Trophy Online (Ücretsiz) Futbol Menejer

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Trophy Online (Ücretsiz) Futbol Menejer ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  arslan03
  Yeni Üye
  Reklam

  Trophy Online (Ücretsiz) Futbol Menejer

  Reklam  Trophy Online (Ücretsiz) Futbol Menejer

  Forum Alev
  KURALLAR

  Trophy Manager ücretsiz bir oyundur, bizim sizden tek beklentimiz, kurallara uymaniz. Eger kurallara uymayanlari görürseniz, GT'lere özel mesaj atin.

  Ceza


  TM kurallarina uymayanlar oyundan atilma riskiyle karşı karşıya kalırlar. Sadece MT'ler ve GT'ler bu yetkiye sahiptir. Cezalar kesindir ve değiştirilmez.

  Sekiz TM Kuralı


  TM oynarken, bunlardan kacinin:
  • pm yollarken, TM mail atarken, basın bildirisi yazarken, foruma yazarken veya başka bir ifade şekli kullanırken, yazılı yada görsel, hakaret edici, nefret dolu, ırkçı veya yasadışı yazılar yazmak yasaktır. Kimseyi dininden dolayı veya ırkından dolayı küçümsemeyin ve tabiki spam da yasaktır.
  • Hilenin her çeşidi yasaktır. Mesela: birden fazla takıma sahip olmak, hatalardan faydalanmak, transfer piyasasinda futbolculara asiri fiyat bicmek, ...
  • Hırsızlığa yeltenmek, TM'ye sabotajda bulunmak, yani giriş bilgileri ya da diğer takımların logolarını çalmak oyun içindeki resim, grafik ya da site dizaynını çalmak.
  • Oyunu herhangi bir şekilde bozmaya yeltenmek.
  • Trophy Manager'ı kopyalamak için herhangi bir program kullanmak, oyunu otomatikleştirmeye çalışmak,..
  • NOT: TM Ekibi lisanslı TM yazılımını koruma işini çok ciddiye almaktadır ve bu konuyla ilgili çok çalışmaktadır.
  • Bu sitede herhangi bir yere ulaşmakiçin yapabileceğiniz tek şey site içindeki linklerdir. Başka herhangi bir yola izin verilmez.
  • Birden fazla takım sahibi olmak da yasaktır. Takımla ilgilenen kişi takımın sahibi sayılır. Ayrıca takımınızı bir süreliğine de olsa yönetmesi için bir başka kişiye emanet edemezsiniz.
  • Oyuncu sayınızı ekonomizi düzeltmek ya da herhangi başka bir amaçla 20'nin altına düşüremezsiniz. Lütfen oyunu gerçek hayata uygun olarak oynamaya çalışınız.

  Transfer Kuralları


  İyi oyuncular ve para Trophy Manager'ın esas öncelikleri oldugu için hiçbir takımın transferden anormal aktivitelerle çıkar sağlamaması çok önemlidir. Bunun anlamıda tüm transfer tekliflerinin oyuncunun değeriyle doğru orantılı olması gerektiğidir.Eger uygun olmazsa aşırı kazanç elde etmek normal bir olay haline gelir .Tıpkı birden fazla takım sahıbı olmak gibi arkadas veya ailenizden birinden şişirme fıyatlarla oyuncu satın alarak yardım etmek de yasaktır.Oyun yöneticileri anormal fıyatları iptal etmek yada duzeltmek, buna karışan oyuncuların takımlarına para cezası vermek yada oyundan atmak konusunda tam yetkiye sahiptir…

  madde


  TM Ekibi kurallara uymayan kişiler konusunda tam bir otoriteye ve eşitliğe hakimdir.

  TM'de iyi eglenceler!


  TM'yi gerçek hayata uygun oynamaya dikkat edin,İyi eğlenceler

  Link;

  www.trophymanager.com/index.php?ref=393932 2. Alev
  Özel Üye

  Trophy Online (Ücretsiz) Futbol Menejer Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi