Yer Kaplamayan Katlanabilen Masalar - portatif mutfak masası - katlanan masa

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Yer Kaplamayan Katlanabilen Masalar - portatif mutfak masası - katlanan masa ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Yer Kaplamayan Katlanabilen Masalar - portatif mutfak masası - katlanan masa

  Reklam  Yer Kaplamayan Katlanabilen Masalar - portatif mutfak masası - katlanan masa

  Forum Alev
  Yer Kaplamayan Katlanabilen Masalar - portatif mutfak masası - katlanan masa - katlanan masa modeli
  Evimizin mobilyalarının şıklığı katilesinin önemli olduğu gibi pratikliği yer kaplamaması da bi o kadar önemli unsurlardandır.

  Katlanır masa kullanış ve fazla yer kaplamamaları nedeniyle sıkça kullanılan masa modelleri arasındadır. Katlanır masalar fazla yer kaplaması istenilen mutfak, balkon gibi ev içi odaların yanında bahçe, gezi, piknik gibi ev dışında pratik olmaları nedeni ile tercih edilmektedir.

  Katlanır masa modelleri farklı şekillerde ve malzemelerde üretilebilmektedir. Aşağıdaki katlanır masa modeli diğerlerinden oldukça farklı yapısı ile tasarlanmış ve daha az yer kaplaması sağlanmış.

  Normalde düz bir ahşap tahta görünümünde olan masa üzerindeki ufak bir oynama ile portatif masa konumuna geçebiliyor. Birkaç saniye içerisinde mekanizma ile kapatılıp açılabilmektedir. Diğer katlanır masa çeşitleri arasında en az yer kaplayan diyebiliriz.
 2. 2
  BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: Yer Kaplamayan Katlanabilen Masalar - portatif mutfak masası - katlanan masa - katlanan masa modeli

  Reklam  Yer darlığından şikayetçi olan kişiler için uygun alternatiferden biridir. Misafir geldiğinde ya da yemek ve çalışma zamanlarında kullanılıp ardından kaldırılabilir. Böylece masanın kaplayacağı geniş alan rahat hareket etmek için kullanılabilir. 3. 3
  Ziyaretçi
  Hasan bey bu masadan nasıl temin edebiliriz iletişim bilgisi varmı+ Yorum Gönder
yer kaplamayan mutfak masaları,  yer kaplamayan masalar,  yer kaplamayan mutfak masası modelleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi