Çok Özel Seçmece Mesajlar

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Diğer Özel Gün Smsleri Bölümünden Çok Özel Seçmece Mesajlar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Reklam

  Çok Özel Seçmece Mesajlar

  Reklam  Çok Özel Seçmece Mesajlar

  Forum Alev
  Düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmedğini düşünürken düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum.
  Aşk ve arkadaşlık birgün yolda karşılaşırlar ve aşk kendinden emin bir şekilde sorar ben senden daha candan ve daha yakınım sen niye varsın ki bu dünya da arkadaşlık cevap verir sen gittikten sonra bıraktığın gözyaşlarını silmek için.
  Pencereme konan bütün kuşlarla sana selam yolladım.Ne bir haber ne bir selam! Dönen yok geri! Belli ki kuşlarda sevdi seni bırakıp gelemediler tıpkı yüreğim gibi.
  Elinde balyoz olan bir melek varmış. Vurduğu her insanın bütün dilekleri gerçekleşirmiş. Umarım seni eşek sudan gelinceye kadar döver.
  Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak. Ölsem ruhum daima seninle kalacak. Kapanırsa gözlerim hayata. İnan ki son sözüm 'seni seviyorum' olucak.
  Hey mesaj sessizce git onu çok özlediğimi söyle eğer işi varsa bırak yorgunsa rahatsız etme eğer uyuyorsa yanağına bir öpücük kondur benim için.
  Seni üzeyin topu patyasin...Şekeyi çamuya düşsün...Anneleyi onlayi hep dövsün...Misketleyi kayboysun...Çay bardağını ellesin cıss osun...Dişleyi cüyüsün...Bayyamda kimse paya veymesin...Annesi ajina bibey dolduysun...Pisikletinin tekeyi patyasin...Hastalansın doktoy amca iyne vuysun...Geceleyi öcüley kovalasın...Oyuncak ayısının göjü çıksın...Yere düşsün uff oysun...
  Bu akşam içimde tuhaf bir sıkıntı var dünyada sanki bir ben kalmışım sanki herkes nerde keder varsa bırakmış ben nerde bulduysamtoplamış almışım önümde söğüt ağacı her zaman ki haliyleçaresizhavasu rahat insanlar susmuş sessiz bir yağmur gibi başladı bende konuşmak ihtiyacı
  Ben seni senden kıskandım arkandakinden yanındakinden sağındakinden solundakinden seni gören gözlerden seni bilen duygulardan yoldan geçen insanlardan kıskandımkıskandım birine aşık olursun diye olurda birini seversin diye ben seni sensin diye sevdim bebeklerin gözleriyle sevdim küçücük dünyamda masum duygular besledim bir karşılık beklemedim sevgini ve seni istedim ben çok mu şey istedim? ya da istediklerim mi bana çok geldi?
  Bana verdiğin çakmakla yaktığım her sigarada senide yaktım ben öyle ki tabladaki küllere karıştın ciğerlerimi sömüren sigaramın küllerine...farkın yoktu o küllerden ...onlar ciğerimi sende kalbimi sömürmüştün!
  Güller anlatsın sana olan sevgimi güller anlatsın yalnızlığımı çaresizliğimi yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım güller anlatsın.
  Hayat altüst beynim yangın yeri sonunda sevmiş biri kaçıyor diğeri gözler sele maruz eller taşa mahkum dost mesajı bekler gönlümtek çare ölüm.
  Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git uzaklaş yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.
  Tatlı biri vardı sevilmeye değer güzel biri vardı görülmeye değer iyi dostlar vardı özlemeye değer ama biri vardı ki can vermeyedeğer tabii ki anlarsa eğer!
 2. 2
  Sena
  Bayan Üye

  Cevap: Çok Özel Seçmece Mesajlar

  Reklam  Bazen insanlar anlatmak istediklerini dolaylı yönlerden anlatmaya,lafı uzatmaya,konuya derin anlamlar yüklemeye çalışırlar bu anlatımlar aslında kişinin konuyu ne kadar ciddiye aldığını gösterir+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi