Popomundo hakkında herşey..

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Popomundo hakkında herşey.. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 13
  ZEYCANSU
  Emekli
  Reklam

  --->: Popomundo hakkında herşey..

  Reklam  Karakter Hareketi

  Bir yerden başka bir yere gitmek oldukça kolay. Gideceğiniz mekanın sayfasını açın ve "Karakteri buraya getir"e tıklayın. Bu karakterinizin anında yer değiştirmesini sağlar.

  Farklı şehirlerdeki mekanlara ve sahipleri tarafından kapatılmış ev ve mekanlara giremezsiniz. Eğer diğer şehirlere ya da ülkelere gitmek istiyorsanız havaalanına gidin ve kendinize bir bilet alın. (yardım için bkz. "Dünyayı Dolaşmak")

  Karakteriniz bazen kendi kendine hareket edecektir. Otomatik karakter hareketi, genelde önceden programlanmış, karakterinizin bulunması gereken bir etkinlik sırasında olur. Karakteriniz Stüdyo Çalışmalarına, Kayıt Stüdyolarına ve Performanslara otomatik olarak gidecektir.

  Acil durumlarda karakteriniz hastaneye kaldırılacak, tutuklandığında en yakın hapishaneye götürülecek ve eğer ölürse yerel mezarlığa gömülecektir.


  Şunu aklınızda tutun:

  • Çalışma stüdyosu ya da konser gibi etkinlikler için program yaparken karakterinizin yeterli zamanı olduğundan emin olmak için etkinlikler arası bir saat bırakmalısınız. Aksi takdirde karakter etkinliklerden birini kaçırabilir ve sonuç olarak gerçekten kötü birşey olabilir.

  • Sadece bulunduğunuz şehirdeki mekanlar arasında hareket edebilirsiniz.

  • Bir hastalık ya da mahkumiyet sonucu hareketsiz kaldıysanız hiç bir şekilde hareket edemezsiniz.
  ForumAlev --->: Popomundo hakkında herşey..

 2. 14
  ZEYCANSU
  Emekli
  YENI YETENEKLER ÖĞRENME - KENDINI GELIŞTIRMENIN YOLU

  Yenetekler karakterinizi ilerletmenin en iyi yoludur. Hala bir yetenek öğrenmediyseniz, şimdi tam zamanı! İnanın fazlasıyla faydasını göreceksiniz.

  Yetenekler oyunculara hediye edilebilir, ya da genelde dükkandan satın alınırlar. Öğrenmek istediğiniz konu hakkındaki kitabı alın ve okuyun. Okumak için nesneler listesinden kitabın yanındaki KULLAN'ı tıklayın. Gerçek hayatta olduğu gibi, siz kitabı okur okumaz kitap havaya karışıp yok olur.

  Her dükkanda fiyatlar farklıdır. Eğer aradığınız malı istediğiniz fiyata bulamadıysanız dükkan dükkan gezin. Bilgi pahalıdır, para harcamaya hazır olun.

  Seçtiğiniz kitabı okuduktan sonra "Öncelik ve Yetenekler" bölümünde istediğiniz yeteneği seçerek TAMAM'a basın. Karakteriniz, kariyer hedefi olarak "Yetenek geliştir"i seçerse, bu yeteneğinizi geliştirirsiniz. Bunu yapmazsanız, karakteriniz hiçbirşey ÖĞRENMEZ!!! Dikkatli olun. Zamanla yeteneklerinizin yanında daha çok yıldız göreceksiniz. Şu an için 5 yıldız en üst noktadır.

  Bazı yeteneklerin ne işe yaradığını anlamak güç olsa da hepsi oyun dinamiği içinde bir işe yaramaktadır. Kesin olan birşey var ki, karakterinizin yetenekleri Popomundo'nun geleceğini belirleyecektir.

  GIZLI YETENEKLER
  Bazı özel etkili nadir yetenekler vardır. Aşağıda bunlardan söz etmeyeceğiz. Onları kendiniz bulmak durumundasınız. Bazı yetenekler gizli (S) olarak nitelendirilmiştir. Diğer karakterler bunu göremez, ama günlüğünüzü kimlerin okuduğuna dikkat edin.

  ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCI
  Yeni yetenek öğrenmenin diğer bir yolu da bir öğretmen bulmaktır. Aslında bazı gizli yetenekler sadece bu yolla öğrenilebilir ve piyasada herhangi bir kitapları yoktur.

  Öğrenci olmak için size öğretmek isteyen birini bulun ve onunla arkadaş olun. Yeterli düzeyde arkadaşlık kurduğunuz zaman "Öğretmenlik İsteme" seçeneği çıkar.

  Artık iş, öğretmenin "Öğrenciyi Kabul Et" seçeneğini seçmesine kalmıştır. Eğer kabul ederlerse, o zaman öğrenmeye başlayabilirsiniz. İlişki diğer tüm ilişkiler gibi, eğer zaman içinde birbirinizle temas etmezseniz solar gider.

  Sonra her ikiniz de zamanınızı öğrenme sürecine adamalısınız. Aşağıdakilerin hepsine uyulmalı!
  • Siz (öğrenci) "Öğretmenimden Öğren" kariyer hedefini seçmelisiniz.
  • Öğretmen "Öğrencime Öğret" kariyer hedefini seçmelidir.
  • Öğretmen öğreteceği yeteneği seçmelidir.
  • Güncelleme geldiğinde öğretmeninizle aynı mekanda olmalısınız. "Takip etme" seçeneği öğrenciler için oldukça kullanışlıdır.
  • Bazı yetenekleri öğrenmek için daha önceden sahip olmanız gereken başka yetenekler vardır. Buna dikkat edin.
  Bir yeteneği öğrenmek zaman alacaktır. Bazen çok uzun zaman. Biraz şansa bağlıdır. Öğreten kişinin hem zeka seviyesinin hem de öğrettiği yetenek becerisinin yüksek olması daha iyidir. Ayrıca sizin zekanız da iyise ve özellikle iyi bir okuldaysanız öğrenme süreci hızlanacaktır. Öğrenme sürecini, öğretmeninizin yanından ayrılarak ya da kariyer hedefinizi değiştirerek kesmek, öğrenme şansınızı etkilemez.

  Bir öğretmenin birden fazla öğrencisi olabilir (muhtemelen koca bir sınıfa ders veren gurular olacaktır), ve herkes söz konusu yeteneği öğrenebilir. Aynı zamanda birden fazla öğretmeniniz olabilir.

  Bir öğretmenin öğrencisi olmanın yanı sıra anneniz, babanız ve kardeşleriniz de size öğretmenlik edebilir.

  Bir yeteneği öğrettiğiniz sırada ödül olarak siz de o yeteneğinizi geliştirirsiniz. Aynı zamanda öğreterek bilginizi 5 yıldızın ötesine götürebilirsiniz, fakat bu uzun zaman alacaktır.

  Öğretmen öğrenci ilişkisinin sadece yeni yetenekler kazanmak için olduğunu unutmayın. Sahip olduğunuz bir yeteneği bu yolla geliştiremezsiniz.


  KARAKTER ÖZEL BECERİLERİ
  Record Productiontüdyoda şarkı kaydetmeye çalışırken işe yarar. Mekandaki albüm yapımcılığı en yüksek karakter kullanılır. Gruptan birisi olmak zorunda değildir.

  Şairlik:Şarkı yazarken, sözlerin maksimum kalitede olmasını sağlayan yetenek..

  Beste yapma:Şarkı yazarken, müziğin maksimum kalitede olmasını sağlayan yetenek..

  Şovmenlik:Ne kadar iyi bir şovmen olduğunuzu gösterir. Konser performansınızı etkiler.

  Seksapel:İyice kıvırtmak ve poponuzu sallamak ne kadar zordur bilir misiniz? Bu yetenekle, hem sahnede hem başka yerlerde en iyisi sizsiniz.

  Makyaj:O Kiss şarkılarını çalıp sahneden sağ salim inebilmenin tek yoludur. Konser performansınızı arttırır.

  Dans:Bu yetenek olmadan, karakteri ayıkken dans ederken göremezsiniz. Görseniz de nefret edersiniz.

  Moda:Modanın içinde kaybolmak istemeyenlerimiz için. Bu yeteneğe sahip değilseniz sahnede tek beyaz eldiven giymenin ne demek olduğunu bilemezsiniz.

  Hırsızlık:Hayatını hapiste geçirmek isteyenler için bir yetenek.

  Hukuk:Hukuk firmasında avukatlık yapanlar için bir yetenek.

  Ekonomi:Ceo'lar için bir yetenek. Bu yetenek aynı zamanda Muhasebe Yeteneği içinde bir ön gerektirmedir.

  Tıp:Hastanede çalışanlar için bir yetenek.  ENSTRÜMAN YETENEKLERI
  Bu özel karakter yetenekleri gibi bütün yetenekler enstrüman yetenekleriyle bağlıdır. İyi bir konser vermek için bir enstrüman çalmayı bilmek zorunda değilsiniz. Ama bunu GERÇEKTEN tavsiye ederiz.

  Bir enstrümanın nasıl çalınacağını öğrenmek için ilk önce onun temellerini bilmelisiniz. Örneğin, gitar çalmak istiyorsanız önce Temel Telli Enstrümanları tanımalısınız.

  Temel yetenekte 3 yıldız alır almaz Gitar Çalmayı öğrenebilirsiniz.


  MÜZIK TÜRÜ YETENEKLERI
  Müzik türü yetenekleri, türler, onların tarihleri ve modaları hakkında ne kadar eğitimli olduğunuzu gösterirler.

  Bütün karakterler müzik türü yeteneklerine sahip olmalıdır ki şarkılarını prova edebilsinler.

  Kendi müzik türünü bilmeyen bir sanatçı şarkılarının ancak %50sini prova edebilir, bu da konserleri kötü etkiler. Oran her yıldızla artar, böylece 5 yıldızlı bir sanatçı %100 prova edebilir. Gruptaki yıldızların ortalaması alınır, yani iki üyeli bir grupta birisi 5 yıldız birisi hiç ise onlar şarkılarını %75 prova edebilirler. 3. 15
  ZEYCANSU
  Emekli
  Grup Sıralaması

  Burası, sizin sanat kariyerinizi diğerler grup ve sanatçılarla karşılaştırmanıza imkan sağlayan bir listedir. Tahmin edebileceğiniz gibi bütün bu çabalarınızın sonunda kendi müzik türünüzde birinci sıraya yerleşip, gerinizde bıraktıklarınıza alaycı bir bakışla cevap vermekten daha tatmin edici birşey yoktur.

  Otomatik sıralama sistemi listelerdeki sanatçı ve grupların yerlerini hafta içerisinde farklı zamanlarda düzenler. Bu sistem genel olarak ağır işler ve uzun vadede gösterdiğiniz performansı sıralamanıza yansıtır. Ne kadar yükseldiğiniz ise sanat kariyerinizin TÜM yönlerinde ne kadar başarı gösterdiğinize bağlı olarak değişir; Albüm satışları, Konserleriniz, Radyoda yayınlanan parçalarınız ve benzeri herşey bu kategoriye dahildir.+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
popmundo dövme sildirme,  popmundo karakter resmi nasıl değiştirilir,  popmundo resmi nasıl değiştirilir,  popmundo bebeğe isim vermek,  popmundo karakter resmi değiştirme
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi