Ortopedik sandalyeler

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Ortopedik sandalyeler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ensar
  Özel Üye
  Reklam

  Ortopedik sandalyeler

  Reklam  Ortopedik sandalyeler

  Forum Alev
  Rahat ve çok hoş görünümde Ortopedik sandalyeler

  Bütün gün masa başında oturmanızı gerektiren bir işiniz mi var? Türk milleti olarak masa başı işleri rahat biliriz. Fakat masa başı işlerin de kendine göre zorlukları vardır. Gün boyunca oturarak iş yapmak vücut fonksiyonlarınızı aksattığı gibi çeşitli kalıcı rahatsızlıklara da neden olabilir. Başlıca rahatsızlıklar; kan dolaşımında bozukluklar, sırt ağrıları,omurgada şekil bozuklukları, bacaklarda şişlikler, boyun düzleşmesi, bel fıtığı gibi sağlık sorunlarıdır.


  Birçok iş masa başında yapılmaktadır. Bunlardan bazıları; bankacılık, sekreterlik, grafikerlik, muhasebecilik… Gününün büyük bir kısmını oturarak çalışmakla geçirenler için çok rahatlık sağlayacak olan ortopedik sandalyeler üretilmekte. Bu tür sandalyeler çeşitli sağlık problemlerinin ortadan kalkması için son yıllarda daha da yaygınlaşmış halde hizmet vermektedir. Birçok insan bu sandalyelerle sağlık sorunlarından kurtulmuştur.  Masa başında oturarak iş yapmanın en yaygın sağlık sorunu bel ve sırt ağrılarıdır. Belimiz iskelet sistemimizin en önemli parçasıdır. Bu yüzden de belimize zarar gelmemesi için elimizden geleni yapmalıyız. Ortopedik sandalyelere insana vücudundan esinlenilerek şekil verilmiştir. Sırt ve bel boşluklarını kısmen doldurduğu için ağrılara çözüm olarak karşımıza çıkıyor.  Ortopedik sandalyeler dizayn edilirken insan sağlığı düşünülmüştür. Rahat ve estetik bir yapıya sahip olan bu sandalyeler sandalye üzerinde uzun süre geçirenler için doğru bir seçim olacaktır. Bu sandalye tekerleklidir, etrafında 360 derece dönebilir ve yerden yüksekliği kişiye göre ayarlanabilir. Başınızı ve kollarınızı koymak için özel bölümlere sahiptir.


  Birçok sağlık probleminden kurtulabileceğiniz bu sandalye taşınabilir olduğundan dolayı iş değiştirdiğiniz taktirde dilediğiniz yere de götürebilirsiniz. Eğer siz de bu saydığımız sağlık sorunlarına sahipseniz sizler de bu sandalyeden edinerek sağlıklı bir yapıya kavuşabilirsiniz.
 2. 2
  ZİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Ortopedik sandalyeler

  Reklam  Tüm gün sandalyenin üzerinde oturmak omuz bel ve bacaklarda oluşan ağrılara sebebiyet vermektedir. Rahatlık ve sağlığı garanti eden ortopedik sandalyeler ile daha rahat çalışacaksınız.+ Yorum Gönder
ortopedik sandalye ankara,  dönen ofis koltuk
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi