İstanbul'da Okullar Arası Güreş Şampiyonası heyecanı

+ Yorum Gönder
Haber Bölümü ve Diğer Spor Dalları Bölümünden İstanbul'da Okullar Arası Güreş Şampiyonası heyecanı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  |YaBaNCı|
  Özel Üye
  Reklam

  İstanbul'da Okullar Arası Güreş Şampiyonası heyecanı

  Reklam  İstanbul'da Okullar Arası Güreş Şampiyonası heyecanı

  Forum Alev
  İstanbul Okullar Arası 15-16 yaş Serbest-Grekoromen Güreş Şampiyonası sona erdi. İhlas Koleji Bahçelievler Kampüsü Kapalı Spor Salonu'nda yapılan müsabakalara 500'e yakın sporcu katıldı.Müsabakaları İl Milli Eğitim Müdürlüğü Spordan Sorumlu Müdür Yardımcısı Mesut Özkaya, İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Hami Koç, Milli Eğitim Müdürlüğü Spor Koordinatörü Cavit Çetinkaya, Olimpiyat Şampiyonu Müzahir Sille, Dünya Şampiyonu Dursun Ali Erbaş, Avrupa Şampiyonu Fevzi Şeker, Avrupa İkincisi ve A Milli Takım Büyükler Antrenörü Şaban Donat, Dünya ve Avrupa Şampiyonu Serkan Özden ve İstanbul Güreş İl Temsilcisi Halil İbrahim Oktay gibi isimler de takip etti. Velilerin de çocuklarına alkış ve tezahüratlarıyla destek verdikleri müsabakalarda, gençlerin maçları oldukça heyecanlı geçti. Müsabakalarda rakiplerini yenerek kürsüye çıkan genç sporcular, başarılarını öğretmenleri ve aileleri ile paylaştı. Ev sahipliğini İhlas Kolejinin yaptığı müsabakalarda dereceye giren tüm okul ve sporculara ödülleri dağıtıldı.

  Ödül töreninde bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürlüğü Spordan Sorumlu Müdür Yardımcısı Mesut Özkaya, 15-16 yaş Serbest-Grekoromen Güreş Şampiyonası'na ev sahipliği yapan İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Hami Koç'a ve çalışanlarına, şampiyonanın organizasyonunu gerçekleştiren Beden Eğitimi Öğretmeni Abdurrahman Şenol Özkan'a teşekkür etti. Müsabakaları zevkle izlediklerini söyleyen İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Hami Koç ise yaptığı konuşmada, bu tür organizasyonlara ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi. Koç “Önemli olan müsabakaya katılan öğrencilerin, aldıkları sonuçlardan çok, ahlaklı ve sporcuya yakışır davranışlar sergilemeleridir” dedi.

  Müsabakalara 19-22 Şubat 2008 tarihleri arasında 13-14 yaş Serbest ve Grekoromen Güreş Şampiyonası ile yine İhlas Koleji Bahçelievler Kampüsü Kapalı Spor Salonunda devam edilecek.
  HABE
 2. 2
  sezer741734
  Yeni Üye

  --->: İstanbul'da Okullar Arası Güreş Şampiyonası heyecanı

  Reklam  Alıntı |yabancı| Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  istanbul okullar arası 15-16 yaş serbest-grekoromen güreş şampiyonası sona erdi. Ihlas koleji bahçelievler kampüsü kapalı spor salonu'nda yapılan müsabakalara 500'e yakın sporcu katıldı.müsabakaları il milli eğitim müdürlüğü spordan sorumlu müdür yardımcısı mesut özkaya, ihlas eğitim kurumları genel müdürü hami koç, milli eğitim müdürlüğü spor koordinatörü cavit çetinkaya, olimpiyat şampiyonu müzahir sille, dünya şampiyonu dursun ali erbaş, avrupa şampiyonu fevzi şeker, avrupa ikincisi ve a milli takım büyükler antrenörü şaban donat, dünya ve avrupa şampiyonu serkan özden ve istanbul güreş il temsilcisi halil ibrahim oktay gibi isimler de takip etti. Velilerin de çocuklarına alkış ve tezahüratlarıyla destek verdikleri müsabakalarda, gençlerin maçları oldukça heyecanlı geçti. Müsabakalarda rakiplerini yenerek kürsüye çıkan genç sporcular, başarılarını öğretmenleri ve aileleri ile paylaştı. Ev sahipliğini ihlas kolejinin yaptığı müsabakalarda dereceye giren tüm okul ve sporculara ödülleri dağıtıldı.

  ödül töreninde bir konuşma yapan il milli eğitim müdürlüğü spordan sorumlu müdür yardımcısı mesut özkaya, 15-16 yaş serbest-grekoromen güreş şampiyonası'na ev sahipliği yapan ihlas eğitim kurumları genel müdürü hami koç'a ve çalışanlarına, şampiyonanın organizasyonunu gerçekleştiren beden eğitimi öğretmeni abdurrahman şenol özkan'a teşekkür etti. Müsabakaları zevkle izlediklerini söyleyen ihlas eğitim kurumları genel müdürü hami koç ise yaptığı konuşmada, bu tür organizasyonlara ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi. Koç “önemli olan müsabakaya katılan öğrencilerin, aldıkları sonuçlardan çok, ahlaklı ve sporcuya yakışır davranışlar sergilemeleridir” dedi.

  müsabakalara 19-22 şubat 2008 tarihleri arasında 13-14 yaş serbest ve grekoromen güreş şampiyonası ile yine ihlas koleji bahçelievler kampüsü kapalı spor salonunda devam edilecek.
  habe
  kilolarında istanbul şampiyonu olan sporcular şöyle:

  42 kg : Yunus emre sancaktar
  46 kg : Recep topal
  50 kg : Tuncay tacer
  54 kg : Serhat arslan
  58 kg : Emre arslan
  63 kg : Sezer akgün
  69 kg : Bilal yavuz
  76 kg : M.zait orel
  85 kg : Mehmet akif türkmen
  100 kg : Furkan öksüz

  takım sıralaması :
  1.)osmangazi lisesi
  2.)fatih çağ koleji
  3.)fatih ticaret meslek lisesi 3. 3
  sezer741734
  Yeni Üye
  Alıntı sezer741734 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  KİLOLARINDA İSTANBUL ŞAMPİYONU OLAN SPORCULAR ŞÖYLE:

  42 KG :YUNUS EMRE SANCAKTAR
  46 KG :RECEP TOPAL
  50 KG :TUNCAY TACER
  54 KG SERHAT ARSLAN
  58 KG :EMRE ARSLAN
  63 KG SEZER AKGÜN
  69 KG :BİLAL YAVUZ
  76 KG :M.ZAİT OREL
  85 KG :MEHMET AKİF TÜRKMEN
  100 KG :FURKAN ÖKSÜZ

  TAKIM SIRALAMASI :
  1.)OSMANGAZİ LİSESİ
  2.)FATİH ÇAĞ KOLEJİ
  3.)FATİH TİCARET MESLEK LİSESİ
  DERECE ALAN SPORCULAR İSTANBUL İLİNİ BURSADA TEMSİL EDECEKLERDİR.+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi