Stat Bilgileri Alaplaya Fantasy Tennis

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Stat Bilgileri Alaplaya Fantasy Tennis ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Stat Bilgileri Alaplaya Fantasy Tennis

  Reklam  Stat Bilgileri Alaplaya Fantasy Tennis

  Forum Alev
  Stat Bilgileri Alaplaya Fantasy TennisStat Bilgileri Alaplaya Fantasy TennisStat Bilgileri Alaplaya Fantasy TennisStat Bilgileri Alaplaya Fantasy TennisStat Bilgileri Alaplaya Fantasy TennisStat Bilgileri Alaplaya Fantasy Tennis


  Edit:
  Efe arkadasimiz baya güzel bi çalışma sergilemiş, ellerine sağlık efe =) ben aynı tür çalışmayı daha önce ingiliz forum için yapmıştım Türkçe yapmaya fırsat bulamadan sen yazıvermişsin bile =) ben de bildiğimi ekleyip sticky yapıyım dedim umarım alınmassın Efe =)

  edit yaptığım bölümler karışmasın diye açık mavi renge boyadım. Eger bir sorun olursa oyunlarda bana ulaşabilirsiniz. Beni çoğunuz FT,S4 oyunlarından SlimShotTR olarak ve Auditionda Proxima olarak da biliyorsunuz zaten =)

  Her stat +3 puanda bir devir atlar
  yani 3 str = +1 hasar
  6 str = +1 hasar daha ekleme tarzinda artış gösterir.
  buna sta defansı , wil top hasari / falsosu veya dex büyü yapma hızı da diyebilirsiniz yani kısacası her stat bu şekilde artıyor. Ama 80-100 arasında bi farklılık söz konusu bunu tam olarak nasıl acıklayabilirim bilmiyorum tek söyleyebilicegim bir bonus söz konusu arada bi ektra puan geliyomuş hissine kapıldım ben 90da alıcağım puanı 90da almadım 91de aldim 94 te aldim ve 94->97 gecisinde +2 puan aldım... bu benim aklımı karıştırdı... 78e kadar +3 = 1 puan tamamıyla dogru.. sonrasında biraz bonuslar girip karmasa cikabiliyo ama genelinde yine her 3 statta bir artis var.

  Önemli not: Herhangi bir statı 64'ten yukarı çıkartamassınız. Maximum stat değeri 64'tür. Ekipmansız 64 stata ulaştığınızda artık o statı ekipmanlardan aldığınız bonus dışında herhangi bir şekilde arttıramassınız.

  Tekrardan sagol Efe, ellerine sağlık =)

  STR yani Strength
  Basic için; Topun Hızı artırır.(Battle içinde geçerli ama Battle da yaptığınızı Basicte yapamıyorsunuz ^^)

  Battle için; yapılan büyünün rakibe vereceği hasarı artırır.

  STA yani Stamina

  Basic için; charge yapma hızınız artıyor.(Specialın daha hızlı dolması gibi bir söz konusu yok.O yine aynı doluyor.Sadece full sta bir karakter normal bir nikinin topa vurduğu mesafeden vurursa charge yapması daha çabuk olduğundan haliyle special daha çok artacaktır.Şunu unutmayın.Bir Niki Maximum charge shot ile vurursa,Full STA bir karakter topa ne kadar abanırsa abansın Max. charge shot vuran nikinin dolan specialından daha fazla dolmuyacaktır.)

  Edit: bundan pek emin değilim... bana charge hızzını daha cok Dex arttırıyomuş gibi geldi... ve STAnın skill cubuğunu doldurdugunu söyleyenler çoğunlukta... ama dediğim gibi emin değilim.

  Battle için; rakipten gelen büyünün bize verecek olan hasarı azaltır,Guard Alma oranını artırır.(Basicte söz edilen özellikler bunda da geçerlidir.)

  DEX yani Dexterity

  Basic için; Karakterin koşturma hızını artırır.

  Battle için; Büyü yapma hızzını arttırır. Ve ayrıca gökyüzünden düşen meteor ve yeşil ruhlar büyülerinin sayısını artırır:

  Soul için:
  30 DEX: +1 Soul +1 meteor düşmesi
  40 DEX: +2 Soul +2 meteor düşmesi
  50 DEX: +3 Soul +3 meteor düşmesi
  60 DEX: +4 Soul +4 meteor düşmesi (yani sonucta 1+4 = 5 ruh, ve meteor büyülerinde ektra +4er meteor düşürme)
  70-80-90-100 DEX yani kısacası 60+ DEX bonus eklemez. ama büyü yapma hızzınız artmaya devam eder.

  Büyünün fiziksel olarak hızını artırır.(Örn:Fireball veya Soul Full DEX bir karakter için Rakibe daha çabuk ulaşır.)
  Rakibin Guard Alma olasılığını azaltır.

  WIS Yani Wisdom(Tavsiyem:Bu Statı oyuna ilk başlayanlar kullanmasın)

  Basic için; Topun Spin yani Falso oranını artırır.(Verdiğiniz her +3 puanda bir falso oranı artar)

  Battle için; Vurdugunuz top sayı olarak gecerse, rakibin aldığı hasar sizin wil puanınız doğrultusunda artış gösterir. Bu statın en büyük özelliklerinden birisi de:
  Rakip 100 STAya sahip dahi olsa, sizin yaptığınız sayıda alıcağı hasar yine 0 sta karakterin alıcağı hasarla aynı olur. mesela 97 wil sahibi olan bi karakter her top ile sayı yaptığında, rakip level50de olsa level1de olsa 60 hasar vurur.
  Not:64-80 arası wil puanında Falso oranı değişmiyor gibi söylentiler olabilir.Gerçek Değildir.Her 3 Wil puanında bir artar.
 2. 2
  Ziyaretçi

  Cevap: Stat Bilgileri Alaplaya Fantasy Tennis

  Reklam  Teşekkürler çok yardımcı oldun.+ Yorum Gönder
fantasy tennis statlar
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi