The Hulk Demo İnceleme

+ Yorum Gönder
Tanıtım ve Demo inceleme Bölümünden The Hulk Demo İnceleme ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  The Hulk Demo İnceleme

  Reklam  The Hulk Demo İnceleme

  Forum Alev
  Demo versiyonu dev gibi yer kaplamasına rağmen abartı kısa sürüyor. Bir çölün ortasında, benzinlikte mola veriyoruz. Tuvalete girip elimizi ve yüzümüzü yıkarken, bir anda aynada Hulk görünüyor. Aynanın içinden kolu çıkıyor ve bizi yakamızdan yakalayıp çekiyor. David'in kafası aynaya çarpıp kırıyor. Acı çektiği için de Hulk'a dönüşüyor. O anda, David'in bulunduğu benzinliğe bir ordu yaklaşmakta. Tanklar, zırhlı araçlar ve helikopterlerden oluşmuş kalabalık bir topluluk. Hulk duvarı kırarak dışarı çıkıyor ve askerler de helikopterlerinden inmeye başlıyor. Hulk ayağını yere vurarak heryeri dağıtıyor ve oyun burada başlıyor.

  Hulk'un çatlattığı bölgeden çıkamıyoruz. Devamlı askerler saldırıyor ve onlara temiz bir dayak atıyoruz. Oyunun oynanışı çok eğlenceli. Diğer bir Marvel oyunu olan Wolverine's Revenge'de, kontroller felaket idi. Bu oyunda ise abartı kolay ve çok başarılı. Yumruk atarken asla sağa sola sapmıyorsunuz ve birini hedeflemek için bir tarafınızı yırtmıyorsunuz. Herşey çok basit ve eğlenceli olmuş. Askerlere isterseniz yumruk atıyorsunuz isterseniz aksiyon tuşu ile tutup fırlatabiliyorsunuz. Fırlattığınız askerler çarptıkları diğer askerlere ve cisimlere zarar veriyorlar. Tuttuğunuz askeri, isterseniz fırlatmayıp diğer elinizde beynini dağıtabiliyorsunuz.

  Bölümde devamlı helikopterlerden askerler iniyor ve siz de 3'er 5'er onları hallediyorsunuz. Etraftaki her cisimle etkileşime girmeniz mümkün. Koskocaman bir arabayı kaldırıp askerlere vurabiliyorsunuz veya direk fırlatabiliyorsunuz. Kutuları kırabiliyorsunuz, benzin pompalarını havaya uçurabiliyorsunuz. Yumruk tuşuna basılı tuttuğunuzda ise, yeri bile çatlatan güçlü bir vuruş yapıyorsunuz. Size atılan roket gibi ağır silahları yumruğunuzla ters çevirebiliyorsunuz. Zaten bölümün sonunda bir tank geliyor ve size saldırıyor. Bunu öldürmek için ya benzin pompalarını patlatıyorsunuz ya da tankın size yolladığı roketleri gerisin geriye yolluyorsunuz.

  Tankı havaya uçurduğunuz zaman, yine bir video görüntü giriyor. Hulk zıplayarak helikopterlerden birine tutunuyor ama ardından tutunduğu parça fazla ağırlıktan kopuyor. Oldukça yüksek bir mesafeden Hulk aşağıya düşmeye başlıyor ve bir anda yeniden David oluveriyor. O anda telefon sesi duyuyoruz. Telefon çalıyor. Bilin bakalım ardından ne oluyor? Demo sona eriyor :) Büyük ihtimalle olanlar bir rüya idi, ama bunu full sürümde öğrenebileceğiz.

  Kontroller ve oynanış abartı kolay ve eğlenceli olduğundan, bu oyunu hevesle beklemeye başladım. Çıkmasına fazla kalmadı zaten. En fazla 1 ay var. Spiderman ve X-Men'den sonra, kontrollerinde sorun olmayan ve şirin grafikli bir oyun görmek iyi oldu. Grafiklerin iyi olmasına rağmen sistemleri zorlamaması da iyi bir yön. X-Men bu konuda sorunlu idi.

  Grafikler oldukça iyi. Video görüntüler çok yüksek çözünürlükte, neredeyse oyun içi motoruyla aynı görünmekte. Oyunun kendi grafiği de çok parlak, çizgi film havasında. Hulk, parlak yeşilden oluşmuş, jöle benzeri birşey olmuş ama kötü değil. Poligon sayısı hafif düşük tutulmuş gibi ama bence görüntüde hiç sorun yok. Herşey fevkalade detaylı şekilde modellenmiş. Çevre ile maksimum etkileşime girmek de acaip eğlenceli. Işıklandırma ve patlama efektleri oyuna ayrı bir hava katmış.

  Seslendirmeler de kaliteli. Filmdeki resmi müzikler oyunda da kullanılmış. Sanırım karakter seslendirmeleri de filmdekiler tarafından yapılmışlar. Demo versiyonunda fazla ses duymak mümkün olmadı zaten ama kalitesinden eminim şimdiden. 2. 2
  AKBİLE
  Bayan Üye

  Cevap: The Hulk Demo İnceleme

  Reklam  filmide çokça izlenmiştir The Hulk, Marvel Comics adlı çizgi roman üreticisinin ortaya çıkardığı bir hayali kahramandır. Stan Lee ve Jack Kirby tarafından oluşturulmuştur.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi