Yetenek Bitefight

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Yetenek Bitefight ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Yetenek Bitefight

  Reklam  Yetenek Bitefight

  Forum Alev
  Bu bölüm size şu an ki kademenizi gösterir. Kademeniz deneyiminize bağlıdır ve ve siz deneyim kazandıkca (savaşlar v.b) kademeniz yükselir.

  Güç; Savaşlarda düşmanınıza karşı kullanabilceğiniz gücün derecesidir. Gücünüzün kademesi ne kadar çok yüksek olursa kazancınız o kadar artacaktır.

  Savunma; Kendini koruyabilme becerisidir ve bu sayede düşmanların ataklarından kendini bir nebze koruyabilirsin.

  Kabiliyet;Savaş süresince düşmana verebileceğiniz zararı ifade eder. Kademesi ne kadar yüksek olursa düşmanı kaçırma olasılığınız o kadar azalır.

  Direnç seviyeniz enerjinizin artmasına yardımcı olur ve alabileceğiniz hasarı azaltır. Kademesi ne kadar yüksek olursa o kadar çabuk iyileşirsiniz. Saatlik iyileşme oranınız direnç kademeniz ile alakalıdır.

  Cazibenizin kademesi karşı ırka olan atakta düşman bulma becerinizi arttırır. Kademesi ne kadar yüksek olur ise düşman bulabilmede şansınız o kadar çok artar, hatta ne kadar iyi ve gelişmiş Güvenli Yer’leri olsa bile, Ayrıca savaş boyunca cazibeniz size çift vuruş yapmanızda yardımcı olur. İnsan avında da cazibe sayesinde daha çok kazanabilirsiniz.,

  Oyun boyunca kazanmış olduğunuz deneyimler kademenizi etkiler. Genel bakışta bir sonraki kademeye geçebilmeniz için ne kadar deneyime ihtiyacınız olduğunu görebilirsiniz. Deneyim puanınızı arttırmak için birkaç yol vardır;
  İnsan avı, mezarlık görevi, iblis avı v.b
  Bir sonraki kademe için ne kadar deneyime ihtiycanız olduğu bir sisteme bağlanmıştır.
  10*kademeniz- 5

  Enerji karakterinizin o anki durumunu gösterir. Ne kadar düşük olursa olsun karakteriniz asla yok olmaz. Fakat eğer 25’in altına düşmüş ise avlanmaya gidemezsiniz. Enerjiniz düştüğünde zamanla kendi kendine otomatik olarak yükselecektir.

  Bu 5 çeşit yeteneği ( güç, savunma, kabiliyet,direnç, cazibe) geliştirebilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirmek için altına bunun içinde yağmaya yapmaya ihtiyacınız vardır. Daha yüksek kademelerde yeteneklerinizi geliştirmek için daha çok altına ihtiyaç duyarsınız. 2. 2
  funreal06
  Yeni Üye

  --->: Yetenek Bitefight

  Reklam  Teşekkür ederim kardes+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi