Karahan Online MultiHack V39 En Yeni Multi Hack

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Karahan Online MultiHack V39 En Yeni Multi Hack ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Karahan Online MultiHack V39 En Yeni Multi Hack

  Reklam



  Karahan Online MultiHack V39 En Yeni Multi Hack

  Forum Alev
  Download: Karahan Online MultiHack V39 En Yeni Multi Hack


  Özellik Açıklamaları
  ______________________
  Speed Hack:
  En az 150 Yazın ve aradaki farkı görün. Kapat seçeneği yeni programda mevcut. Ama siz boşluğa 0 yazıp hileyi çalıştıra basarak da kapatabilirsiniz.

  Atack Speed Hack:
  Atak hızı hilesi hızı serbest bırakıldı. Herkes istediği kadar yapabilir. Diğer açıklama silindi. İstediğiniz sayıyı koyabilirsin.

  Hp Mp Ayarları:
  En fazla uğraştığım kısım burası ama şu anda sorunsuz bir şekilde hiç bir kasma olmadan çalışıyor. Max %50 dir. Daha fazla ileriye gitme şansı yoktur.

  Açılan En Son Yer:
  Burayı yapabilmeniz için oyuna girdikten sonra en az bir NPC ' ye uğramış olmanız gerekmektedir. Uğramadıysanız açılmaz rapor verir. Buraya ister eczacı ister depo koyarak zenginliğinize zenginlik katabilirsiniz. Bu sayede bir çok kişi payını alacak bu işten. Benim için olmazsa olmazlardan : )

  El İle Ayarlanılabilir HP ve MP:
  Min Hp yerine; Hpniz kaçın altına düşerse pot bassın? Pot basabilmesi için kesinlikle HP tuşu belirtmiş olmanız gerekiyor. Hp tuşu Nasıl Belirtirim? "HP Tuşu" yazan yere hp ilacınızı koyduğunuz barı yazınız.
  Min Mp yerine; Mpniz kaçın altına düşerse pot bassın? Pot basabilmesi için kesinlikle MP tuşu belirtmiş olmanız gerekiyor. Mp tuşu Nasıl Belirtirim? "MP Tuşu" yazan yere mp ilacınızı koyduğunuz barı yazınız.

  Chat Ve Canlı Destek:
  Bir çok arkadaşımız şikayetçiydi belirli hatalardan, bundan dolayı chat açtım. Burdan anında öğrenebilirsiniz sorununuzu.

  Auto Login:
  Tüm Serverlara uyumluluğu vardır, Çalıştırabilmeniz için Karahan Launcherinda Ekran Ayarlarına Gelin, Tam ekran modu 1024 768 ' i seçin. Yoksa çalışmaz.

  Otomatik Toplama:
  Otomatik toplama 1 saniyede 1000 nesne toplama kapasitesine sahip yanlış duymadınız . Ama oyunda lag olduğunda 1000 saniyede 1 defa bile toplamıyor .

  Makro & Spam & Ve Diğerleri İçin:
  Flood olarak kullanmayın lütfen, ayıp edersiniz. 1 Saniye için 1000 yazın. Kaç saniye istiyorsanız * 1000 le çarpıp yazınız.

  Gelecek Versiyonlarda Muhtemelen Gelecekler:
  Şu anda bunu gizli tutuyorum.


  "ActiveX component cant create object" Hatası Ve Çözümü
  __________________________________________________
  1- Öncelikle şuradan dosyayı indirin:http://rapidshare.com/files/266566134/AutoItX3.dll
  2- İndirdiğiniz dosyayı C ' ye atın(Hiç bir klasöre değil direk c'ye).
  3- Başlat -> Çalıştır'a tıklayın. Aç yazan yerin sağ kısmındaki yazı yazılabilir boşluğa regsvr32 C:/AutoItx3.dll yazın(Kopyala Yapıştır Yapın).
  4- Oyuna girdiğinizde Oto Login & Makro & Elle Ayarlanılabilir HP MP aktif olacaktır. Yukarıdaki 3 resimdekileride yapmak zorundasınız




 2. Alev
  Özel Üye

  Karahan Online MultiHack V39 En Yeni Multi Hack Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
karahan online multihack
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi