Babalar Günü Özel Kutlama Mesajları

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Diğer Özel Gün Smsleri Bölümünden Babalar Günü Özel Kutlama Mesajları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  DOLUNAY
  Özel Üye
  Reklam

  Babalar Günü Özel Kutlama Mesajları

  Reklam  Babalar Günü Özel Kutlama Mesajları

  Forum Alev
  Babalar Günü Özel Kutlama Mesajları

  » Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar, Babalar gününü kutlarım. .

  » Sen güllere özenme güller sana özensin. Üzme tatlı canını sen güllerden güzelsin. Özgürlük kadar özel güller kadar güzelsin. BENİM GÜZEL BABACIĞIM

  » Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. SENİ ÇOK SEVİYORUM CANIM BABACIĞIM.

  » ATESIN YAKTIGINDAN, GUNESIN HAREKET ETTIGINDEN, GERCEGIN BIR YALAN OLDUGUNDAN KUSKULAN FAKAT BENIM SENI SEVDIGIMDEN ASLA KUSKULANMA BABACIGIM, BABALAR GUNUN KUTLU OLSUN.

  » Babacığım seni çok seviyorum. İyi ki varsın,iyi ki yanımdasın,iyi ki babamsın. Babalar gunun kutlu olsun...

  » KOKLANACAK GÜL AÇILACAK GONCA YAŞANACAK HAYAT VE ALINACAK NEFES OLAN SEVGILI BABAM IKLIMINDEN TASASIZLIK SEVGINDEN CESARET VE GÖZLERINDEN ESARET ALDIĞIM GÜNLERI HEP YAŞAMAK ISTIYORUM.

  » GELINCIKLERIN EN SADESINE PAPATYALARIN EN GÜZEL KOKANINA GÜLLERIN EN GÜLER YÜZLÜSÜNE BABALARIN EN SEVGILISINE BABALAR GÜNÜNÜZÜ BIR KEZ DAHA KUTLUYORUM.

  » DÜNYADAKI ÇIÇEKLERIN EN GÜZELI GÜLDÜR GÜLLERIN EN GÜZELI ISE SEN GÜNÜN KUTLU OLSUN BABACIĞIM.

  » MESAFELER NE KADAR UZUN OLURSA OLSUN SEVGISINI HER ZAMAN ÜZERIMDE HISSETTIĞIM DÜN DE BÜGÜN DE YARIN DA HEP YÜREĞIM KADAR YAKINIMDA OLAN BABACIĞIM SENI ÇOK SEVIYORUM.

  » SEN ALLAHA DILENEN DILEK GÖKLERE UZANAN ELLERIMSIN SEN GÖZÜMDEN SÜZÜLEN YAŞ DÜŞÜNCEM HASRETIMSIN. SEN ANLATMAK ISTEYIPTE ANLATAMADIĞIM, KELIMELERLE IFADE EDEMEDIĞIM BIRICIK BABAMSIN.
 2. 2
  Sena
  Bayan Üye

  Cevap: Babalar Günü Özel Kutlama Mesajları

  Reklam  babalar günü özel kutlama mesajlarını yazmak isteyenlerin burdan yardım alabileceklerini söyleyebilir en güzel ve özel mesajları düşünmeden burdan temin edeceklerine inanabilirler+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi