WolfTeam'de Karşılaştığınız Sorunlar Ve Hatalar

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden WolfTeam'de Karşılaştığınız Sorunlar Ve Hatalar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  BayÖzgür
  Yeni Üye
  Reklam

  WolfTeam'de Karşılaştığınız Sorunlar Ve Hatalar

  Reklam  WolfTeam'de Karşılaştığınız Sorunlar Ve Hatalar

  Forum Alev
  WolfTeam'de Karşılaştığınız Sorunlar Ve Hatalar

  Notebook / Minibook'larda Ekranın Eksik Görünmesi

  Bunun Sebebi Ekran Çözünürlüğünün Düşük Olması. Maalesef Çoğu Notebook Ve Minibook'larda ekran Eksik Görünebilir.

  Siyah Ekranda Kalması Veya Oyuna Girememe

  -Ekran kartınızın en az Geforce 5700 veya daha üstü özelliklere sahip olup olmadığını kontrol ediniz.
  -Ekran kartınızın sürücüsünün güncel olup olmadığını kontrol ediniz.
  -Directx 9.0c versiyonunu yüklemediyseniz yükleyiniz
  -Bilgisayarınızı bir antivirüs programı yardımı ile virüs taramasından geçiriniz.
  -İnternet bağlantınızın sağlıklı işleyip, işlemediği kontrol ediniz.
  -Oyunu halen açamıyorsanız, sisteminizden kaldırıp, Wolfteam'in kurulu olduğu klasörü siliniz.
  -Wolfteam'i sisteminize tekrar kurunuz.

  Softynx Game Launcher Dosyasının Silinmesi / Değiştirilmesi

  Öncelikle Wolfteam oyununu bilgisayarınızdan tamamen kaldırınız. Bilgisayarınızı geniş bir virüs taramasından geçiriniz ve tüm güncelleştirmelerini yükleyiniz. Bu işlemlerden sonra oyunu buradan indiriniz ve yeniden kurunuz. Ancak oyunu başlatmadan önce mevcut Anti-Virüs programınızda WolfTeam'i güvenli olarak işaretlemeyi unutmayın. Aksi takdirde Anti-Virüs programınız oyun dosyalarını bir tehdit olarak görüp müdahele edecektir.

  Cshell.dll Ve Benzeri .Dll Dosyaları Hataları

  Kurulum esnasında eksik dosya inmesi veya mevcut dosyalara müdahale edilmesi sebebiyle bu hatayı almaktasınız. Lütfen güvenlik duvarı veya antivirüs programlarınızda oyun klasörlerini güvenli olarak tanıttığınıza emin olduktan sonra oyunu internet sitemizden tekrar indirin ve kurulumu gerçekleştirin. Eğer internet cafe'den giriş yapıyorsanız bilgisayarda bulunan DeepFreeze programının oyun klasörlerine etki edeceğeni unutmayın!

  Checksum Ve Web Module Hataları

  Öncelikle oyuna birkaç defa tekrar girmeyi deneyin!(Bu deneme kısmı önemlidir) Eğer sonuç alamazsanız aşağıdaki adımları sırası ile deneyiniz. Her adımda bir kere oyuna girmeyi deneyin. Oyuna giremezseniz bir sonraki seçeneğe geçiniz.

  • Bilgisayarınızı ve modeminizi kapatıp tekrar açın.
  • DNS ayarlarınızı otomatik hale getirin (Nasıl yapılacağını arama motorlarında bulun)
  • Virüs programınıza Wolfteam'i güvenli işaretleyin. Bu işlemi başaramazsanız virüs programınızı kapatınız.
  • Güvenlik duvarı ayarlarını inceleyerek Wolfteam'i güvenli işaretleyin. Bu işlemi yapamıyorsanız Güvenlik Duvarını kapatınız.
  • Oyunu Denetim masasından siliniz. Daha sonra Oyunun kurulu olduğu dosyayı tamamen siliniz. Yeni bir kurulum indirip yükleyin.
  • Bilgisayarınıza virüs bulaşmıştır. Kaliteli bir virüs programı ile tarama yaparak bilgisayarınızı temizleyiniz. (Oyunu silip yeniden kurunuz)
  • Bu seçeneğe geldiyseniz artık bilgisayarınızın bir formata ihtiyacı var demektir. Oyunu kesinlikle KURULUM YÖNETİCİSİ ile yüklemeniz önerilir.

  Kayıt Altına Alınmamış Kimlik/ Hesap Aktivasyonu

  Buraya Tıklayarak karşınıza çıkan küçük ekrandan hesabınızı Wolfteam oyunu için aktif hale getirebilirsiniz.

  Hediye Gönderememe Sorunu

  Hediye gönderme/alma işlemini yapmak istediğiniz oyuncu ile aranızda bulunan rütbe farkının orantılı olması gerekmektedir. Rütbe farkının çok olduğu durumlarda malesef hediye gönderemezsiniz. Ayrıca altın ve KP ile alınan eşyaların hediye olarak gönderilmesi mümkün değildir.

  Kopyalanmış Hesap Uyarısı

  Şifrenizi başkasıyla paylaştıysanız ya da başka birisi şifrenizi ele geçirmişse o kişioyuna girdiğinde bu hatayı alırsınız.Lütfen şifrenizi değiştiriniz ve yeni şifrenizle birlikte hesap bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın. Şifrenizi değiştirmeden önce e-posta adresinizin size ait olduğunu kontrol edin.

  Pando Media Booster Ve GameGuard Hataları

  Lütfen bilgisayarınızın güvenlik duvarı ayarlarından, Wolfteam kullanımına izin veriniz. Bu işlemin ardından bilgisayarınızın internet bağlantısını yenileyiniz ve kurulum işlemine yeniden başlayınız.

  Ancak güvenlik duvarı ayarlarınızı nasıl yapmanız gerektiğini bizim anlatabilmemiz mümkün değildir. Oyuncuların sistemleri yetki alanımız dışındadır ve her oyuncunun sistemi farklıdır. Bu sebeple bu konuda teknik servisinize, bilgili büyüklerinize veya internet üzerinde bulunan araştırmalara başvurmanızı öneririz.

  GameGuard

  GameGuard dosyalarınızda bir sorun oluştuğundan dolayı oyuna giriş yapmaya çalıştığınızda bu hatayı alıyorsunuz.
  Bilgisayarım>C:>Program Files>Softnyx>Game Guard Dosyasını siliniz, bilgisayarınızı yeniden başlatınız ve oyuna giriş yapınız.

  -------------------- Sorun devam ediyor ise diğer çözüm:

  Başlat>Denetim Masası>Wolfteam oyunu siliniz.
  İnternet bağlantınızı yenileyiniz ve oyunu tekrar yükleyiniz.
  Oyun yüklenene kadar kısa bir süreliğine anti-virüs programınızı devre dışı bırakınız.
  Oyun yükleme işlemi tamamlandıktan sonra yeniden oyuna giriş yapmayı deneyiniz.

  Direct-x Hatası

  DirectX versiyonu oyun için yetersiz kaldığından dolayı hata alıyorsunuz. WolfTeam'i oynamak için sisteminizde DirectX versiyon 9.0 veya daha üstü kurulu olmalıdır. Lütfen Direct X 9.0c versiyonunu yükleyiniz ve daha sonra oyuna giriş yapınız.

  Eğer DirectX versiyonunuz zaten 9.0c ise ve yine de bu sorunu alıyorsanız, bu durum ekran kartınızın yetersiz olduğu anlamına gelir. Bu durumda daha iyi bir ekran kartı elde etmeden oyuna giriş yapmanız mümkün olmayacaktır.

  Eşyaların, Altının, Nakitin, Karakterin Kaybolması

  Oyunda bir eşya hiç bir zaman sebepsiz olarak kaybolmamaktadır. Bu zamana kadar bunun hiç bir örneği görülmemiştir. Eğer eşyanız, para birimleriniz kaybolmuşsa bunun sadece iki sebebi olabilir;

  - Hesabınıza farklı kişiler girmiş ve eşyalarınızı silmiş/ hediye göndermiş olabilir.
  - Eşya veya karakterlerin değiştirilmesi sırasında yanlışlıkla "at" tuşuna basarak eşya silinmiş olabilir.

  Bu sebeple kaybolan eşya/karakter/nakit/altın/KP konusunda kesinlikle hiç bir işlem yapılmamaktadır. Bu sorunun yaşanmasının tek sebebi oyuncuların dikkatsiz davranışlarıdır ve bu davranışları bizim telafi etmemiz mümkün değildir. Kaybettiğiniz veya çalınan eşyalarınızın geri verilmesi konusunda talep göndermenize gerek yoktur. Çünkü bu konuda size zaten farklı bir cevap verilmeyecektir.

  Hack Program Detected ( Apex Cezalandırması )

  Oyuna girişte "HackProgram Detected" uyarısı ile karşılaşıyorsanız, bilgisayarınızda bulunan zararlı içeriğe sahip programları, illegal yazılımları Apex oyun koruma sistemi otomatik olarak algılamaktadır ve hesabınız hakkında gerekli işlemi uygulamaktadır. Lütfen bilgisayarınızda herhangi bir olumsuz içerikli program bulunmadığından emin olunuz ve bilgisayarınızı bu programlardan arındırdıktan sonra ceza süreniz sona erdiğinde oyuna tekrar giriş yapabilirsiniz.

  Apex yasaklama süresi 3 gündür. Ancak Apex yasaklamaları uyarı niteliğindedir. Rütbe veya altın düşmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Güvenli olup olmadığından emin olmadığınız bilgisayarları kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu kurallarımızda açıkça belirtilmiştir. Lütfen kurallarımıza karşı duyarlı olunuz.

  Dikkat! Apex sadece Wolfteam'e ait olan değil, başka oyunlara ait olan hile ve küçük(-----) hile dosyalarını da algılamakta ve hesabınız hakkında gerekli işlemi yapmaktadır. Bu nedenle bilgisayarınız tam olarak temizlenmeden oyuna giriş yapamazsınız. Ceza süreniz bittiğinde 3.parti yazılım bulunmayan bir bilgisayardan girebilirsiniz. Lütfen, "Ben oyuna internet kafeden girdim, hile programı olduğunu bilmiyordum." "Arkadaş benim haberim yokken, bilgisayarıma hile yüklemiş" " Biri benim hesabımdan giriş yapıp hile kullanmış ve ceza aldırtmış, lütfen hesabımı açın" gibi talepler göndermeyiniz.Bu tür talepleriniz dikkate alınmayacaktır. Sizden ricamız kullandığınız bilgisayarı öncellikle kontrol etmenizdir. Çünkü biz gerçekte programı kimin kurup kurmadığını bilemeyiz. Ceza süresi boyunca, eşyalarınızın süresi işlemeye devam etmektedir. Farklı bir hesap alarak, bilgisayarda hile olup olmadığını kontrol edebilir veya kafe sahibine sorup bu tür programları bulundurmaması gerektiği konusunda uyarı verebilirsiniz. 2. 2
  kitap_kurdu
  Üye

  Cevap: WolfTeam'de Karşılaştığınız Sorunlar Ve Hatalar

  Reklam  alıntı yapmayın la .s 3. 3
  HasanDurmus
  Yeni Üye
  alıntı falan yinede arkadaş güzel yapmış çok teşekkürler 4. 4
  HasanDurmus
  Yeni Üye
  [IMG]C:\Users\Casper\Desktop\xmas176x220.gif[/IMG]

 5. 5
  Ziyaretçi
  arkadaşlar ben wolteamı yükledim fakat başlat dediğimde bilgisayarınızı yenilemelisiniz diyor

 6. 6
  Ziyaretçi
  aynı hatayı ben de alıyorum ve kafayı yemek üzereyim gece 2den beri uyumadım sorunu da çözemedim kaç kez kaldırıp kurdum bilmiyorum şimdi birileri demesin pc kaldırmıyo diye daha evvelki gece aynı pcden oynadım sabaha kadar bugün format attım bu hatayı aldım hay ben böyle aşkın ızdırabını çözümü bilen de yok :(

+ Yorum Gönder
giriş yaptığınız hesap kopyalanmış bir hesaptır,  oyunu oynayabilmek için bilgisayarınızı yenilemelisiniz hatası
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi