Kişiye Özel Butik Tasarım Halılar

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Kişiye Özel Butik Tasarım Halılar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  CaRaMeLa
  Bayan Üye
  Reklam

  Kişiye Özel Butik Tasarım Halılar

  Reklam  Kişiye Özel Butik Tasarım Halılar

  Forum Alev
  Kişiye Özel Butik Tasarım Halılar


  "Fantezi ipler ve birinci sınıf yünün bir arada kullanıldığı Novello serisinde yer alan halılar, sahip olduğu renk ve desen zenginliğinin yanısıra, müşterilerin zevkine göre özel olarak da üretilebiliyor."
  Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirmiş olduğu anlaşma doğrultusuda Novello marka halıların Türkiye'deki satış ve pazarlama faaliyetlerini üstelenen Global Halıcılık, bayilik ağını genişletmeye devam ediyor. Novello ürün grubunda, butik noktalarda ve bayilik sistemiyle çalışmayı hedefleyen firma, bu yeni ürün grubunu yurt genelinde müşterilerinin beğenisine sunuyor.
  Fantezi ipler ve birinci sınıf yünün bir arada kullanıldığı Novello serisinde desen ve renk sınırlaması bulunmuyor. 2008 koleksiyonundaki renk ve desen zenginliğinin yanısıra, serinin en önemli özelliklerinden biri de müşterilerin zevkine göre şekillendirilebilmeleri olarak tanımlanıyor.
  Tüketici, kişiye özel üretilen bu halılardan satın almak istediğinde, kendisine en yakın Novello satış noktasına giderek kendi zevk ve beğenilerine göre oluşturduğu desen ve rengi görevliye teslim etmesi yeterli oluyor. Yaklaşık bir haftalık bekleme süresinin ardından da ürünü teslim alabiliyor.
  Global Halıcılık, katıldıkları Domotex Fuarı'nda Novello markalı ürünlerinin ziyaretçiler tarafından oldukça dikkat çekici bulunduğunu belirtiyor. Firmanın özel tasarımlı standındaki renk ve doku alternatifleri, modern halı konusunda neler yapılabileceğini gözler önüne serdi.

 2. 2
  ZİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Kişiye Özel Butik Tasarım Halılar

  Reklam  Özel olarak tasarlanan bu halılar kişinin zevkine göre rengi ve modeli tasarlanarak yapılmaktadır. Kalite bakımından bir numara olup tamamen kendi zevkinizin sonucu olacaktır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi