesinde başarılı HD yayınların yapılması çok daha kolay hale getiriliyor. Farklı ihtiyaçlara hitap edecek stüdyo çözümleri sayesinde Türk televizyonlarının HD yayına hızla geçmesinin kolaylaştırılması hedefleniyor.
  Reklamdan TV dizilerine, belgeselden haber çekimine kadar birçok alanda kullanılan XDCAM HD ürün ailesi de yeni çıkacak ürünlerle güçleniyor. XDCAM, Sony’nin profesyonel alanda sunduğu formatlar arasında bugüne kadar en hızlı yaygınlaşan format oldu. Türkiye’nin önde gelen TV kanalları tarafından da benimsenen XDCAM ailesine yeni katılan ürünler sektör temsilcilerinin beğenisini kazandı.
 2. Alev
  Özel Üye

  Sony Video Kameraman Profesyonellerine Seslendi! Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi